Oční ambulance
Palackého 541, Dobřichovice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance Jiný

Přidávám velmi kladnou zkušenost, ordinaci jsem navštívila s osmiletou dcerou se zánětem spojivek. Nedalo se objednat, ale nečekaly jsme dlouho. Pan doktor všechna vyšetření i léčbu podrobně a srozumitelně vysvětlil, dopřál dost času. Léčba je mnohem jednodušší, když dcera chápe, co je zapotřebí. Velmi citlivý přístup.

Umístění: Oční ambulance Jiný

Telefonovala jsem, že bych se ráda objednala a sestra s důvodem “nebyla jste tady 5 let, takže se hledejte jiného očaře,” mě telefonicky vyřadila ze seznamu pacientů….v místě bydlím, takže hledání si nového očaře fakt není jednoduché obzvlášť, když k tomu nemám důvod. Z této situace je tedy již zjevné, že z pacientů je třeba mít prostě peníze a kdo do ordinace pravidelně nechodí (přestože nemá žádné problémy), tak Vás mezi pacienty prostě nechtějí.

Umístění: Oční ambulance Jiný

Velmi milý a sympatický pan doktor a příjemná komunikace. Vstřícný přístup a příkladná snaho pomoct.

Velmi sympatický pan doktor. K pacientovi se chová velmi příjemně. Mluví srozumitelně a ochotně vysvětlí pacientovi diagnozu apod. Sestřička je taky velmi příjemná. Doporučuji!

Velice dobrý a svědomitý oftalmolog.

Výborný lékař (léčí celou naši rodinu), skvělý lidský přístup k pacientovi, milá a ochotná sestřička.

super oční

Skvělý lékař!! Milý a sympatický. vřele doporučuji Matěj Švadlena

je skvělý,vše vysvětlí,má trpěpívost což je vzácnost

Oba lékaři jsou velmi dobří,milí k lidem a dodržují objednací dobu