Dukelská třída, Hradec Králové
Moje Ambulance a.s., Dukelská 1713/7, Hradec Králové

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Přijímám: dospělí

Doc. MUDr. Ladislav SLOVÁČEK, Ph.D. 4.10.1971, Kaplice, ženatý, 2 děti, promoce 1997. Bydliště v Hradci Králové. Specializace: 1. Všeobecné prakt...

• vnitřní nemoci
  • všeobecné lékařství

• vnitřní lékařství - interna
  • paliativní medicína
Zobrazit více

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor nejlepsi lékař co jsem poznala.Vše vysvětlí a je důsledný.Jsem velice ráda ze jsem jeho pacientkou, moc si toho vážím..děkuji i milým sestřičkám. P.T.

Dobrý den,
moc děkujeme za kladné hodnocení, velice si toho vážíme.

Umístění: Moje Ambulance a.s., Dukelská 1713/7, Hradec Králové

Pan doktor nejlepsi lekar co znam.Vzdy vse vysvetli.Dekuji za prijeti do pece sebe a syna.Mohu vsem doporucit.

Doc. MUDr. Ladislav Slováček

Moc děkujeme za kladné hodnocení. Je to pro nás výzva.

Umístění: Moje Ambulance a.s., Dukelská 1713/7, Hradec Králové

Všem doporučuji. V Hradci nejlepší doktor. Vysvětlí, poradí a nečekáte hodiny v ordinaci. Jsem ráda, že jsem k němu přešla.

Doc. MUDr. Ladislav Slováček

Moc děkujeme za hodnocení.

Umístění: jiné místo preventivní lékařské prohlídky

Moc děkuji za ochotu panu Doc Slováčkovi že mi umožnil a ujal se mně coby pacienta.Moc si toho vážím,a též chci poděkovat sestřičce za vlídnost a úsměv který rozdává pacientům.Děkuji.

Moc děkuje za hodnocení.

F
Umístění: Moje Ambulance a.s., Dukelská 1713/7, Hradec Králové Změna obvodního lékaře

Jsem ráda, že jsme vyměnili celá rodina lékaře, pan doktor je vynikající, vždy pomůže, vysvětlí, hlavně je lidský, nepřipadám si u něj v ordinaci že obtěžuji. Doporučuji všem, takový má být roddiný lékař.

moc děkujeme za kladné hodnocení. Moc si toho vážíme. L. Slováček

Umístění: jiné místo Nová registrace

Vynikající, lidský a důsledný lékař . Jsem moc ráda, že jsme s manželem pana doktora poznali. Vše hezky vysvětlí a není žádný stres. Pana doktora velice doporučuji .
Velký dík patří samozřejmě celému týmu .
M.T.

Moc děkuji za Vaše laskavé kladné hodnocení. Moc si toho vážíme. L. Slováček

Umístění: Moje Ambulance a.s., Dukelská 1713/7, Hradec Králové Zdravotní problémy

Jsem s panem docentem moc spokojená,je velice příjemný,všechno podrobně vysvětlí,dokáže člověka uklidnit a povzbudit.

Moc děkuji za kladné hodnocení. Moc si toho vážíme. L. Slováček

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    vzhledem k Vámi uváděnému opakovanému výskytu angín se domnívám, že se vskutku bude jednat o akutní tonzilitidu (angínu). Jistě doporučuji vyšetření cestou Vaše PL a zvážení antibiotické clony. Opakované tonzilitidy mohou přecházet do chronicity, pak hovoříme o chronické tonzilitidě a je pak otázka, zda-li pacienta odeslat ke konziliárnímu ORL vyšetření s dotazem na případnou tonzilektomii (odstranění patrových mandlí).

Doc. MUDr. Ladislav Slováček

• Dobrý den. Na dlouhotrvající kašel beru už druhe atb a to Klacid 500 co 12 hod. Beru ho teprve druhý den a po spolknuti tablety mě asi cca za 3 hodiny začne docela hodně bolet pravý bok a dole v zádech. Nemůže semi z nej tvořit třeba zánět ledvin? Mám docela strach děkuji moc za odpověď
    Vohackova

Dobrý den,
    určitě doporučuji konzultaci s Vaším PL a obeznámit ho s vedlejšími projevy při užívání Klacidu a domluvit se na dalším postupu (změna antibiotika ?).

• vnitřní nemoci
  • všeobecné lékařství