Ordinace PL stomatologa
Pod Kaplankou 508, Beroun

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

K paní doktorce jsem chodila od svých zhruba 15 let. Pravidelně jsem chodila na preventivní prohlídky. Sem tam mi paní doktorka vyvrtala nějaký kaz, ani jednou mi nedala anestezii. Když jsem se ji ptala na používání mezizubních kartáčku, řeka mi, že mám zuby moc u sebe, a proto je mám používat pouze nit. Ve svých 23 letech jsem poprvé zašla na dentální hygienu. Kde mě hygienistka naučila správnou techniku čištění zubů i s mezizubními kartáčky. Dásně mi značně krvácely vzhledem k přítomnému zánětu. Byla jsem odeslána k zubní lékařce ve stejné ordinaci jako sídlí dentální hygienistka, kde mi byly zhotoveny rentgeny a najito 6 kazů. Většina byla mezizubních. U dvou se jednalo o podkažené výplně zhotovené paní doktorkou Pilbaerovou.
Paní doktorka Pilbauerová na mě vždy byla milá a s termíny mi vyšla vstříc. Bohužel ale postrádá moderní přístup a její léčba pacientů je krátkodobého charakteru.

Umístění: Ordinace PL stomatologa Akutní bolest

Před pár lety jsem si prošla těžkou fází mentální bulimie. Dnes jsem již dospělá a s tím přišly i zuby moudrosti. Přes víkend jsem ležela v bolestech a v pondělí se konečně odhodlala zajít k paní Pilbauerové. Chodila jsem k ní jako dítě, poté jsem měla rovnátka a měla zuby pod kontrolou skrz ortodoncii (alespoň jsem si to myslela). Tudíž jsem kartu u paní Pilbauerové ztratila, čemuž rozumím a nedivila jsem se, když mi tento fakt oznámila, ale postoj, který ke mně zaujala, dle mého názoru nebyl taktní.
Hodinu a půl mě nechala plakat v čekárně, poté se uráčila na celou čekárnu říct, že když slečna umírá, tak ji vezme přednostně. Měla jsem v sobě pár Ibalginů, Algifen a Xanax, tudíž jsem s sebou zapomněla i kartu pojištěnce. Samozřejmě to paní Pilbauerovou slušně nakrklo a začala mi nadávat, že jsem nemožná a nemusím se kvůli bolesti předávkovávat. Mlčela jsem, potřebovala jsem ošetřit. Následně mě uvedla do křesla, dvakrát mi rýpla v puse a div nekřičela, že žádné osmičky mi nerostou, ale že mám dva zuby na vytržení. A že když doma nemám zubní kartáček, tak ať k ní alespoň chodím častěji. Chtělo se mi z toho plakat, kdyby jen věděla, jakým svinstvem jsem si prošla. A možná, že kdyby to věděla, tak by přišla další snůška nadávek, jaká jsem byla nerozvážná. Ale opravdu si poruchy přijmu potravy vybíráme?
Poslala mě na rentgen a já utekla domů, nechala jsem se tatínkem odvézt na soukromou kliniku v Praze, kde se mě na nic neptali, neremcali, proč mám v ústech plombované jedničky ve dvacátém roku života. Samozřejmě soukromá klinika nebyla zadarmo, ale jsem ráda, že jsem se k nim dostala. Nejdřív udělali rentgen a zjistilo se, že mi osmička rozdrtila sedmičku a způsobila zánět. Zubař se divil, že jsem nikdy neměla lokální anestezii (ano, paní Pilbauerová se s tím opravdu nikdy nenamáhala). A navíc mám pod plombami kazy, tedy souhlasím s ostatními názory, že paní doktorka jen "něco" uvrtá a položí slabou plombu.
Abych to zkrátila, žádné zuby na vytržení nemám, chce to "jen" vyčistit zubní kanálky, kde mám zánět. Jenže je to víc práce, než člověka poslat na trhání zubů.
Takže jsem ráda, že jsem nepřišla zbytečně o dva zuby.
Názor si každý udělejte sám. Byla jsem s paní doktorkou spokojená jako dítě, kdy jsem jen chodila na kontroly. Jakmile jsem však měla v ústech něco vážnějšího, co nejspíš zabere mnoho práce, už jsem se se vstřícností nesetkala.

S paní doktorkou jsem byla spokojená do té doby než mne na dovolené začaly hodně bolet zuby a to jsem u ní byla na kontrole 14 dní před odjezdem na dovolenou.Musela jsem tedy vyhledat zubaře,kde mi bylo zjištěno na OPG rentgenu,že mám pod všemi zaplombovanými zuby kazy.Takže zkažená dovolená a nateklá pusa.Nevěřila jsem negativním názorům zde napsaným,ale bohužel musím konstatovat,že jsou pravdivé.Už čtyři měsíce docházím k jiné zubařce a dá jí hodně úsilí ještě mé zuby zachránit.

K Paní doktorce Pilbauerové jsem se dostala přes svoji známou a nakonec k ní chodí celá má rodinea. Jak já, tak i můj manžel sme spokoji. Mám ze zubních lékařů špatný pocit, ale paní doktorka má se mnou trpělivost a před každým výkonem mi vše vysvětlí, co bych měla očekávat. Ceny na dnešní dobu jsou také přijatelné. Děkuji

Dlouho jsem si nemohla sehnat zubního lékaře, protože jsme se s manželem museli přestěhovat. Naštěstí jsem našla zázemí v pani doktorce. Vyšla mi opravdu vtříc! Kvalitní ošetření, přijemná setřička, skvělý přistup.. Nemůžu napsat nic jiného než kompletní spokojenost! Vřele doporučuji.

Doporučuji, moc fajn přístup!!

Paní zubařka je moc milá, během ošetření se dozvíte hodně z jejího soukromí,cestách do Ameriky a podobně.
Musím potvrdit, že zuby opravuje jen napůl - lehce 'přelízne' kaz a naň nasadí slabou vrstvičku výplně - údajně nejlepší co jsem mohl dostat (1 ks / 600,-Kč). V zubu pak zůstane obrovská jáma, ve které se zachytává všechno jídlo, které mi projde ústy. Plomby jsou drsné, opotřebením se neleští a mám pocit, že jsou pórovité. Zlaté černé plomby zadarmo!!! Jiné už nebudu chtít, vydrží déle a leští se. Po odchodu z ordinace mi do 20 minut jedna plomba upadla, šel jsem ihed reklamovat a za odměnu mi pí zubařka sblombovala dva zuby dohromady. Nedávám hodnocení, obrázek ať si každý udělá sám.

Mám pani doktorku moc rád. Se všemi pracemi jsem spokojený, nemám důvod si jakkoli stěžovat ba právě naopak pani doktorku můžu jen doporučit. Navíc teď změnila i sestřičku, která je milá, usměvavá a komunikativní. Děkuji Pacak

Mám pani doktorku moc rada, měla jsem z lékařů strach a u této se nebojím. Moc ji děkuji a přeji jen nejlepší!

velmi ochotná a milá paní zubařka, pomohla jak mnĕ, tak mým dĕtem..moc dĕkuji!