Leoš Voborník, praktický lékař Týniště nad Orlicí

MUDr. Leoš Voborník

Praktický lékař Více

26 názorů

Uložit


Adresa

Turkova /Geriatrické centrum/ 785, Týniště nad Orlicí
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
26 názorů

I
Ověřeny pacient

Za svoji lidskost,přístup k pacientům a jeho neodmyslitelný humor bych pana doktora za nic nevyměnila.Pro mě nejlepší pan doktor na světě a za sebe mohu jen a jen doporučit


vtipný, milý, má dobré zacházení s pacienty, nemůžu si stěžovat


Já mohu za sebe konstatovat *NEJLEPŠÍ*... Vždy, když něco potřebuji nebo jsem potřebovala, tak pan doktor byl vstřícný, ohleduplný a uměl poradit... Jsem s ním velmi spokojená... Ono někteří, tam chodí s každým prdem a že jsem jich takových už viděla několik... A pokud tam jde člověk v dobrý čas, tak dlouho nečeká. Já jsem kolikrát byla u něj a nikdo tam nebyl.


supr


Velmi příjemný v jednání. Dokáže vyslechnout,uklidnit,vysvětlí lidově problémy a nedělá z komára velblouda aby ohromil pacienta svými vědomostmi.


J
Ověřeny pacient

Se zájmem vyslyší a vede velmi optimistické pohovory.Jak jsem si všiml,pacienti,včetně mně, odcházejí s optimistickou náladou,což podle mne velmi silně pomáhá v léčbě. Jste fajn-jen tak dál,pane doktore!


Není co dodat, je prostě nejlepší! Pomůže, poradí, nic nezanedbá, uklidní a všechno podrobně vysvětlí. Oceňuji ho za jeho lidskost a humor. Je vidět, že ho jeho práce baví.


Š
Ověřeny pacient

Velmi kvalitní obvodní lékař,který se o své pacienty stará nad rámec svých povinností. Když jsem měl obtíže,přijel i o víkendu a přijel by i v noci,stačilo zavolat.


E

Pan doktor Voborník je prostě ODBORNÍK! :-) Myslím to vážně! Je to super doktor, navíc se u něho nečekají několika hodinové fronty. Vždy poradí, pomůže, pošle na další vyšetření. Zbytečně nepíše recepty! Navíc má super smysl pro humor! Prostě člověk na svém místě! Jsem moc ráda, že k němu chodím!!!


I

Bezvadný p.doktor,rád si povypráví,určitě doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti