Sam. ordinace PL - pro děti a dorost
Krátká 914/6, Čelákovice

Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

K pani doktorce jsem šla s novorozenou dcerou. Po 4 návštěvách jsem ihned změnila doktorku, protože každá návštěva byla ukázka neprofesionálního chování. Doktorka nemá vůbec žádný vztah k dětem. S mojí novorozenou dcerou zacházela jak s kusem masa. Na návštěvách došlo vždy jen na převážení a přeměření. Žádná kontrola pohybu, zvedání hlavičky, úst kvůli moučnivce, nic.. Pani Kavanová na nás ani během návštěv nemluvila, tudíž jsem o své dceři nic nevěděla a ani nám nic neporadila, nezajímala se. Sestra doktorce nepomáhala, vždy při naší návštěvě telefonovala. Jsem prvorodička a od doktorky tedy očekávám daleko víc. Dcera trpí hodně na břišní koliky a bohužel se jí udělala pupeční kýla. Volala jsem tedy doktorce co s tím, zda se máme přijet ukázat zda se opravdu jedná o kýlku. Rozhodně jezdit nemáme - stačí to prý vidět až během klasické návštěvy. Když na kontrole viděla dcery pupíček, tak jediné co řekla, že to máme doma lepit. Při odchodu za mnou ještě vyběhla sestra se slovy, že to nemám na ni říkat, ale že mi radí, abych s dcerou zašla na dětskou chirurgii, že by jí dali kýlní pás. Takže sestr poradila/pomohla víc než doktorka. Když jsem si vyzvedla v ordinaci dokumentaci pro novou doktorku, tak jsem si až konečně přečetla, že se pani doktorce zdála kýla velká. Když jsem byla na první návštěvě u nové doktorky, tak nás s dcerou hned poslala na odběrx krve, které nám byly doporučeny z porodnice (uvedeno v papírech, které měla p. Kavanová k dispozici a neposlala nás tam). Během vyhrazených ordinačních hodin pro kojence jsou na kontrolách i staré děti.

Naprostá spokojenost. Někdo tady píše, že pani doktorka píše hned antibiotika a to není pravda. Mám 3 děti a neměli je nikdy. Já naprosto doporučuji!

Dobry den,chtela bych napsat svuj nazor na pani doktorku,nastesti uz u ni kolik let nejsme,ale neustale mne trapi vec u ktera se nam u pani doktorky stala.Nas syn,v necelych dvou letech,zacal mit horecky adrzel si porad brisko,co Vas napadne?Slepak,ale to pani doktorku nenapadlo,skoda.U pani doktorky jsme byli skoro kazdy den,a podle ni vse v poradku,od pondelka az do patku nam nechala syna v bolestech,v patek nam vzala krev z prstu a zjistila zvysenou sedimentaci,myslite,ze zavolala zachranku,nebo nejak pomohla,ani nahodou.Rekla mi synpotrebuje do motola abych si zachranku zavolala sama,ale pred ordinaci,ze musi jet na chalupu.Do motola nas odvezl bratr a mel praskle slepe strevo,tyden byl v umelem spanku a tri tydny jsme byli v nemocnici.Nikomu bych neprala zazit to utrpeni,ten neustaly plac,spis rev synka,clovek veri lekari a malem jsme prisli o chlapce.Kdyz jsme prisli k pani doktorce na kontrolu,ani se nezeptala,nebo nejaka omluva,ani nahodou,naopak jsem musela pozadat aby mu jizvu zkontrolovala.Muzu Vam rict,ze dnes je synovi deset let,ale kdyz si na to vzpomenu je mi spatne,a moc lituji,ze jsem nesla k jinemu lekari.Pani doktorku urcite nedoporucuji!!!!

Jsem překvapená z názorů zde... Podle některých z nich bych skoro soudila, že se jejich pisatelé cítí být větším odborníkem, než je paní doktorka. Plnou čekárnu jsem zažila, unavený výraz paní doktorky také, ale ruku na srdce, měla by ho každá z nás po takové fušce. Sama jsem k paní doktorce chodila (parvda, nikdy jsem nebyla problémový pacient) a teď k ní chodím s dcerkou. Stále na mě paní doktorka působí, jako lékař, který NECHCE podcenit zdravotní stav žádného ze svých pacientů a za to jí rozhodně patří dík! A sestřička, která je momentálně v ordinaci s paní doktorkou (cca od září 2011), je velmi příjemná a vstřícná. Takže v tomto ohledu už určitě došlo k "nápravě" (nemohu objektivně soudit, předchozí sestru jsem viděla asi dvakrát).

vůbec nedoporučuji. paní doktorka mi nikdy nevyhověla, byla arogantní a měla pocit, že jsem hysterická. Jsem z Čelákovic, ale budu jezdit do Brandýsa, ale jen k prim.Dr.Kozákovi. Má ambulanci v Brandýse nad Labem a bere nové pacienty. Laskavý, milý a šikovný! Propouštěl nás z porodnice.
Jsem s ním moc spokojená. Jelínková

výborná paní doktorka, chodila jsem k ním já, chodí k ním náš syn, oba jsme astmatici, nikdy nepřeceňovala svoje schopnosti, zajímá se o problémy, poradí, někdy vypadá unaveně, ale kdo by s každodenní přeplněnou čekárnou nebyl

Je pravda, že v jistých hodinách ordinace praská ve švech, a administrativu za ní holt nikdo neudělá a asi si jí ani sama nevymyslela - určitě si v tom taky sama nelibuje ale taková je prostě doba - co je psáno je dáno. Ale i tak paní doktorka pozná opravdu problém. Poslala nás do nemocnice na příjem, doktorka se tam tvářila, že jsme asi spadli z višně, že je jako dítě v poho. Jenže ouha - výsledky které na místě pro jistotu udělali deportovali našeho synáčka rovnou na lůžkové a měli najednou co dělat. Taakže já jí fakt věřím a zkušenosti a odbornost má závidění hodnou. Mohu doporučit.

fakt pecliva

Paní doktorka Kavanová je tou nejlepší doktorkou kterou znám já k ní chodím od narození i mí tři bratři sní byli spokojení ted uz jsou bohuzel dospselí....Doporučuji všem MUDr.Lenku Kavanovou!!!

K paní doktorce chodím s oběma syny, ani jeden není úplně jednoduchý případ naštěstí ani jeden není vážný případ, ale oba dva mají "své medicínské vychytávky," se kterými je třeba se nějak popasovat. A musím říct, že zatím všechno, co paní doktorka doporučila, sedělo perfektně.
Pokud jde o přístup, tak já si rozhodně nemůžu stěžovat, k dětem je paní doktorka vždycky milá a oba tam, v rámci možností, chodí docela rádi. A se sestřičkou je to stejný, nevzpomínám si, že by někdy byla nabručená nebo nepříjemná.
Pokud jde o informace, vždycky dostanu přesně to, co potřebuju.
Jediné, co bych ocenila, by byla, u neakutních případů, možnost objednávání. Načasovat příchod tak, aby to bylo pokud možno bez velké fronty, je občas fakt fuška.
Díky synům jsem se už potkala s hodně lékaři, i v nemocnicích, a rozhodně paní doktorka Kavanová patří k tomu výrazně lepšímu, proto u ní taky jsme.