MUDr. Lenka Výletová

Brumov-Bylnice 1 adresa

Privátní stomatologická ordinace
sídliště Družba 1189, Brumov-Bylnice

Umístění: Privátní stomatologická ordinace Jiný

Skvělá zubařka, spolehlivá a kvalitní ošetření. Příjemné jednání.

Umístění: Privátní stomatologická ordinace Jiný

Velmi slabá úroveň péče o pacienta. Má zde příliš mnoho pacientů, takže na banální zakroky jako odstranění zubního kamene atd není čas. Objednaci doba tak 2mesice dopředu, v ordinaci vás pak přijme tradičně nepříjemná a arogantní sestra, která vůbec nebere v potaz co jste si v telefonu řekli. Celá návštěva pak trva ani ne 10minut a už je na řadě další pacient.
Na složitější zákroky si zase netroufaji (mozna ze diky bohu) a posílají k lepším zubařům (např.do Břeclavi)...
Bohužel v okolí je zubařů nedostatek a není zde konkurence ani výběr. Celkově nedoporučuji.

Perfektní přístup,dokonalá komunikace,vynikající sestra - to je kombinace,při které zaniká strach z provedených zákroků.A to jsem měl hodně velkou fóbii.U mě byly provedeny i složitější zákroky a paní doktorka vše zvládla s přehledem.Vřele doporučuji. Z.J.

výborná

Příjemná, mladá a zodpovědná paní doktorka. Preventivní prohlídky neodbývá, naopak vše důkladně a trpělivě kontroluje. Není líná použít rentgen, místní anestezii a poučit o dentální hygieně. Prostě odborník na svém místě, který nahradil tu slepu hrůzu, která zkazila, co mohla, a co tu byla předtím. Díky za ni!

Ochotná mladá paní zubařka, která věnuje docela hodně času pořádnému vyšetření každého nemocného zubu s využitím roentgenu. Netrvá na bolestivém výkonu jako mnohdy jiní zubaři a sama nabídne lokální anestetikum. S tím jsem se ještě u žádného zubaře nesetkal.
Malinko historicky působí ve srovnání s pracovišti ve Zlíně některé její vybavení, ale to se určitě změní až když získá určitý kapitál pro dovybavení ordinace. Fandím paní zubařce a jsem rád že jsem přestoupil od bývalého "údržbáře" kterého tady radši ani nebudu jmenovat... Miroslav Tomáš F.

Ochotná, příjemná je mladá paní zubařka. Je dobře, že se může člověk přehlásit od MUDr. Valeše, který patří do důchodu a se kterým není nikdo spokojen.