Ladislav Ondroušek, neurolog Brno

MUDr. Ladislav Ondroušek

Neurolog Více

35 názorů

Uložit


Adresa

Lazaretní 7, Brno
Neurologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
35 názorů

V
Ověřeny pacient
Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Ačkoliv názory nikdy nepíšu, zde musím udělat vyjimku. Už v čekárně mě překvapilo, že pan doktor mě označil za poslední pacientku
přibližně v 15:00, přestože má ordinační dobu až do 17:00. Nicméně pak jsem pochopila. Tenhle pan doktor chce totiž opravdu léčit a pomahat. Nebere pacientky jako na běžícím pásu, ale dělá si na ně opravdu čas. V ordinaci jsem strávila něco přes hodinu, pricemz mě doktor vyslechl, detailně vyšetřil a vše okomentoval. S takovým jednáním jsem se dosud nesetkala. Kdyby byli všichni doktoři jako on, možná bych k němu ani nemusela.


H
Ověřeny pacient
Umístění: Neurologická ambulance paréza lícního nervu

Pan doktor je velmi milý, pomohl mi po ochrnutí lícního nervu po porodu a trpělivě mne provedl náročným obdobím rehabilitace. Doporučuji.


Ověřeny pacient

Vinikající člověk,výborny profesionální přístup k pacientovi.Vždy velmi,velmi příjemný.Chybí hodnocení-VYNIKAJÍCÍ.


Ověřeny pacient

Pan doktor Ondroušek je velmi profesionální, pečlivý a empatický lékař. Velmi Jej všem doporučuji!!!


L
Ověřeny pacient

Vynikající lékař a člověk na svém místě. Velice lidský, vyslechne, erudovaně vyšetří a řeší zdravotní problémy tak, aby co nejvíce pomohl. Mohu všem doporučit, kéž by byli všichni lékaři jako on.


R
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem se dostala na doporučení od synovce. Je to skvělý člověk, který vždy a za všech okolností neodmítne a pomůže. Kdyby takových lékařů bylo více, tak by to bylo skvělé. Moc si ho vážím !!!. Je to odborník na svém místě. To se opravdu nedá vše napsat, to se musí zažít. Děkuji za péči i mého manžela.


M
Ověřeny pacient

To se nedá popsat, to se musí zažít. S takovým přístupem lékaře k pacientovi jsem se ještě nesetkal, neskutečné. Poklona až do západního Německa :-)


E
Ověřeny pacient

velká osobnost,úžasné charizma vždy ochoten pomoci zkrátka takových lidí víc a hlavně na vyšších postech určitě by to v našem zdravotnictví vypadalo jinak.Děkuji mu za všechno co kdy pro moji rodinu udělal a nemusela jsem nosit žádné obálky.


M
Ověřeny pacient

Pana doktora jsem si vybrala podle hodnocení na těchto stránkách a opravdu nelituji. Spletla jsem termín a přišla v době, kdy jsem nebyla objednaná s bolestmi hlavy. I přesto mě pan doktor vzal a věnoval se mi 3/4 hodiny. Protáhl, pomačkal mi vše možné i nemožné na krku a zádech. Po dvou měsících trápení s bolestí hlavy a ztuhlými svaly, vše ustalo. Opravdu má zlaté ruce... a hlavně to hned neřešil léky, za což jsem mu nesmírně vděčná. Odborník na svém místě!


J
Ověřeny pacient

S panem doktorem mám výborné zkušenosti. Díky němu už nevím co je bolest krční páteře!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti