Umístění: Ordinace Jiný

Pokud hledáte praktickou lékařku, opravdu vřele doporučuji paní doktorkou Khailovou.
Chodíme k ní celá rodina. Mě před lety skvěle navedla, aby se včas odhalila diagnóza. A mamince nedávno téměř zachránila život. Je velice profesionální, nikdy nic nepodcení ba naopak, asi má šestý smysl :)
Doporučuji, doporučuji!!

A sestřička je skvělá, vždy úsměv na rtech, pozitivní, milá….

Umístění: Ordinace Jiný

Skvělá péče. Odborný přístup jak od lékařky tady od sestry. Maximální spokojenost. Děkuji...

Umístění: Ordinace Jiný

Skvělá lékařka, vždy pomůže,poradí, funguje už brzy od rána. Má skvělou zdravotní sestru.

Umístění: Ordinace

K paní doktorce chodím už řadu let a vždy jsem s její prací spokojená. Její přístup je profesionální a vždy mi dobře poradí. Sestřička je milá, ochotná a usměvavá. Pokud hledáte praktického lékaře mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace

K paní doktorce chodíme s manželem už hodně let a je tak výborná,že ji považujeme za rodinnou lékařku.Vždy když je potřeba pošle dál na vyšetření a zařídí i věci nad rámec jejích povinností.Manžel je už 12 let těžce nemocný a tak paní doktorka jezdí na pravidelné kontroly k nám,přiveze léky, pomůcky i povzbuzení.A setřička si zaslouží také velkou pochvalu,její vlídný přístup k pacientům je úžasný.Vřele doporučují.Mají od nás velmi kladné hodnocení.

Umístění: Ordinace Kontrola

Paní doktorku doporučuji všemi deseti jak po profesní tak i po lidské stránce. Chodím k ní už několik let a nikdy jsem neměla důvod si na cokoliv stěžovat. Vždy mému zdravotnímu stavu věnuje maximální pozornost, dobře poradí a když je potřeba -dodá optimismus. Usměvavá a vstřícná sestřička je třešničkou na dortu této ordinace... Jen tak dál!

Umístění: Ordinace

K paní doktorce již chodím několik let a jsem maximálně spokojen. Je velice ochotná a příjemná. Mohu pochválit i její sestřičku. Určitě bych neměnil.

Umístění: Ordinace preventivní lékařské prohlídky

velké plus za mě je ordinační doba od 6 hod, žádné dlouhé čekání a profesionální přístup,pokud jsem měl zdravotní problém, byl odborně vyřešen

Umístění: Ordinace Zánět ledvin

Paní doktorka je profesionalka,navíc milá. Poslala mě na vyšetření na specializované pracoviště a diagnózu stanovila přesně.

Doktorka přistupovala profesionálně, přátelsky a diagnostikovala vše rychle bez zdržování. V její čekárně můžete najít na dveřích známku toho, že má též skvělý smysl pro humor.