Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Přišla jsem k paní s žádankou od své revmatoložky k podrobnému vyšetření. V ordinaci se mě zeptala s čím a proč přicházím, vše bylo vypsáno v žádance, kterou jsem ji dala, takže se do ní pravděpodobně ani nepodívala, řekla mi, ať jí tedy ukážu, co mě trápí, odpověděla jsem, že momentálně mám kůži čistou, bez problému, ale že mám vše nafocené. Odbyla mě, že fotky vidět nechce a pokud mi nic není, můžu odejít, na což jsem ji odpověděla, že má doktorka žádá vyšetření, nepřišla jsem si za ní popovídat, arogantně mi tedy odpověděla, ať se svléknu, celé tělo mi ledabyle přejela jedním pohledem a prý můžu odejít. Není to první špatná zkušenost s touto arogantní osobou, takže rozhodně nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Naprosta nespokojenost. Prisla jsem tam s problemy, ktere me trapi uz nekolik mesicu a pani doktorka uz u stolu rekla, ze mi nic neni. Vycetla mi, ze vse delam zle ja a ani se nezeptala, co pouzivam, co mam delat lepe nebo co by mi doporucila. Aby se nereklo predepsala mi nesmyslnou vodicku, ktera je k nicemu. V ordinaci jsem byla tak 5minut a odesla jsem nestastna, ze to musim resit sama. Ubehlo par tydnu a me problemy se zhorsily, zde uz neprijdu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Z místních komentářů a hodnocení jsem měl trochu strach, ale paní doktorka byla výborná, problém, se kterým jsem zápolil měsíce, vyřešila během dní.

D
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Předem jsem se objednala,daný den jsem se dostavila s bolavým znaminkem mezi krkem a ramenem. Když jsem dr řekla co mě trápí tak jsem ji to chtěla ukázat ať se podívá a zkontroluje. Tak ani od stolu nevstala ani nepohledla jen mi řekla: A po mě chcete co? Žadanku na chirurgii? Tak jsem řekla nic. A odešla jsem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T
Ověřeny pacient
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Akné

- Absolutně neprofesionalní přístup
- Špatná diagnostika
- Špatné řešení problémů -> Nevyřešení problémů

Pokuď máte možnost, vyhněte se této "doktorce". Zajděte někde jinde. Něco už mám nastudované na téma Akné, jediné opravdové řešení problému je Roacutan, pokuď máte zdravé játra(mám). No pani doktorka, problém řešit nehodlá a nepředepíše Vám ho a tak bude předepisovat různé mastičky, které nikam nevedly a které jsem užival.

Když jsem navštívil v Ostravě specialisty přes pleť, ihned mi paní doktorka sama od sebe navrhla Roacutan.

Akné po pár měsících kompletně zmizelo. Můžete si sami udělat obrázek na pani doktorku. Já osobně vidím rozdíl v tom, že někteří doktoří opravdu řeší Váše problémy a jiní si jenom sbírají pacienty, aby jím pojišťovna zaplatila za "účást" a to je případ MUDr. Karpetové.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Znamenka, bradavice

Absolutne nesouhlasim s temi negativy. Pani doktorka osetrila mne i me dve dcery. Vse bylo rychle, profesionalne, skvele zvladla i me deti. A ze nema cas posluchat od kazdeho jeho narky a delat na deti tutununu se ani nedivim, od toho tam neni.Pani Karpetove dekuji za jeji praci.

A
Ověřeny pacient

Neskutečně arogantní člověk. Absolutně nejeví zájem zjišťovat, s čím vlastně přicházíte a jaký máte problém. Když jsem se to snažila v rychlosti vysvětlit, osočila mě, že si své potíže způsobuju prý já sama. Což se mě teda jako čistotného a kultivovaného člověka docela dost dotklo. Šílený přístup, nechápu, že takový člověk ještě může ordinovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Někdy se opravdu vyplatí nejít s davem a jít trochu do rizika. Sedím v čekárně s potřebou akutnějšího ošetření, a je mi divné, že všichni jdou k "té druhé paní doktorce vedle". Bleskově se dívám na znamylekar.cz a říkám si - tak schválně.
Výsledek přesně takový jaký jsem očekával. Paní doktorka bleskově diagnostikovala můj problém ( se kterým si má obvodní lékařka nevěděla rady ! ), kromě toho obhlédla i můj sekundární problém (lupénka). Překvapila mne slovy - toho prvního problému vás zbavím, s tím druhým vám pomůžu. Vybavila mne několika přípravky ze svých zásob (zdarma), vypsala recept, doporučila ještě i jeden další přpravek (šampon xyz). zodpověděla pár mých dotazů a za
Po několika málo dnech vidím znatelné zlepšení mých potíží.
Velice oceňuji její znalosti i přístup, se kterým možná má někdo problém, ale jsem toho názoru že lékař má zejména léčit. Popovídat si o svých osobních problémech si rád půjdu zase někam jinam, kde je k tomu prostor. A hlavně, na rozhovor musejí být dva. V ordinaci je ale šéfem vždy doktor a pacient by měl respektovat jeho styl práce.

A
Ověřeny pacient

Paní doktorka má opravdu otřesný přístup k pacientovi. Během mého cca 3 minutovém pobytu v ordinaci, kdy jsem jí řekla s jakým problémem přicházím a co jsem již aplikovala bez účinku, mi sdělila, že to bylo to nejsilnější co jsem měla. Proto mne pošle do OV na histologické vyšetření,budu mít týden až 14 dnů nemocenskou , ve vlasech stehy a možná budu potřebovat ozářky !! Na moji reakci, že jsem po této informaci ještě ve větším stresu než jsem byla, mi řekla: Proč, vždyť dneska existují paruky.
Týden před Vánocemi opravdu skvělá zpráva. I kdyby měla ve všem pravdu, pro její absolutně necitlivé chování bych tam už nešla ani za nic.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T
Ověřeny pacient

Nedoporučuji a sama od ní odcházím, asi jako většina co tady píše. Na váš problém se podívá z dvoumetrové dálky a ani se nezeptá, zda má váš problém klasický průběh. Nevysvětlí vám, o co jde a hned začne s jakým si procesem léčení, který vám ani nevysvětlí (například vytáhne na vás dusík a neřekne proč) při dotazu na jiný způsob léčení neřekne žádnou jinou možnost ani to nijak nezdůvodní. A do toho všeho je velmi nepříjemná a nesympatická.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti