Ladislava Michnová, pediatr Havířov

Ladislava Michnová

Pediatr

22 názorů

Uložit


Adresa

Jurije Gagarina 2b/1595, Havířov
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
22 názorů

J
Ověřeny pacient

Mám s paní doktorkou spíše negativní zkušenosti, poté co jsem k ní přišel s prosbou, jestli by mi mohla udělat výpis z karty, tak na mě začala ječet. Proč jsem nepřišel dříve, že to za 4 dny jednoznačně stihnout nemůže, přitom jiný doktor Vám vystaví výpis na počkání. Samozřejmě po 4 dnech jsem si přišel a výpis byl hotový a čekal jsem jak dlouhý článek to bude, ale když jsem zjistil, že je popsána 1/4 stránky A4, tak jsem byl celkem naštvaný a za tohle mám platit 100 korun? Promiňte ale to mi přijde od paní doktorky trošku drzé a arogantní

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka Michnová je velice arogantní, namyšlená paní, která si o sobě hodně myslí a nemá na to... Špatně se chová k dětem i k rodičům a vše leči sirupem na kašel, který si stejně musíte zaplatit. Synův požadavek o potvrzení na svařecký průkaz byl zamítnut s tím, že nosí brýle bez nějakeho vyšetření. Obrátila sem se na svého obvodního lékaře s prosbou o konzultaci zda-li může získat toto potvrzení. Po vyšetření dostal razítko vykonávat tuto činnost- zajímavé. :) Od této paní " doktorky " jsme odešli s arogantním rozloučením a zaplacením 100 kč za výpis ze zdravotní dokumentace. Ještě že jsme odešli. :D

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Nikdy mě ani bratra pořádně nevyšetřila, byla jsem tam s podezřením na angínu a poslala mě domů s receptem na sirup proti kašli! Já vůbec nekuckala! Všichni známí mají s ní stejné zkušenosti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je velmi arogantní,nebyla jsem s ní spokojená. Přišla jsem se synem,který měl velké bolesti břicha,měla ještě půl hodiny do konce ord.doby a na něj se ani nepodívala a doslova hnusně nás vyhodila z ordinace,že si máme počkat na pohotovost.V nemocnici ho pak okamžitě operovali.Nebyl to jediný případ,je opravdu zlá.Není vůbec citlivá v péči o děti,doslova je zesměšňuje a nechová se dobře ani k rodičům..Špatný přístup,jak zdravotnický,tak lidský.Už k ní naštěstí nechodíme.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K paní doktorce jsem chodila jako dítě a jsem sní velice spokojená. Je hodná i když někdy přísná, ale to musí být. Moje děti vždycky říkají, že jdou k naší hodné paní doktorce.


Vy co hodnotíte záporně!!!!!!Ukázala jsem tyto stránky svému synovi,který chodí k p.doktorce již 13 let a vůbec nechápal jak může někdo o této doktorce psát špatné hodnocení.Víte co řekl? cituji.: Mami vždyť je to nejlepší doktorka na světě,by mě zajímalo,která další doktorka si se mnou bude vykládat vtipy.Bojím se injekcí a odběru krve a u p.doktorky se nebojím ,protože si řekneme vždy něco vtipného a já jsem pak klidnější a odběry beru s humorem a jako chlap.Jednou mi řekla,že jsem čuně protože si koušu nehty,že za nehty je nejvíc špíny a bakterií.Já jsem jí řekl,že má pravdu ale že na to prdím - je pro mě jednodušší si ty nehty okousat než se trápit s nůžkami já bych si stejně těmi nůžkami ublížil.Následoval výbuch smíchu. A hned se mi zlepšila nálada i když jsem měl teplotu 38.
je vidět ,že i 13lety kluk má svůj názor a vadí mu jak o p.doktorce mluvíte a to je v té nejhorší pubertě!!!!!!! Děkujeme z vše p.doktorko.


Vynikající doktorka. Všem doporučuji, zachránila mi život když sem byl ještě u ní jako dítě. Fakt skvéla.


Ověřeny pacient

Musím se přiklonit na stranu těch, kteří jsou s MUDr. Michnovou spokojeni. CHodila jsem k ní už jako dítě a přesto, že si někdy neviděla do úst a řekla věci, které se zrovna dobře neposlouchaly, chodím k ní nadále se svými dvěma syny a nemohu si stěžovat. Samozřejmě útlocitným rodičům nemusí vyhovovat, ale ať si nejdříve každý zamete před vlastním prahem. Každý má své dobré a špatné dny. Synovec měl toxoplazmozu. Jako jediná ze tří lékařů to poznala. A to synovec prošel i infekčním oddělením a nepřišli na to, co mu je.


Mnozí autoři by se měli podívat do vlastního svědomí. Označit někoho za špinavého a neučesaného, a nepříjemného,(navíc neznám čistotnějšího člověka) v případě že jste ve stresu z vlastního dítěte, které je nemocné (či Vámi rozmazlené, popřípadě i hysterické, má strach z lékařů) a nelíbí se Vám, když Vám to někdo řekne na rovinu, zároveň máte tendence přehánět.. Z vlastní zkušenosti vím, že se vždy o vše na maximum postará a chyby nedělá, to už by tam jaksi ordinaci neměla. Vzpamatujte se co zde píšete, protože tím silně můžete odradit ostatní pacienty a tím i cizí lidský život, pokud nemáte k pí. doktorce sympatie je to vaše věc a nic Vám nebrání najít si jiného lékaře. Kdo nikdy nebyl bez chyby ať hodí kamenem, nebo mlčí!!!!!!!!!!!


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila jako dítě, a byla to vždy velmi nepříjemná záležitost. Proto jsem pro své dítě hledali jiného lékaře. S touto paní doktorkou jsme se setkali na pohotovosti, kdy měl 4 měsíční syn velké bolesti břicha. Přijeli jsme chvíli před koncem její pracovní doby, (cca v 21.30 - pohotovost je do 22), takže byla velmi otrávená, že ji rušíme. Ani neposlouchala, proč jsme přijeli, šáhla malému na ouška - řval jak tur (ale to řval ten večer neustále), tak nám řekla že si ho máme zklidnit a poslala nás do Karviné na ušní pohotovost. Moc se mi to nelíbilo a trvala jsem na tom, ať mu vyšetří bříško a nebo ať nás pošle k někomu jinému. Za doprovodu dost nepříjemných řečí (o rodičích, kteří lépe určují diagnózu, ...) vypsala žádanku na chirurgii - s uvedením, že je to výhradně na žádost rodičů. Na chirurgii pan doktor řekl, že má bříško plné nějakých špatných bakterií, okamžitě jej přijímali na 3 dny na JIPku a pak ještě zůstal v nemocnici týden. Potvrdil nám, že bříško muselo malého opravdu velmi trápit. Bohužel už je to 5 let, a tak si na diagnózu nevzpomínám. Rozhodně jsem ale ráda, že jsme si mohli vybrat jiného lékaře a k paní MUDr. Michnové bych nešla, ani kdyby mou lékařku jen zastupovala.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti