Msgr.Šrámka 1028/11, Nový Jičín

Lidická 886/43, Havířov
Odborný lékař stomatochirurg

od března 2016 fungují webové stránky, kde budou uváděny aktuální informace www.stomchiranj.cz

• zubní lékař - stomatolog

Stomatologická chirurgie

Msgr.Šrámka 1028/11, Nový Jičín

Lidická 886/43, Havířov

Odborný lékař stomatochirurg

Umístění: Odborný lékař stomatochirurg stomatologická chirurgie

Vystresovanejsiho pacose jako jsem ja asi jeste v ordinaci nemely.Super pristup celeho tymu.Ohleduplnost,ochota,....parada.Dekuji Vam s celeho srdce.Pro mne to byl fakt zahul.Ale prace na 1*.Zbytecny strach .Dekuji

Výborná pani doktorka.. Trhala mi osmicku a naprosto rychle a skoro bezbolestně.. Pak i sedmicku s mensim zánětem, je pravda ležela jsem na křesle dlouho, musela jsem si nechat píchnout snad tři injekce protože to opravdu bylo chyceno až hluboko a světě div se, byl venku, zasila mi ranu a na druhý den jsem si nemusela vzít ani prášek.. Naprosto úžasná a sestřičky taky, když člověku není nejlíp dají i obklad na čelo :D.. Můžu jen doporučit (Jen škoda dlouhé čekacky na objednání)

Umístění: Odborný lékař stomatochirurg Vytahování stehů po operaci

Musím vyslovit velký dík pí doktorce Bialková! Paní doktorka i sestřička jsou profesionálové na správném místě a navíc velice ochotné a příjemné! Pomohly mi v mé tíživé situaci po operaci zubů. Děkuji a všem vřele doporučuji! Lenka Mansour

Umístění: Odborný lékař stomatochirurg

Paní doktorka i sestřičky úžasné!Po ujištění,že nic bolet nebude a opravdu nebolelo,to šlo jako po drátkách.Odborník na svém místě.Měla jsem i perfektní pocit z čisté a sterilní ordinace.Více takových odborníků a náš panický strach ze zubařů by nebyl!!Děkuji Nasadilová

Paní doktorka provedla naprosto precizní extrakci zubu, nešlo cítit absolutně nic, přestože byl v zubu menší zánět a kořeny byly velmi hluboké a dotýkaly se nervu. Po odeznění anestezie mě navíc ani vůbec nic nebolelo a rána se krásně hojí. Příjemná, sebevědomá, zbavila mě strachu z tohoto zákroku, navíc přidala cenné rady do budoucnosti - rozhodně doporučuji.

vyníkající zubni chirurg !!!!! velmí šetrný přístup i ve složitějším případě, který jsem měl já (jiný - ne tak profesjonální zubář jak MuDr. Bialková - mi "zajistil" kostní sekvestr mezi 6 a 7). Děkují moc paní Doktorce za nadstandartní přístup, sestře za ochotu a obklady na čelo ze studenou vodou ;-))) Ms

Skvělý a velmi šetrný přístup k pacientovi. Paní doktorka předčila má očekávání.

Vynikající lékařka s perfektním, individuálním přístupem k pacientovi, příjemné prostředí i chování personálu. Jednoduše samá pozitiva.
Děkuji paní doktorce, že mi vyšla vstříc v urgentním případě a věnovala se mi pečlivě i přesto, že nejsem pacientkou kliniky a bydlím v jiném městě.

výborná práce

Byl jsem u paní doktorky na trhání osmiček a představte si....já to přežil :-))) Paní doktorku mohu vřele doporučit všem,kteří mají s lékaři a zvláště zubaři problém jako já. Profesionální přístup,ochota a příjemné vystupování celého personálu (paní doktorkou počínaje a sestrami konče) je toho důkazem. DD

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, cca 13 let jsem nenavštívil zubaře. Vím, že je to špatně, a chtěl bych to změnit. Se zuby problém nemívám, pravidelnou hygienu dodržuji. Existuje nějaký seznam zubních lékařů, kteří mají "volnou kapacitu" k přijímání nových pacientů. Jsem z Havířova

Dobrý den, věnujeme se pouze zubní chirurgii, pacienty neregistrujeme . V havířově je problém celkově, zkuste spíše hledat v Ostravě.....Hezký den.Bialková

MUDr. Lenka Bialková

• Zubní lékař mi naúčtoval pod uvedeným kódem 00501 " jako účel platby " za vytržení zubu a kořene částku 530 Kč.
    Může toto účtovat, když tyto zákroky plně hradí moje zdravotní VZP ( pojišťovna 111 ) ?
    Děkuji za odpověď, P.B.

Dobrý den, extrakce zubů je plně hrazená pojišťovnou , ale může být použit materiál, který je třeba doplatit. O tomto by jste ale měl(a) být informován před výkonem...s pozdravy Bialková

MUDr. Lenka Bialková

• zubní lékař - stomatolog