Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

2.5

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Předem jsem se objednala,daný den jsem se dostavila s bolavým znaminkem mezi krkem a ramenem. Když jsem dr řekla co mě trápí tak jsem ji to chtěla ukázat ať se podívá a zkontroluje. Tak ani od stolu nevstala ani nepohledla jen mi řekla: A po mě chcete co? Žadanku na chirurgii? Tak jsem řekla nic. A odešla jsem.

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Akné

- Absolutně neprofesionalní přístup
- Špatná diagnostika
- Špatné řešení problémů -> Nevyřešení problémů

Pokuď máte možnost, vyhněte se této "doktorce". Zajděte někde jinde. Něco už mám nastudované na téma Akné, jediné opravdové řešení problému je Roacutan, pokuď máte zdravé játra(mám). No pani doktorka, problém řešit nehodlá a nepředepíše Vám ho a tak bude předepisovat různé mastičky, které nikam nevedly a které jsem užival.

Když jsem navštívil v Ostravě specialisty přes pleť, ihned mi paní doktorka sama od sebe navrhla Roacutan.

Akné po pár měsících kompletně zmizelo. Můžete si sami udělat obrázek na pani doktorku. Já osobně vidím rozdíl v tom, že někteří doktoří opravdu řeší Váše problémy a jiní si jenom sbírají pacienty, aby jím pojišťovna zaplatila za "účást" a to je případ MUDr. Karpetové.

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Znamenka, bradavice

Absolutne nesouhlasim s temi negativy. Pani doktorka osetrila mne i me dve dcery. Vse bylo rychle, profesionalne, skvele zvladla i me deti. A ze nema cas posluchat od kazdeho jeho narky a delat na deti tutununu se ani nedivim, od toho tam neni.Pani Karpetove dekuji za jeji praci.

Neskutečně arogantní člověk. Absolutně nejeví zájem zjišťovat, s čím vlastně přicházíte a jaký máte problém. Když jsem se to snažila v rychlosti vysvětlit, osočila mě, že si své potíže způsobuju prý já sama. Což se mě teda jako čistotného a kultivovaného člověka docela dost dotklo. Šílený přístup, nechápu, že takový člověk ještě může ordinovat.

Někdy se opravdu vyplatí nejít s davem a jít trochu do rizika. Sedím v čekárně s potřebou akutnějšího ošetření, a je mi divné, že všichni jdou k "té druhé paní doktorce vedle". Bleskově se dívám na znamylekar.cz a říkám si - tak schválně.
Výsledek přesně takový jaký jsem očekával. Paní doktorka bleskově diagnostikovala můj problém ( se kterým si má obvodní lékařka nevěděla rady ! ), kromě toho obhlédla i můj sekundární problém (lupénka). Překvapila mne slovy - toho prvního problému vás zbavím, s tím druhým vám pomůžu. Vybavila mne několika přípravky ze svých zásob (zdarma), vypsala recept, doporučila ještě i jeden další přpravek (šampon xyz). zodpověděla pár mých dotazů a za
Po několika málo dnech vidím znatelné zlepšení mých potíží.
Velice oceňuji její znalosti i přístup, se kterým možná má někdo problém, ale jsem toho názoru že lékař má zejména léčit. Popovídat si o svých osobních problémech si rád půjdu zase někam jinam, kde je k tomu prostor. A hlavně, na rozhovor musejí být dva. V ordinaci je ale šéfem vždy doktor a pacient by měl respektovat jeho styl práce.

Paní doktorka má opravdu otřesný přístup k pacientovi. Během mého cca 3 minutovém pobytu v ordinaci, kdy jsem jí řekla s jakým problémem přicházím a co jsem již aplikovala bez účinku, mi sdělila, že to bylo to nejsilnější co jsem měla. Proto mne pošle do OV na histologické vyšetření,budu mít týden až 14 dnů nemocenskou , ve vlasech stehy a možná budu potřebovat ozářky !! Na moji reakci, že jsem po této informaci ještě ve větším stresu než jsem byla, mi řekla: Proč, vždyť dneska existují paruky.
Týden před Vánocemi opravdu skvělá zpráva. I kdyby měla ve všem pravdu, pro její absolutně necitlivé chování bych tam už nešla ani za nic.

Nedoporučuji a sama od ní odcházím, asi jako většina co tady píše. Na váš problém se podívá z dvoumetrové dálky a ani se nezeptá, zda má váš problém klasický průběh. Nevysvětlí vám, o co jde a hned začne s jakým si procesem léčení, který vám ani nevysvětlí (například vytáhne na vás dusík a neřekne proč) při dotazu na jiný způsob léčení neřekne žádnou jinou možnost ani to nijak nezdůvodní. A do toho všeho je velmi nepříjemná a nesympatická.

Doktorka Karpetová je doopravdy dost nezkušená. Odbývá lidi, vždy když jdu k paní doktorce s problémem nejsem tam ani 2 minuty. Popíšu ji problém a ona napíše recept a nic mi k tomu více neřekne. Ani se na mé problémy nepodívá, co by to mohlo být. Léčím se u ní už 2 rokem, a výsledky nejsou znát.

U paní doktorky jsem byla v době zástupu mé lékařky a opravdu nedoporučuji!!! Přišla jsem k ní se zhoršujícím se atop.exémem, na který se ani pořádně nepodívala, doporučila mi mazat Indulonou a napsala mi silnější kortikoidy, celá tato trapná debata trvala 2min, kdy mi podala recept a čekala na dalšího pacienta. Toto opravdu není lékař, který by chtěl řešit Váš problém, něco stačí napsat, když to nezabere, napíšem něco jiného.

Ja vzdy verim doktorum a akceptuji jejich diagnozy, ale tady nejsem vubec spokojeny. K pani doktorce Karpetove chodim uz 7 a vice let. Beru pravidelne michane masti na atopicky ekzem, a kdyz je uz skoro dopouzivan, tak si logicky zajdu pro dalsi ne? Je jasne, ze moje pokozka vypada lip po prijimani leku, ale kvuli tomu, ze uz nemam zas tak silne priznaky, neznamena, podavat slabsi masti na kuzi. Vzdy, jak jsem dostal slabou mast tak jsem po par dnech zas prisel, zcela unaven (nemel jsem skoro vubec zadny spanek) a podrazden z vyrazek na kuzi. A jedine co mi reknou (sestricka a doktorka) je ,ze "to se ma pouzivat dele". Dobra pouzival jsem dele, ale co z toho? Nic! Zase jsem prisel a konecne mi napsala recept na michanou mast. Prisel jsem o cas a o penize za vysetreni to nepocitam penize za kremy, ktere pravidelne pouzivam (pokud mam michanou mast tak pouzivam i 2 mesice (300 korun + omega 3 na posileni pokozky 130kc cca), a ktere jsem rychle dopouzil kvuli te slabe masti (po 3 - 4 tydnech jsem vyprazdnil 200 ml BASIC 90), takze celkove me to stoji vic a vic. Vemte si k tomu, ze takhle to bylo 4x? Nvm, jestli to pane dokorka chape, ale ja si pripadam jak pokusny kralik. Snad pacient vi, co mu pomaha a co ne, nemyslite? Klidne za to zaplatim, ale proc vzdy, jak zadam o lek, tak nic? Jsem student v Praze, jezdim domu za rodici do FM a hlavne kvuli te sve kuzi tedy kvuli lekarum.