Hradec Králové

Umístění: Ordinace

K paní doktorce chodím už řadu let a vždy jsem s její prací spokojená. Její přístup je profesionální a vždy mi dobře poradí. Sestřička je milá, ochotná a usměvavá. Pokud hledáte praktického lékaře mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace

K paní doktorce chodíme s manželem už hodně let a je tak výborná,že ji považujeme za rodinnou lékařku.Vždy když je potřeba pošle dál na vyšetření a zařídí i věci nad rámec jejích povinností.Manžel je už 12 let těžce nemocný a tak paní doktorka jezdí na pravidelné kontroly k nám,přiveze léky, pomůcky i povzbuzení.A setřička si zaslouží také velkou pochvalu,její vlídný přístup k pacientům je úžasný.Vřele doporučují.Mají od nás velmi kladné hodnocení.

Umístění: Ordinace Kontrola

Paní doktorku doporučuji všemi deseti jak po profesní tak i po lidské stránce. Chodím k ní už několik let a nikdy jsem neměla důvod si na cokoliv stěžovat. Vždy mému zdravotnímu stavu věnuje maximální pozornost, dobře poradí a když je potřeba -dodá optimismus. Usměvavá a vstřícná sestřička je třešničkou na dortu této ordinace... Jen tak dál!

F
Umístění: Ordinace

K paní doktorce již chodím několik let a jsem maximálně spokojen. Je velice ochotná a příjemná. Mohu pochválit i její sestřičku. Určitě bych neměnil.

Umístění: Ordinace preventivní lékařské prohlídky

velké plus za mě je ordinační doba od 6 hod, žádné dlouhé čekání a profesionální přístup,pokud jsem měl zdravotní problém, byl odborně vyřešen

Umístění: Ordinace Zánět ledvin

Paní doktorka je profesionalka,navíc milá. Poslala mě na vyšetření na specializované pracoviště a diagnózu stanovila přesně.

Doktorka přistupovala profesionálně, přátelsky a diagnostikovala vše rychle bez zdržování. V její čekárně můžete najít na dveřích známku toho, že má též skvělý smysl pro humor.

Názor přidán dne 09.01.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Výborná doktorky

Dobrý den, s paní Khailovou mám jen dobré zkušenosti a že neumí komunikovat s lidmi ? Ono to bylo možná trochu jinak, blbě si vyspí pacient - doktorka - sestra a hned je neshoda na světě. Mohu doporučit. CO jsem slyšela od ostatních rodinných příslušníků i kamarádů, mohou mi jen závidět.