Leoš Voborník, praktický lékař Týniště nad Orlicí

Praktický lékař Více

Turkova /Geriatrické centrum/ 785, Týniště nad Orlicí
Praktický lékař pro dospělé

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Za svoji lidskost,přístup k pacientům a jeho neodmyslitelný humor bych pana doktora za nic nevyměnila.Pro mě nejlepší pan doktor na světě a za sebe mohu jen a jen doporučit

vtipný, milý, má dobré zacházení s pacienty, nemůžu si stěžovat

Já mohu za sebe konstatovat *NEJLEPŠÍ*... Vždy, když něco potřebuji nebo jsem potřebovala, tak pan doktor byl vstřícný, ohleduplný a uměl poradit... Jsem s ním velmi spokojená... Ono někteří, tam chodí s každým prdem a že jsem jich takových už viděla několik... A pokud tam jde člověk v dobrý čas, tak dlouho nečeká. Já jsem kolikrát byla u něj a nikdo tam nebyl.

supr

Velmi příjemný v jednání. Dokáže vyslechnout,uklidnit,vysvětlí lidově problémy a nedělá z komára velblouda aby ohromil pacienta svými vědomostmi.

Se zájmem vyslyší a vede velmi optimistické pohovory.Jak jsem si všiml,pacienti,včetně mně, odcházejí s optimistickou náladou,což podle mne velmi silně pomáhá v léčbě. Jste fajn-jen tak dál,pane doktore!

Není co dodat, je prostě nejlepší! Pomůže, poradí, nic nezanedbá, uklidní a všechno podrobně vysvětlí. Oceňuji ho za jeho lidskost a humor. Je vidět, že ho jeho práce baví.

Š

Velmi kvalitní obvodní lékař,který se o své pacienty stará nad rámec svých povinností. Když jsem měl obtíže,přijel i o víkendu a přijel by i v noci,stačilo zavolat.

Pan doktor Voborník je prostě ODBORNÍK! :-) Myslím to vážně! Je to super doktor, navíc se u něho nečekají několika hodinové fronty. Vždy poradí, pomůže, pošle na další vyšetření. Zbytečně nepíše recepty! Navíc má super smysl pro humor! Prostě člověk na svém místě! Jsem moc ráda, že k němu chodím!!!

Bezvadný p.doktor,rád si povypráví,určitě doporučuji.