Bořivojova 30a, Olomouc

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Pan doktor je nejlepsi otolaryngolog v Olomouci. Je mily, zodpovedny, empaticky, sve praci rozumi, dela ji s odbornosti a laskou. Nic nezanedba. Dekuji pane doktore.

Výborný doktor, laskavý, všechno v klidu vysvětlí, poradí a hlavně vyléčí. Spolu se sestrami je to bezvadná sestava. Vřele doporučuji!

Pan doktor Hampl je výborný a své profesi skutečně rozumí,je příjemný a vždy pomůže a hlavně vyléčí.

Výbornej prostě nej

Pan doktor své práci rozumí, vždy poradí, předepíše správné léky. Není příliš choulostivý, ale zdraví pacientů nebere na lehkou váhu. Vím, že jsem v jeho péči v dobrých rukách. Předepíše správné léky, poradí... U něj, jako u jednoho z mála doktorů mám pocit, že mu na zdraví pacientů opravdu záleží. Určitě můžu doporučit.
Jako jediné negativum vidím jeho pravidelnou akademickou čtvrthodinku při příchodu do ordinace, ale na kvalitní péči si rád počkám, proto jeho občasné cca 10 minutové zpoždění rád přejdu s úsměvem.
Kéž by takovýchto lékařů bylo v Olomouci více.

Souhlasim s prispevkem pode mnou,ovsem jen s tim, co se tyka pana doktora. Nemyslim, ze sestra je protivna-co ja jsem si vsimla, tak nikdy do niceho nemluvi a nijak se neprojevuje. A po telefonu je taky normalni. Nevim, me se neprijemna nezda.

Doktor Hampl své profesi skutečně rozumí. Zároveň je příjemný, což se bohužel nedá říct o jeho zdravotní sestře.

Pan doktor Hampl mi vážně pomohl...ví co má dělat,předepíše vždy ty správné léky,všechno vysvětlí,má trpělivost,je hodný,milý a vždycky poradí a pomůže:-) je to vážně nejlepší doktor!!! k jinému bych už nikdy nešla!!!