Sam. ordinace PL - stomatologa
třída Masarykova 30, Broumov

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Naprosto perfektní zákrok, na profesionální úrovni, chování a komunikace naprosto perfektní. Snad ten nejlepší zubař u kterého jsem kdy byl

C
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa prevence i opravy

Špičkový doktor ve všech směrech. Vždy mě ošetřil k maximální spokojenosti. Vzor pro všechny doktory (a že jsem jich jako invalida užil)

K Mudr. Růžičkovi ml. chodím už cca 12 let a poslední rok i s 2letým synem a vždy absolutní spokojenost

měla jsem problémy s moudráky už někde od 20 letech ..... postupně vytrhal všechny, vždycky se snažil být maximálně vstřícný, ohleduplný, lidský ..... nikdy mě netrápil jen tak, zuby se snažil zachránit, spousta péče jen s osmičkama

jakýkoliv jiný problém vždy pečlivě řešil, vždycky mi řekl možnosti a nikdy ze mě netahal jen tak peníze

poradil mi jak se starat o zuby, jakou pastu - TAKÉ JSEM ZA TĚCH 12 LET U NĚHO MĚLA 2KRÁT KAZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

za celé ty roky jsem si jednou nalomila zadní stoličku, řešil to tak ,že ji obrousil a sám mi řekl, že pokud mi to nevadí, tak to prostě nechá a nemusí se s tím nic dělat - SAMA JSEM TO CHTĚLA SPRAVIT, takže mi udělal korunku za 2500kč, ale nabízel mi ještě 2 korunky levnější, SAMA jsem si vybrala dražší - nikdy mi nevnucoval nic za peníze, nic drahého,

nikdy nebyl nadřazený a povrchní, nikdy nebyl arogantní ......... neměl žádné urážky na moje zuby a mojí osobnost a to mám v každé stoličce plombu po brutální péči u předchozí zubařky !!!!!!

sestřička je v pohodě i sestřička na záskoku za sestřičku na mateřské je v pohodě, k synovi se chovají suprově - syn má samozřejmě strach, ale doktor je opravdu fajn a o sestřičce ani nemluvím :-)

já jsem opravdu moc spokojená ............. pokud zub bolí, tak prostě bolí .... pokud si někdo nečistí zuby a péče o jeho chrup je pouze občasná záležitost, tak nemůže očekávat zázraky od zubaře !!!!!

na broumovsku nejlepší