Lenka Výletová, zubař Brumov-Bylnice

MUDr. Lenka Výletová

Uložit

Zubař Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

sídliště Družba 1189, Brumov-Bylnice
Privátní stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Privátní stomatologická ordinace Jiný

Velmi slabá úroveň péče o pacienta. Má zde příliš mnoho pacientů, takže na banální zakroky jako odstranění zubního kamene atd není čas. Objednaci doba tak 2mesice dopředu, v ordinaci vás pak přijme tradičně nepříjemná a arogantní sestra, která vůbec nebere v potaz co jste si v telefonu řekli. Celá návštěva pak trva ani ne 10minut a už je na řadě další pacient.
Na složitější zákroky si zase netroufaji (mozna ze diky bohu) a posílají k lepším zubařům (např.do Břeclavi)...
Bohužel v okolí je zubařů nedostatek a není zde konkurence ani výběr. Celkově nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z
Ověřeny pacient

Perfektní přístup,dokonalá komunikace,vynikající sestra - to je kombinace,při které zaniká strach z provedených zákroků.A to jsem měl hodně velkou fóbii.U mě byly provedeny i složitější zákroky a paní doktorka vše zvládla s přehledem.Vřele doporučuji. Z.J.

výborná

Ověřeny pacient

Příjemná, mladá a zodpovědná paní doktorka. Preventivní prohlídky neodbývá, naopak vše důkladně a trpělivě kontroluje. Není líná použít rentgen, místní anestezii a poučit o dentální hygieně. Prostě odborník na svém místě, který nahradil tu slepu hrůzu, která zkazila, co mohla, a co tu byla předtím. Díky za ni!

Ochotná mladá paní zubařka, která věnuje docela hodně času pořádnému vyšetření každého nemocného zubu s využitím roentgenu. Netrvá na bolestivém výkonu jako mnohdy jiní zubaři a sama nabídne lokální anestetikum. S tím jsem se ještě u žádného zubaře nesetkal.
Malinko historicky působí ve srovnání s pracovišti ve Zlíně některé její vybavení, ale to se určitě změní až když získá určitý kapitál pro dovybavení ordinace. Fandím paní zubařce a jsem rád že jsem přestoupil od bývalého "údržbáře" kterého tady radši ani nebudu jmenovat... Miroslav Tomáš F.

Ochotná, příjemná je mladá paní zubařka. Je dobře, že se může člověk přehlásit od MUDr. Valeše, který patří do důchodu a se kterým není nikdo spokojen.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti