Privátní psychiatrie, psychoterapie
Slovanská 27, Plzeň

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Dovolená : 16.-19.4.2013

Umístění: Privátní psychiatrie, psychoterapie Jiný

Výborná terapeutka, navozuje bezpečné a lidské prostředí.

Umístění: Privátní psychiatrie, psychoterapie Pravidelná návštěva

K paní doktorce jsem chodil několik let, dost mi pomohla. Ale velmi nedoporučuji před ní náhodou sdělit svůj politický názor. Protože když to nebude ten její, tak jde její profesionalita stranou a nakonec Vás možná vyhodí z ordinace jako mě. :( Kdyby to byl jiný doktor, tak bych to možná ještě pochopil, ale hlavně psychiatr by měl udržet své nervy a jiné názory na uzdě. Takže za mě paní doktorku spíše nedoporučuji.

Paní doktorka je super,moc mi pomohla. Má velmi lidský přístup,je to člověk kterému na první pohled věříte...

C

Paní doktorka je naprosto skvělá. Velmi doporučuji.

Vysoce odborná pomoc. Velmi mi pomáhá zkvalitnit život.

Měl jsem štěstí v neštěstí, že mi byla Lenka doporučena. Je to lékař se vzácným lidským přístupem a jednáním. Člověk mimořádně vstřícný, citlivý a empatický - na psychiatra až trochu nezdravě :-) Hned v několika prvních větách si mě získala svojí taktní upřímností, kterou hodnotím vždy - na tomto místě však dvojnásob. Z každého slova bylo vždy znát, že s vámi cítí a že vám chce skutečně pomoci z vašich nesnází. Popravdě myslím, že takové lékaře je třeba si tak trochu hýčkat - takže na ní radši zapomeňtě a nechte ji trochu odpočinout :-D

Je to skvělá nejen doktorka.

Vřele doporučuji.Hodně mi pomohla a věřím jí.

Troufám si tvrdit, že mě Lenka před lety vytáhla z mýho vlastního bláta až peklíčka - je to skvělý člověk a báječná doktorka. Nemám sice srovnání s jinými lékaři v tomto oboru, ale nebýt jí, možná bych ani tenhle komentář nepsala....
proto je pro mne nejlepší a ostatním jen doporučuji.
Petra M.

Určite mohu dopručit.Pomohla mně i známým.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla bych poradit s mým zdravotním stavem. Cca od 12ti let jsem brala antiepileptika valproat kvůli epilepsii. V dospělosti( v 26) jsem je s lékařem vysadila, protože jsem plánovala těhotenství a problémy s epilepsií se mi už nevrátily. Ovšem začala jsem mít pozvolna psychické potíže, což trvá dodnes. Nakonec ještě ani nemám děti, protože se cítím hodně nestabilně. Momentálně je mi 31. Začala jsem být hodně úzkostná, někdy je to až panicka úzkost. Občas mám i depresivní stavy a život se pro mě stává hodně těžký. Na různé podněty, které mi dřív nic nedělaly, reaguji přehnaně, s obrovskými obavami, někdy i neschopností spát. Dost často se nemůžu zbavit vtiravych myšlenek, obav z toho co přijde. Od té doby, co to začalo jsem začala chodit k psychologovi, vystřídala jsem tři, ale je to stále jen udržování, přežívání, nic co by mi pomohlo. Zkoušela jsem i různé podpory formou vitamínů, bachovek, homeopatie, hodně sportu. Ale pořád to v sobě cítím. Nic z toho mi nepomáhá. Už si říkám, že bych měla zkusit nějakou medikaci, čehož se zároveň také bojím. Ale moc ráda bych zase normálně fungovala. Co si o tom myslíte, nebo byste mi poradili? Abych mohla zase naplno žít a mít i tu rodinu?

Dobrý den,doporučuji navštívit kromě psychologa také psychiatra,popsat,jak se cítíte,a probrat a vysvětlit, jak je to s medikací - často se jí lidé bojí,ale většinou to jsou zbytečné obavy. Psychiatr vám může všechno vysvětlit a pak se rozhodnete sama,ale už budete mít relevantní informace.

dr.Puflerová

MUDr. Lenka Puflerová

Dobrý den, začala jsem dnes brát AD Cipralex. Akorát jsem se zapomněla svého lékaře zeptat, zda se tento lék nebude nějak rušit s HA (beru Ayreen). Bohužel je v ordinaci až zítra a nemůžu mu dnes zavolat. V příbalovém letáku jsem nic nenašla. Tak jsem se chtěla zeptat, zda se tyto dva léky mohou nějak ovlivňovat? Předem děkuji za odpověď.

Můžete je užívat dohromady bez potíží,účinek se neruší.
dr.Puflerová

MUDr. Lenka Puflerová