Ladislav Ondroušek, neurolog Brno

MUDr. Ladislav Ondroušek

Neurolog

Lazaretní 7, Brno
Neurologická ambulance

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Ačkoliv názory nikdy nepíšu, zde musím udělat vyjimku. Už v čekárně mě překvapilo, že pan doktor mě označil za poslední pacientku
přibližně v 15:00, přestože má ordinační dobu až do 17:00. Nicméně pak jsem pochopila. Tenhle pan doktor chce totiž opravdu léčit a pomahat. Nebere pacientky jako na běžícím pásu, ale dělá si na ně opravdu čas. V ordinaci jsem strávila něco přes hodinu, pricemz mě doktor vyslechl, detailně vyšetřil a vše okomentoval. S takovým jednáním jsem se dosud nesetkala. Kdyby byli všichni doktoři jako on, možná bych k němu ani nemusela.

Umístění: Neurologická ambulance paréza lícního nervu

Pan doktor je velmi milý, pomohl mi po ochrnutí lícního nervu po porodu a trpělivě mne provedl náročným obdobím rehabilitace. Doporučuji.

Vinikající člověk,výborny profesionální přístup k pacientovi.Vždy velmi,velmi příjemný.Chybí hodnocení-VYNIKAJÍCÍ.

Pan doktor Ondroušek je velmi profesionální, pečlivý a empatický lékař. Velmi Jej všem doporučuji!!!

Vynikající lékař a člověk na svém místě. Velice lidský, vyslechne, erudovaně vyšetří a řeší zdravotní problémy tak, aby co nejvíce pomohl. Mohu všem doporučit, kéž by byli všichni lékaři jako on.

K panu doktorovi jsem se dostala na doporučení od synovce. Je to skvělý člověk, který vždy a za všech okolností neodmítne a pomůže. Kdyby takových lékařů bylo více, tak by to bylo skvělé. Moc si ho vážím !!!. Je to odborník na svém místě. To se opravdu nedá vše napsat, to se musí zažít. Děkuji za péči i mého manžela.

To se nedá popsat, to se musí zažít. S takovým přístupem lékaře k pacientovi jsem se ještě nesetkal, neskutečné. Poklona až do západního Německa :-)

velká osobnost,úžasné charizma vždy ochoten pomoci zkrátka takových lidí víc a hlavně na vyšších postech určitě by to v našem zdravotnictví vypadalo jinak.Děkuji mu za všechno co kdy pro moji rodinu udělal a nemusela jsem nosit žádné obálky.

Pana doktora jsem si vybrala podle hodnocení na těchto stránkách a opravdu nelituji. Spletla jsem termín a přišla v době, kdy jsem nebyla objednaná s bolestmi hlavy. I přesto mě pan doktor vzal a věnoval se mi 3/4 hodiny. Protáhl, pomačkal mi vše možné i nemožné na krku a zádech. Po dvou měsících trápení s bolestí hlavy a ztuhlými svaly, vše ustalo. Opravdu má zlaté ruce... a hlavně to hned neřešil léky, za což jsem mu nesmírně vděčná. Odborník na svém místě!

S panem doktorem mám výborné zkušenosti. Díky němu už nevím co je bolest krční páteře!