Adresa

Stomatologické centrum
Mrštíkova 16, Hustopeče

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Ověřený profil

K panu zubaři jsem přešla na doporučení a s akutním problémem. Ochotně se mě "ujal" a já jsem za to nesmírně vděčná, protože s tak profesionálním přístupem jsem se dlouho nesetkala. Možná je to tím, že sama pracuji ve zdravotnictví a vím, jaká je výhra najít lékaře kterému jde především o pacienta. Pan doktor v mém případě zvolil cestu pro sebe mnohem obtížnější, náročnější, časově delší a pro mě méně bolestivou a ještě mi ušetřil peníze. Spolu se sympatickou sestřičkou, díky které se pacient dostane na řadu přesně na objednanou hodinu(taky musím pochválit), tvoří dokonale sehraný tým a já jsem zřejmě překonala svou letitou fobii se zubaře. Vřele doporučuji a pevně věřím, že bude pan doktor ještě dlouho ordinovat!!!!!

Neustále jsem problémy se záněty dásní. Nechal jsem vše na něm, aby navrhl a provedl řešení, od té doby (7 let)nemám sebemenší probém. Prostě vynikající.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

I
Ověřený profil

Paradni pristup k pacientum. Clovek se objedna na konkretni den, hodinu a minutu a plus minus 5 minut sedi v kresle. To by u jinych lekaru clovek tezko hledal. A co vic - od 7:00 funguje pohotovost - uz se mi jednou stalo, ze sem mel pres noc problem, rano sem dojel bez nahlaseni, vzali me, vse bylo vyreseno a mel sem klid. Hodnoceni: 10 z 10. Byt takovych lekaru vic, hned by byl zivot jednodussi...


H

vynikající stomatolog, velmi pečlivý, děkuji za celou rodinu avšem doporučuji


R

precizní,
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu