nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary
Gynekologická ordinace (mapa)

Pan MUDr. Trubač byl porodníkem mé mamky když jsem se drala na svět já, po 16ti letech jsem k němu coby pacientka nastoupila i já. Provedl mne dvěma těhotenstvíma naprosto s přehledem. Prodělala jsem i amniocentezu v Plzni. Vše dopadlo dobře. Jsem panu doktorovi vděčná za jeho velmi příjemný a vstřícný přístup. Nyní hledám nového gynekologa a stále nevím kterého si zvolit.

Zrovna jsem se dozvěděla smutnou zprávu, že pan doktor už není mezi námi. Bude mi moc chybět. Byl to skvělý lékař a moc milý člověk.

Pan doktor je velmi empatický a především skvělý gynekolog. Neměnila bych.
Jeho přístup mi dokáže vždycky vyloudit úsměv na tváři.

Pan doktor je moc milý a laskavý při jednání, má snahu věci řešit, v jeho péči jsem porodila dvě děti, vše bez problému... moc děkuji za péči, pane doktore.

Když mi bylo asi patnáct let, přivedla mě k panu doktoru
Trubačovi maminka se slovy. Tak Vám vedu pane doktore dceru, kterou jste sám přivedl na svět. Před dvaceti sedmi lety se mi s pomocí pana doktora Trubače narodil syn a nyní k němu chodí na moji radu také moje budoucí snacha. Pane doktore moc Vám za všechno děkuji a přeji ještě dlouhá léta hodně zdraví. Rozhodně neuvažuji, že bych měla "svého pana doktora" vyměnit.

Jsem maximálně spokojená.

Velmi hodný a vstřícný lékař.
I přes svůj pokročilý věk, je stále odborníkem a člověkem na pravém místě.
Doufám, že budu moct být jeho pacientkou ještě pár let.
Děkujeme pane doktore.

Naprostá spokojenost, pan doktor, jak je vidět, má stále přehled o mnoha věcech, i novinkách, je pečlivý, příjemný, ochotný. Neměnila bych.

Jeden z nejlepších a nejpečlivějších doktorů které znám!!Opravdový profesionál ve svém oboru!! Píšu i za mojí maminu!

Příjemný, pečlivý, doporučuji, jsem spokojená