Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Chodim k panu doktorovi Olsarovi jiz od meho mladi a jsem s nim velice spokojena.Ani jednou se nestalo ze by dal na sobe znat ze ja jako pacient svou navstevou obtezuji.Pan doktor Olsar je nejen odbornik, specialista ale je take velice prijemny, vstricny, trpelivy a navic i poradi .Moc si ho vazim jako kazdeho vynikajiciho doktora a jsem moc rada ze mohu rict ze mam skveleho doktora na ktereho se obracim se svymi zdrav. potizemi.

Byla jsem poprvé u tohoto pana doktora, ale bohužel tam ten den nebyl, zastupovala ho nějaká paní doktorka (ale velice příjemná, milá), ale viděla jsem jedenkrát pana doktora, když jsem se byla objednat, tak procházel čekárnou do své ordinace, působil velice mile, slušně pozdravil jako první (!) ikdyž tam byla plná čekárna a všichni moc dobře viděli že pan doktor vstupuje dovnitř, nikdo se neuráčel pozdravit dřív než on! Nemohu sice říct jak se chová ve své ordinaci, vzhledem k tomu že mné vyšetřovala jiná paní doktorka za pana doktora, ale můžu potvrdit, že tady jsem dostala daleko důkladnější vyšetření než u mé předchozí paní doktorky. A paní sestřička, byla taky příjemná. Zase naopak chápu zdejší negativní komentáře ohledně toho že pan doktor, nebo paní sestřička nejsou zrovna milí. Ne každý zrovna vykročí pravou nohou jak se říká, a pak se vyšle negativní vlna do světa dál k dalším lidem.

pan doktor nepoznal můj zhoršující se zrak stále mě 2 roky léčil na zánět spojivek i když jsem mu stále sdělovala,že špatně vidím přešla jsem k jinému lékaři a hned jsem měla brýle s 2 a 2,5dioptriemi!!!kkyby si více všímal že nevidim na blízku nemusela jsem mít dneska tak silné brýle už nikdy!!!!!bych k němu nešla

Výborný diagnostik, velmi příjemný a pečlivý pan doktor se smyslem pro humor. Nemyslím si, že je náladový a arogantní. V některých případech si to lidé dělají sami. Častokrát dávají lékaři najevo, že jsou chytřejší než celý svět !!! Určitě všem doporučuji, sestra také příjemná.

Pana doktora hodnotím jako arogantního, neochotného, nepříjemného protivu, taktéž jeho sestru. Proto jsem přešla k jinému lékaři do Havířova, nedá se srovnat, přistup, sestra... Vše úžasné. U pana Olšara zůstanou jen ti, co nemají odvahu přejít k jinému lékaři.

Lékař velmi příjemný, starší pán důsledný ve vyšetřování, domácký přístup.Delší čekací doby, což ovšem souvisí s důkladnějším vyšetřením pacientů.

Arogantní, nepříjemný, náladový doktor.

S přístupem pana doktora jsem spokojena.