Trimedica, spol. s r.o.
Rudných dolů 243, Jílové u Prahy

Přišla jsem k němu jako zastupujícímu doktorovi, nicméně si nemohu na nic stěžovat. Pan doktor byl velmi milý a empatický, pečlivě vše vyšetřil a vysvětlil.

Umístění: jiné místo Chřipka

Nemohu si na chování pana doktora stěžovat. Vyšetřil mě řádně včetně poslechu plic a odběru krve, dostal jsem neschopenku a pan doktor mě vlídně poučil, že bych nemoc neměl přecházet a řádně ji vyležet, aby nenastaly komplikace. Kdyby se situace do 5 dnů nezlepšila a teploty trvaly, mám se telefonicky ohlásit. Jsem plně spokojen.

Umístění: jiné místo

Můj otec (80 let) byl se slabostí organismu navštívit tohoto "lékaře" v listopadu v Sázavě. Vzhledem k tomu, že krátce předtím měl klíště, sdělil mu, že má toto podezření a že je mu už 14 dní slabo. Dr mu změřil tlak a teplotu a poslal ho domů, že je ještě brzo něco zjistit a pokud se to nezlepší, ať přijde znovu. Otec po týdnu znovu dorazil k dr s tím, že nejí, nemá chuť k jídlo a je mu stále slabo. Dr doporučil koupit dětské kapičky na chuť k jídlu! Po pár dnech se otec složil, omdlel, upadl na kamna a popálil si obličej a rameno. Sanitka ho odvezla do Benešova, začaly létat teploty a po lumbální punkci mu byl zjištěn zánět mozkových blan, encefalitida a borelióza, zánět močových cest a rychlý přesun do Střešovic na infekční, tam dlouhé léčení antibiotiky, kapačkami atd. Zpět do Benešova, kde se otec musel znovu rozchodit, jak byl zesláblý a stále ležel a zhubl. Po měsíci jsme měli tatínka opět doma. Má sice nějaké následky a bude muset ještě na operaci (problémy s močením), ale jsem rádi, že ho máme doma. Nechápu jak tento doktor může vůbec léčit lidi! Všichni v Sázavě si ně něho stěžují. Dokonce i zdravotní sestra dala výpověď. Otec tam měl být měsíc po propuštění z nemocnice na kontrolu a dr si ho ani nepozval do ordinace, vystavil mu pouze recept a dokonce se ani za své pochybění neomluvil! Stačilo málo a tatínek mohl zemřít. Zažili jsme krušné chvíle. Bohužel v Sázavě jsou jen 2 praktičtí lékaři a ten druhý má plný stav. Celkově zvažujeme stížnost na ČLK. Tento "doktor" by rozhodně neměl ordinovat!

Umístění: jiné místo Recept na léky

Dnes jsem poprvé navštívila pana doktora Prouzu (po přestěhování z jiného města). Účelem mé návštěvy bylo napsání receptů na léky, které pravidelně užívám. Po příchodu do ordinace jsem se představila, ale pan doktor ani nezvedl hlavu od stolu a ihned na mě vyhrkl: "co potřebujete?" Vyjmenovala jsem všechny pro mě důležité léky. V předané zdravotní dokumentaci zapomněla moje původní paní doktorka napsat jeden z léků. Vysvětlila jsem panu doktorovi, že je to lék, bez kterého nejsem schopna "fungovat". On byl ale velmi neochotný, odmítl mě recept na lék napsat, s tím, že potřebuje mít písemné doporučení od dřívější paní doktorky. Okamžitě jsem nabídla, že ji zavolám, a ona mu telefonicky sdělí svůj omyl. To však pan doktor striktně odmítl a poradil mi, abych si došla k odbornému lékaři pro posouzení. Způsob, jakým se mnou pan doktor komunikoval, byl opravdu velmi nepříjemný. Je to neochotný a nepřístupný pán, kterého v žádném případě nedoporučuji a sama se mu budu pokud možno vyhýbat

Dobrý den, k panu doktorovi jsem přišel s bolestmi nohou. Nemohl jsem vůbec chodit. Pan doktor Prouza mně vyšetřil s tím, že se jedná o bolesti způsobené od bederní páteře. Žádal jsem od něj průvodku na cévní vyšetření. Pan doktor mi zdělil, že cevní komplikace vylučuje. Objednal jsem se tedy podle pana doktora na neurologické vyšetření jako akutní případ. Paní doktorka na neurologii mně přijala po 4. dnech, ( jinak jako neakutní bych čekal třeba měsíc na vyšetření) páteří to samozřejmě nebylo. Po vyšetření na neurologii jsem skončil na Angiologii s akutní floridní flebotrombozou- ucpané žíly na dolních končetinách. Nyní marodím již měsíc, polykám dvojité dávky antibiotik a nízkomolekulárního heparinu na ředění krve. U pana doktora Prouzy jsem byl 2x v životě, nemarodil jsem 8.let a nejsem žádný hypochondr. Nemohl jsem bolestí vůbec chodit, plazil jsem se na vypůjčených berlích a na vyšetření po nemocnicích mně vozili kamarádi. Nedostal jsem žádné prášky proti bolesti, ani neschopenku. Přitom na Angiologii jsem dostal okamžitě anestetika injekčně a tramal v tabletách a samozřejmě neschopenku. Přemlouval jsem odborného lékaře, abych nemusel být hospitalizován v nemocnici. Kdybych se řídil prohlášením pana doktora Prouzy, tak tu dnes nejsem, protože bych pravděpodobně skončil buď s embolií, nebo,mrtvicí, pokud by mně to nezabilo! Tímto podávám na pana doktora Prouzu podnět a stížnost k lékařské komoře. Nechci tady rozebírat Nějaké " jedna babka povídala" píšu zde jen o své zkušenosti s panem doktorem. Nechci zde ani hodnotit jeho lékařské zkušenosti a profesionální přístup k pacientovi, ale já osobně nechci mít s tímto člověkem už nikdy nic společného! Pokud máte s MUDr. Prouzou špatné zkušenosti, napište mi prosím na: jirasekpavell@seznam.cz

S panem doktorem mám velmi špatné zkušenosti. Pošle do práce člověka, který nemůže ani chodit, jak mu je zle.

ANonyme, nechápu co svými výlevy sleduješ, máš tu již 11 příspěvků, pokaždé anonymních a jakoby za jiného člověka, vychvalujících "dr" prouzu.. to je přece do očí bijící a trapné .. ti, kteří mají reálnou zkušenost (vždy negativní) těch tu je bohužel spousta, pokaždé když někdo napíše svou negativní zkušenost, ty anonyme se ozveš a začneš ho urážet a osočovat a tvrdit, ře prouza byl anděl.. (?)

Upozorňuji tě, že já tu píší pouze za sebe, svou přítelkyni, pod svým jménem a jen jednou, resp. nyní podruhé, neboť mi nedá nereagovat na tvé sprosté ataky a všiml jsem si tvých 11cti příspěvků pokaždé za jiné lidi, pokaždé anonymních a pokaždé sprostě napadající každého, kdo proti prouzovi napíše zkušenost ..

Vše co jsem tu napsal je pravda a jsou to naše osobní zkušenosti, a nestydíme se zveřejnit svá jména. A vůbec přece nezáleží, zda "lékař" v Jílovém aktuálně působí či nikoli, záleží jen na jediném, a sice, že nemá odpovídající znalosti ani chování, a že je hrozbou pro nemocné lidi, kteří na jeho přístup a neznalosti mohou doplatit smrtí .. IP mám jednu jedinou.

Mám z vás pocit, že jste prouza, hulvát a osočovatel v jednom.. nemáte argumenty na obranu, tak nadáváte mně i lidem níže, za pravdu, kterou o vás napsali..

Velmi zodpovědný a svědomitý člověk.

Nejsem řezník, hostinský ani papírnice, natož živnostnice, ale přesto si pana doktora velmi vážím. Vyléčil mne z těžkého zápalu plic, kdy mi nezabírala ani antibiotika, poznal karcinom tlustého střeva a chladovou alergii u mého otce. Škoda, že neléčí také děti, chodili bychom k němu všichni, celá rodina. Moc vzácný člověk, takoví se již dnes nerodí!

Musím zkonstatovat, že Prouza je velmi nepříjemný při každé navštěvě u něj v ordinaci. Arogantní chování hraničící s drzostí. Naprosto nekompetentní člověk. Jednou se mi stalo, že jsem v čekárně čekal více jak 50 minut. Předemnou čekal jeden pán, když jsem se ho optal jestli tam má Prouza nějakého pacienta tak mi bylo oznámeno že neví. Když jsem zaťukal na dveře vylítla sestra, která místo aby pozdravila tak začala ječet, že pan doktor ordinuje a zase zabouchla dveře. Asi o dalších 20 minut později bylo zkrz dveří slyšet " Tak sestři už jsem tady ". Nikdo však z ordinace nevyšel. Když jsem přišel na řadu a potřeboval jsem jen nějaké potvrzení, tak po celé místnosti bylo cítit čerstvě upečené pečivo. Prouza si byl jednoduše odskočit nakoupit. Když jsem byl v ordinaci více jak 30 minut a potvrzení nikde, protože se mě ptal na naprosto nepodstatné věci tak mi začali téct nervy. Dal jsem mu to v hlasovém projevu zcela najevo. V tu chvíli mi bylo oznámeno, že mi žádné potvrzení nemusí dávat, že záleží jen na něm. Co se týče jeho doktorské činnosti, tak když jsem byl po operaci a měl jsem být více jak 2 měsíce doma tak mě po týdnu hnal do práce a nezajímalo ho, že mám obvazy, musím jíst prášky na bolest atd. Opravdu nedoporučuji!!! To už radši k veterináři a budete na tom lépe!