Ladislav Ondroušek, neurolog Brno

MUDr. Ladislav Ondroušek

Neurolog Více

Lazaretní 7, Brno
Neurologická ambulance

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Nejlepší lékař neurolog.Chodím k němu roky a vždy pomohl, poradil..hodnotím velmi kladně.Velká důra v léčbu, velká ochota, snaha.Pa doktor je prostě člověk se srdíčkem.

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Bohuzel musim podotknout ze me sice pan doktor prijal ale nepomohl.Prohmatavani páteři neberu jako pomoc.Z bolestmi jsem přijela z bolestmi jsem odjela.Do zpravy napsal vyčkat.Kdyz na bolesti bederní páteři jsem pořádala o rezonanci rekl ze to neni potreba.Udelala jsem za vlastni penize rezonanci ve ktere mi zjistili Tarlovovou cystu S1 do 1cm a osterochondrozu.Tet cekam na operaci dekuji pane doktore za zbytečnou cestu k vam.Uz nikdy vice.

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Ačkoliv názory nikdy nepíšu, zde musím udělat vyjimku. Už v čekárně mě překvapilo, že pan doktor mě označil za poslední pacientku
přibližně v 15:00, přestože má ordinační dobu až do 17:00. Nicméně pak jsem pochopila. Tenhle pan doktor chce totiž opravdu léčit a pomahat. Nebere pacientky jako na běžícím pásu, ale dělá si na ně opravdu čas. V ordinaci jsem strávila něco přes hodinu, pricemz mě doktor vyslechl, detailně vyšetřil a vše okomentoval. S takovým jednáním jsem se dosud nesetkala. Kdyby byli všichni doktoři jako on, možná bych k němu ani nemusela.

Umístění: Neurologická ambulance paréza lícního nervu

Pan doktor je velmi milý, pomohl mi po ochrnutí lícního nervu po porodu a trpělivě mne provedl náročným obdobím rehabilitace. Doporučuji.

Vinikající člověk,výborny profesionální přístup k pacientovi.Vždy velmi,velmi příjemný.Chybí hodnocení-VYNIKAJÍCÍ.

Pan doktor Ondroušek je velmi profesionální, pečlivý a empatický lékař. Velmi Jej všem doporučuji!!!

Vynikající lékař a člověk na svém místě. Velice lidský, vyslechne, erudovaně vyšetří a řeší zdravotní problémy tak, aby co nejvíce pomohl. Mohu všem doporučit, kéž by byli všichni lékaři jako on.

K panu doktorovi jsem se dostala na doporučení od synovce. Je to skvělý člověk, který vždy a za všech okolností neodmítne a pomůže. Kdyby takových lékařů bylo více, tak by to bylo skvělé. Moc si ho vážím !!!. Je to odborník na svém místě. To se opravdu nedá vše napsat, to se musí zažít. Děkuji za péči i mého manžela.

To se nedá popsat, to se musí zažít. S takovým přístupem lékaře k pacientovi jsem se ještě nesetkal, neskutečné. Poklona až do západního Německa :-)

velká osobnost,úžasné charizma vždy ochoten pomoci zkrátka takových lidí víc a hlavně na vyšších postech určitě by to v našem zdravotnictví vypadalo jinak.Děkuji mu za všechno co kdy pro moji rodinu udělal a nemusela jsem nosit žádné obálky.