Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

U paní doktorky jsem byla celkem 3x a pokaždé hodnotím velice negativně. Přišla jsem s problémem, jen se od oka podívala, co mě teda trápía že na to nic není. Ani jednou mi nic nepředepsala a v ordinaci jsem byla pokaždé zhruba 2 minuty. Takový přístup lékařky jsem ještě nezažila a rozhodně nedoporučuji!

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Navštěvuji ordinaci paní doktorky už několik let a rozhodně chválím její profesionalitu a vstřícnost. Opravdu nesouhlasím s negativními komentáři! Sestřička i doktorka jsou skvělé!

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Otřesný přístup. Ani se nezvedla od stolu aby se podívala na mé potíže, jen hleděla do pc. Lékaři prý mají důležitější zákroky na práci, já mám jen estetický problém. Tak ji říkám, že mi to překáží v nošení brýlí. Mám jít na laser do Ostravy. Arogantní bytost, nedoporučuji!!!

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Paní doktorka je arogantní a nejeví naprosto žádný zájem o to co Vás trápí. Vůbec Vás neposlouchá. Otřesný přístup.

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Dnes jsem navštívila ordinaci MUDr. Lenky Karpetové jsem mile překvapená, jak zdravotní sestřička, tak výše jmenovaná lékařka byly milé a empatické. Vyšetření proběhlo rychle a bez dalších zbytečností. MUDr. Lenka Karpetová vysvětlila příčinu a předala informační letáček. Medikamenty pouze doporučila, ale rovněž mne upozornila, že každý lék má vedlejší účinek. Tuto skutečnost málo který lékař uvede... Případě dalších potíží určitě zase tuto ambulanci navštívím. Jsem velmi spokojená. Moc děkuji .

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Přišla jsem k paní s žádankou od své revmatoložky k podrobnému vyšetření. V ordinaci se mě zeptala s čím a proč přicházím, vše bylo vypsáno v žádance, kterou jsem ji dala, takže se do ní pravděpodobně ani nepodívala, řekla mi, ať jí tedy ukážu, co mě trápí, odpověděla jsem, že momentálně mám kůži čistou, bez problému, ale že mám vše nafocené. Odbyla mě, že fotky vidět nechce a pokud mi nic není, můžu odejít, na což jsem ji odpověděla, že má doktorka žádá vyšetření, nepřišla jsem si za ní popovídat, arogantně mi tedy odpověděla, ať se svléknu, celé tělo mi ledabyle přejela jedním pohledem a prý můžu odejít. Není to první špatná zkušenost s touto arogantní osobou, takže rozhodně nedoporučuji

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Naprosta nespokojenost. Prisla jsem tam s problemy, ktere me trapi uz nekolik mesicu a pani doktorka uz u stolu rekla, ze mi nic neni. Vycetla mi, ze vse delam zle ja a ani se nezeptala, co pouzivam, co mam delat lepe nebo co by mi doporucila. Aby se nereklo predepsala mi nesmyslnou vodicku, ktera je k nicemu. V ordinaci jsem byla tak 5minut a odesla jsem nestastna, ze to musim resit sama. Ubehlo par tydnu a me problemy se zhorsily, zde uz neprijdu.

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Z místních komentářů a hodnocení jsem měl trochu strach, ale paní doktorka byla výborná, problém, se kterým jsem zápolil měsíce, vyřešila během dní.

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Předem jsem se objednala,daný den jsem se dostavila s bolavým znaminkem mezi krkem a ramenem. Když jsem dr řekla co mě trápí tak jsem ji to chtěla ukázat ať se podívá a zkontroluje. Tak ani od stolu nevstala ani nepohledla jen mi řekla: A po mě chcete co? Žadanku na chirurgii? Tak jsem řekla nic. A odešla jsem.

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Akné

- Absolutně neprofesionalní přístup
- Špatná diagnostika
- Špatné řešení problémů -> Nevyřešení problémů

Pokuď máte možnost, vyhněte se této "doktorce". Zajděte někde jinde. Něco už mám nastudované na téma Akné, jediné opravdové řešení problému je Roacutan, pokuď máte zdravé játra(mám). No pani doktorka, problém řešit nehodlá a nepředepíše Vám ho a tak bude předepisovat různé mastičky, které nikam nevedly a které jsem užival.

Když jsem navštívil v Ostravě specialisty přes pleť, ihned mi paní doktorka sama od sebe navrhla Roacutan.

Akné po pár měsících kompletně zmizelo. Můžete si sami udělat obrázek na pani doktorku. Já osobně vidím rozdíl v tom, že někteří doktoří opravdu řeší Váše problémy a jiní si jenom sbírají pacienty, aby jím pojišťovna zaplatila za "účást" a to je případ MUDr. Karpetové.