Radomyšlská 336, Strakonice

Umístění: Ordinace Jiný

Už rok jí nutím, aby mi vytrhla stoličku a nechce prostě co vidí, že jde zachránit, tak zachrání! Nejlepší zubarka co znam.

Umístění: Ordinace Kontrola

Roky jsem chodila ke staršímu zubnímu lékaři. Vrtání a veškerá ošetření byla utrpením, vůbec se nepoužívalo lokální umrtvení. Poté jsem chodila k mladé zubní lékařce. Ale nikdy nekontrolovala stav zubů pod plombami, nikdy zuby nerentgenovala a zanedbala kazy pod výplněmi. Paní doktorka vše opravila a hlavně průběžně sleduje. Byla jsem překvapená, když u paní doktorky probíhá zákrok téměř bezbolestně. Má i nějaké kvalitní vrtačky, které i bez umrtvení nebolí. A především dělá rychle - na jedno otevření vykoná celý zákrok, takže člověk má vše rychle za sebou. Perfetkní! A rentgeny zubů jsou samozřejmostí, na velkém monitoru ihned vidí lékař i vy rentgen zubů v nadživotní velikosti.

Umístění: Ordinace

Nenatrefila jsem na lepší zubařku. Ani zubaře. Naprosto profesionální přístup. I trhání moudráku je s MUDr. Stulíkovou snesitelné!

Je mi 25 let a z mládí mám trauma že zubařů.. od té doby co jsem poprvé poznal paní doktorku se můj názor změnil.. S tak profesionálním přístupem, úsměvem na tváři jak paní doktorky tak sestřičky jsem se nesetkal v žádné ordinaci. Měla by být příkladem pro všechny ostatní nejen zubaře. Rozhodne veliká spokojenost. Doporučuji všem co mají že zubařů strach. Neříkám že budou chodit rádi,ale rozhodně z toho nebudou mít traumata

Je mě 42 let ,za svůj život jsem nepoznala svědomitější a milejší paní doktorku.Měla jsem šílený strach ze zubaře,od té doby co jsem poznala tuto doktorku,nemohu říci ,že se těším,ale chodím pravidelně. Ona pracuje tak profesionálně,bezbolestně a s úsměvem na tváři ,takový přístup se jen tak nevidí.Všem ,kdo má strach ze zubaře doporučuji.

Po padesáti letech chození " k zubaři " první profesionální přístup. Nejenže rtg je samozřejmostí, čímž odhalí skryté kazy , ale všechny zásahy vysvětlí a zdůvodní .prostě pracuje tak, jak je zvykem u dobrých lékařů na západ od našich hranic.

Výborná a velmi milá paní doktorka, dnes k ní chodíme celá rodina včetně malé dcerky, která se k paní doktorce vždy těší, oproti dřívějšímu strachu a pláči u paní dr. Sádlové. Díky ní mám dnes zachráněný zub, který do té doby předchozí paní doktorka pořádně neléčila a ani nezrentgenovala. Pečlivost paní doktorky ani po dvou letech neupadá a bez úsměvu na tváři jsme ji za více než dva roky neviděla. Vřele doporučuji ostatním, je to opravdu velký rozdíl v porovnání s jinými zde ve Strakonicích.

Velmi svědomitá a sympatická paní doktorka - nová v našem městě, která moderním postupem, který jsem do té doby vůbec neznala, dokáže bez bolesti a navíc s milým úsměvem vyléčit téměř ztracený zub se zanícenými kanálky. Zbavila mne tak nejen obtíží, ale i obvyklého strachu ze zubního ošetření, především toho akutního. Už teď se těším na řádnou prohlídku mého chrupu.