Adresa

Ordinace
Bořivojova 30a, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: jiné místo Jiný

Ordinaci jsem navštívila s malým synem, který měl akutní problémy, sestřička byla ochotná najít pro něj místo mezi objednanými pacienty. Léčba zabrala a k synovi se během vyšetření chovali všichni moc hezky, což u malého dítěte přispívá k lepší spolupráci a u rodiče k menšímu stresu.

H
Umístění: jiné místo Jiný

K panu doktorovi chodím téměř 20 let a nikdy jsem s ním neměla sebemenší problém. Je moc příjemný jak ke mně, tak k dětem, je pečlivý a vždy všechno vysvětlí, popř. doporučí i další odborné vyšetření. Mohu jen doporučit

Z
Ověřený profil

Pan doktor je nejlepsi otolaryngolog v Olomouci. Je mily, zodpovedny, empaticky, sve praci rozumi, dela ji s odbornosti a laskou. Nic nezanedba. Dekuji pane doktore.

Ověřený profil

Výborný doktor, laskavý, všechno v klidu vysvětlí, poradí a hlavně vyléčí. Spolu se sestrami je to bezvadná sestava. Vřele doporučuji!

J
Ověřený profil

Pan doktor Hampl je výborný a své profesi skutečně rozumí,je příjemný a vždy pomůže a hlavně vyléčí.

Výbornej prostě nej

Ověřený profil

Pan doktor své práci rozumí, vždy poradí, předepíše správné léky. Není příliš choulostivý, ale zdraví pacientů nebere na lehkou váhu. Vím, že jsem v jeho péči v dobrých rukách. Předepíše správné léky, poradí... U něj, jako u jednoho z mála doktorů mám pocit, že mu na zdraví pacientů opravdu záleží. Určitě můžu doporučit.
Jako jediné negativum vidím jeho pravidelnou akademickou čtvrthodinku při příchodu do ordinace, ale na kvalitní péči si rád počkám, proto jeho občasné cca 10 minutové zpoždění rád přejdu s úsměvem.
Kéž by takovýchto lékařů bylo v Olomouci více.

*

Souhlasim s prispevkem pode mnou,ovsem jen s tim, co se tyka pana doktora. Nemyslim, ze sestra je protivna-co ja jsem si vsimla, tak nikdy do niceho nemluvi a nijak se neprojevuje. A po telefonu je taky normalni. Nevim, me se neprijemna nezda.

Doktor Hampl své profesi skutečně rozumí. Zároveň je příjemný, což se bohužel nedá říct o jeho zdravotní sestře.

P
Ověřený profil

Pan doktor Hampl mi vážně pomohl...ví co má dělat,předepíše vždy ty správné léky,všechno vysvětlí,má trpělivost,je hodný,milý a vždycky poradí a pomůže:-) je to vážně nejlepší doktor!!! k jinému bych už nikdy nešla!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti