Vinikající člověk,výborny profesionální přístup k pacientovi.Vždy velmi,velmi příjemný.Chybí hodnocení-VYNIKAJÍCÍ.

Lazaretní 7, Brno
Neurologická ambulance (mapa)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Pan doktor Ondroušek je velmi profesionální, pečlivý a empatický lékař. Velmi Jej všem doporučuji!!!

Vynikající lékař a člověk na svém místě. Velice lidský, vyslechne, erudovaně vyšetří a řeší zdravotní problémy tak, aby co nejvíce pomohl. Mohu všem doporučit, kéž by byli všichni lékaři jako on.

K panu doktorovi jsem se dostala na doporučení od synovce. Je to skvělý člověk, který vždy a za všech okolností neodmítne a pomůže. Kdyby takových lékařů bylo více, tak by to bylo skvělé. Moc si ho vážím !!!. Je to odborník na svém místě. To se opravdu nedá vše napsat, to se musí zažít. Děkuji za péči i mého manžela.

To se nedá popsat, to se musí zažít. S takovým přístupem lékaře k pacientovi jsem se ještě nesetkal, neskutečné. Poklona až do západního Německa :-)

velká osobnost,úžasné charizma vždy ochoten pomoci zkrátka takových lidí víc a hlavně na vyšších postech určitě by to v našem zdravotnictví vypadalo jinak.Děkuji mu za všechno co kdy pro moji rodinu udělal a nemusela jsem nosit žádné obálky.

Pana doktora jsem si vybrala podle hodnocení na těchto stránkách a opravdu nelituji. Spletla jsem termín a přišla v době, kdy jsem nebyla objednaná s bolestmi hlavy. I přesto mě pan doktor vzal a věnoval se mi 3/4 hodiny. Protáhl, pomačkal mi vše možné i nemožné na krku a zádech. Po dvou měsících trápení s bolestí hlavy a ztuhlými svaly, vše ustalo. Opravdu má zlaté ruce... a hlavně to hned neřešil léky, za což jsem mu nesmírně vděčná. Odborník na svém místě!

S panem doktorem mám výborné zkušenosti. Díky němu už nevím co je bolest krční páteře!

Neznám lepšího doktora. Nejen že je to mistr ve svém oboru, ale nové technologie dokáže skloubit se starou dobrou POCTIVOSTÍ. A to se jinde už dneska nevidí. I ten nejodbornější termín Vám vysvětlí. konečně vím co mi je a mohu se zaměřit na cílenou léčbu. Až do návštěvy pana doktora mi každý tvrdil něco jiného.
Před panem doktorem smekám.

Znám pana MUDr. L. Ondrouška od roku 1996 a nedám na něj též dopustit. Sleduje pečlivě můj zdravotní stav po operaci páteře a je to můj anděl strážný, díky kterému dnes můžu bez bolestí chodit a dále sportovat. Pečlivý, vzdělaný, přemýšlivý, citlivý, obětavý, nedělá mezi pacienty rozdíly, věnuje se všem skutečně celým svým srdcem. I já mu přeji ještě hodně let lékařské praxe ku prospěchu všech! Děkuji!!!

Před panem doktorem smekám.