Přijímám: dospělí

Doc. MUDr. Ladislav SLOVÁČEK, Ph.D.
4.10.1971, Kaplice, ženatý, 2 děti, promoce 1997.
Bydliště v Hradci Králové.
Specializace: ...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• vnitřní lékařství - interna
  • paliativní medicína
  • klinická onkologie
Zobrazit více

Umístění: Jiný

Pan docent velký odbornik. Škoda že je už někde jinde a ne v moje ambulance

Umístění: Jiný

Zdeněk Jakoubek & Veronika Dolezalová.
Pan Mudr.Slováček v budování 10/10 nejlepší lékař jakého si může člověk může přát.
Přejeme Vám pane doktore mnoho zdraví a síly do dalších let .

Doc. MUDr. Ladislav Slováček

Moc děkuji za krásné hodnocení. Je to pro mě výzva.

Umístění: Jiný

Máme našeho doktora moc, moc rádi, přejeme mu hodně síli.
Ps. Má rád makové buchty . :-)

Doc. MUDr. Ladislav Slováček

Moc děkuji za kladné hodnocení.
A ano, makové buchty doopravdy mám rád.

Umístění: Jiný

Naprosto skvělý člověk, naprosto výborný lékař kterému věřím. Pomůže vždy! Poradí, vysvětlí a hlavně komunikuje skvěle s pacienty.

Doc. MUDr. Ladislav Slováček

Děkuji za kladné hodnocení. Moc si toho vážím.

Umístění: Jiný

Nejlepší lékař se kterým jsem se setkala a že jich bylo. Vše vysvětlí, hledá s vámi vhodné řešení, poradí uklidní. Pro něj není pacient další číslo ve výkazu, ale lidská bytost a proto k vám přistupuje pozitivně. Mám nemoc,, bílých plášťů" ale s panem doktorem jsem v klidu a vím že pomůže. Jsem ráda že jste se mě ujal.

Doc. MUDr. Ladislav Slováček

Moc děkuji za hodnocení. Moc si toho vážím.

Umístění: Jiný

Nejlepší pán doktor. Děkuji že Vás mám . Doufám že budete tady pro Nás ještě dlouho

Doc. MUDr. Ladislav Slováček

Děkuji za hodnocení. Moc si toho vážím.

Umístění: Jiný

Tento lékař je člověk na správném místě léčí celou naší rodinu a naprostá spokojenost. Moc děkujeme.

Doc. MUDr. Ladislav Slováček

Moc děkuji za kladné hodnocení.

Umístění: Jiný

Bude mi 64 roků, ale ve svém životě jsem nepotkala lékaře kvalit pana docenta Slováčka. Nejen, že je velkým odborníkem ve své profesi, ale také nezapomněl na fakt, že pracuje s člověkem a že každý člověk má i duši. Jeho přístup k člověku, obzvláště v dnešní době, je až skoro neuvěřitelný a úžasný. Velmi si vážím toho, že pan docent si na vás udělá čas, vyslechne vás, vše vám vysvětlí, poradí, pomůže a uklidní. Navíc, je pan docent vždy příjemně a pozitivně naladěný, což přenáší i na pacienta a od první vteřiny jste si jisti, že jste u pana docenta na tom nejsprávnějším a nejlepším místě, kde vám pomůže nejen s nemocí těla, ale odcházíte i s klidem v duši. Za vše panu docentu moc a moc děkuji a moc si přeji pokračovat u vás v nové ordinaci. / jsem pacientka z Atria /.

Doc. MUDr. Ladislav Slováček

Moc děkuji za kladné hodnocení. Rád budu pokračovat v péči o vás. Od 1.4.2023 začínám ordinovat na Železniční poliklinice Riegrovo nám. Doporučuji zavolat na telefonní číslo 777 775 104, kde obdržíte termín návštěvy k registraci.

Umístění: Jiný

Pan Doc. Slováček byl nejlepší praktický lékař. K pacientům se chová velmi hezky a poradí. Vždy se snaží vyřešit problémy pacientů.

Doc. MUDr. Ladislav Slováček

Děkuji za kladné hodnocení.

Umístění: Jiný

Pan doktor je lidský, vstřícný a umí naslouchat. Nikdy jsem ho nezažila ve špatné náladě, ještě jsem se nesetkala s takto pohodovým lékařem. Ráda se přehlásím do nové ordinace.

Doc. MUDr. Ladislav Slováček

Děkuji za kladné hodnocení, moc si toho vážím.
Od 1.4.2023 budu ordinovat coby praktický lékař na Železniční poliklinice. Doporučuji zavolat na telefonní číslo 777 775 104, kde vás objednaji k registraci.

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, opět mám angínu podle mě. U doktora jsem nebyla ale je to taková zvláštní mám napadenou pouze levou mandly jsou na ní bílé čety cca co vidím 4 a pak jedem velkej ten je takovej do šedivá o velikosti tak 1cm. Může zo být něco závažnějsího. Angíny mám tak 3 do roka. Je mi 18.

vzhledem k Vámi uváděnému opakovanému výskytu angín se domnívám, že se vskutku bude jednat o akutní tonzilitidu (angínu). Jistě doporučuji vyšetření cestou Vaše PL a zvážení antibiotické clony. Opakované tonzilitidy mohou přecházet do chronicity, pak hovoříme o chronické tonzilitidě a je pak otázka, zda-li pacienta odeslat ke konziliárnímu ORL vyšetření s dotazem na případnou tonzilektomii (odstranění patrových mandlí).

Doc. MUDr. Ladislav Slováček

Dobrý den. Na dlouhotrvající kašel beru už druhe atb a to Klacid 500 co 12 hod. Beru ho teprve druhý den a po spolknuti tablety mě asi cca za 3 hodiny začne docela hodně bolet pravý bok a dole v zádech. Nemůže semi z nej tvořit třeba zánět ledvin? Mám docela strach děkuji moc za odpověď
Vohackova

určitě doporučuji konzultaci s Vaším PL a obeznámit ho s vedlejšími projevy při užívání Klacidu a domluvit se na dalším postupu (změna antibiotika ?).