Umístění: Neuropsychiatriehk,s.r.o. Změna obvodního lékaře

Jsem ráda, že jsme vyměnili celá rodina lékaře, pan doktor je vynikající, vždy pomůže, vysvětlí, hlavně je lidský, nepřipadám si u něj v ordinaci že obtěžuji. Doporučuji všem, takový má být roddiný lékař.

K Sokolovně 309, Hradec Králové
Neuropsychiatriehk,s.r.o. (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 2 Více

• vnitřní nemoci
  • všeobecné lékařství

Umístění: jiné místo Nová registrace

Vynikající, lidský a důsledný lékař . Jsem moc ráda, že jsme s manželem pana doktora poznali. Vše hezky vysvětlí a není žádný stres. Pana doktora velice doporučuji .
Velký dík patří samozřejmě celému týmu .
M.T.

Moc děkuji za Vaše laskavé kladné hodnocení. Moc si toho vážíme. L. Slováček

Umístění: Neuropsychiatriehk,s.r.o. Zdravotní problémy

Jsem s panem docentem moc spokojená,je velice příjemný,všechno podrobně vysvětlí,dokáže člověka uklidnit a povzbudit.

Moc děkuji za kladné hodnocení. Moc si toho vážíme. L. Slováček

Umístění: jiné místo Nová registrace

Velký dík patří samozřejmě celému týmu .
M.T.

Moc děkuji za Vaše laskavé kladné hodnocení. Moc si toho vážíme. L. Slováček

Umístění: Neuropsychiatriehk,s.r.o. Zdravotní problémy

Moc děkuji za kladné hodnocení. Moc si toho vážíme. L. Slováček

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Mamince byl zjištěn tumor orofaryngu od měkkého patra kaudalne po kořen jazyka.Dutina nosni bez patrné sekrece z VDN. Palpacne oboustranně hmatna lymfadenopatie v reg.II/vpravo do 25 mm,vlevo do 15mm. Hrtan volný, hlasivky hladké. Srdce,plíce bez loziskovych změn.. Histologie: nízce diferencovany spinocelularni karcinom.Doporučeni onkokabinetu v Pardubicích:chirurgický zákrok nemožný pro rozsah onemocnění.V plánu paliativni RT. Na dotaz zda je možná naděje vyléčení nebo zastavení nemoci mi bylo bokem sděleno, že nikoli, jen možná trošku zpomaleno a času když dobře tak do Vánoc. Ani biolecba prý nevhodná. Mám k vám prosim dotaz, zda z vašeho pohledu máte optimističtější názor na vývoj léčby. Maminka tuší že je zle, ale jak moc,zatim ne. Vzhledem ke špatnému polykání maminka zhubla a hadicka na výživu se má zavádět až 20.7. Také je moc zahlenena a nikdo s tim nic nedělá. R.nar.maminky 1952, jinak v dobrém zdravotním stavu až na nynější hmotnost 50 kg. Děkuji mockrát za odpověď,s pozdravem

Dobrý den,
    děkuji za Váš dotaz. Asi Vás moc nepotěším, ale souhlasím s návrhem léčby kolegů onkologů z Pardubic. Smyslem paliativní radioterapie je zajistit pacientovi stabilizaci onemocnění (stable disease), tj. aby nedošlo především k lokální progresi (prorůstání do okolních struktur).

• Dobrý den,
    měsíc mě trápí zvýšené teploty 37,3 - 37,8. Zaléčeno paralen brufen - teploty za 4dny odezněly. Za týden se teploty zase vrátily. Praktický lékař nasadil antibiotikum Amoksiklav. Teploty přetrvávaly i při užívání antibioka, musel jsem k nim nasadit paralen +brufen. Stále se nadměrně potím. Teplota přetrvává. Prosím o radu.

Dobrý den,
    doporučil bych doplnit výtěr z krku + odběr krve na CRP. Další postup dle výsledků doplněných vyš., tj. bude-li pozitivní kultivační nález nebo zvýšený CRP - přeléčit antibiotikem (pokud možno cíleně dle citlivosti)

• vnitřní nemoci
  • všeobecné lékařství