MUDr. Ladislav Muška

Neratovice nemocnice
Alšova 462, Neratovice

Nemocnice Nymburk
Boleslavská třída 425/9, Nymburk

Pan doktor mi delal revizi delohy a ted k nemu chodim na prohlidky jako ke svemu gynekologovi. Je velmi ochotny , peclivy , prijemny . Navstevuji ho v Meda klinice v Praze.

Pan doktor je zmatený. Delal mi těhotenský test, přestože jsem mu rekla, ze přirozené nemohu otěhotnět a nemela jsem sex. Neposloucha co mu rikate . Při vysetreni cysty Vám nechá v pochve vnitřní ultrazvuk a jde psat do pocitace. Test co by mi pomohl a který mi udelal jiný lekar, samozrejme neudelal.

Umístění: jiné místo

Dobrý deň. MUDr. Muška ma operoval ešte v čase, keď pracoval na Slovensku. Keďže v tejto dobe nemám na pána doktora kontakt ,rada by som mu touto cestou opakovane veľmi pekne poďakovala za profesionálny a hlavne ľudský prístup. Po dlhej dobe som bola na bežnej prehliadke u svojho gynekológa, ktorý konštatoval, že operácia bola profesionálne prevedená a dotazoval sa, ktorý doktor ma operoval. Smutne som mu oznámila, že tento môj doktor odišiel do Českej republiky. Je mi veľmi ľúto, že žijem v krajine odkiaľ "musia" takýto špecialisti odchádzať. Keď tu čítam niektoré negatívne komentáre, nedá povedať, že by bolo dobre pozrieť sa na seba samých, či my sa správame tak, ako vyžadujeme od iných. Väčšinou to totiž tak nebýva. Ešte raz Vám ďakujem pán doktor. M. Ondejková

Čtu recenze a nemůžu uvěřit, že mě vyšetřoval ten stejný doktor, jako tu popisujete.Pan doktor je velice hodný,vstřícný a ještě se mě sám ptal, zda mám nějaké otázky.Na vše rád odpoví,pečlivě vyšetří ultrazvuk.
Za mě absolutní spokojenost.Patří mezi ty nejhodnější lékaře, co jsem poznala.

Dobrý den, nevím zda-li se jedná o téhož lékaře, ale byla jsem u něj dnes v poradně v Nymurce, takové arogantní chování jsem již dlouho nezažila, nejen , že s pacientkou jedná jako s nesvéprávnou, ale také se ptá na informace, které má před sebu v průkazce.

Mudr Muška mi dělal akutní císařský řez a asi dvakrát mě vyšetřoval mě v rámci hospitalizace před porodem. Vše vysvětlil, působil důvěryhodně a empaticky a velice pečlivě, synovi asi zachránil život, byl natolik namotaný do pupeční šňůry, že nebyl schopen se vymotat z břicha. Za mě v pořádku.

K panu doktorovi jsem přišla s podezřením na syndrom t.š. Jediné, za co nedávám minimální hodnocení, je fakt, že mě dobře a poctivě vyšetřil ultrazvukem. Nicméně jeho nelidský přístup zcela převažuje v mém rozhodování. Jednal se mnou jako s malým dítětem, neustále trousil nevhodné poznámky. Nakonec mě poslal vyčůrat se do kelímku, a když jsem měla krev v moči (druhý den menstruace, proč asi...), tak se zhrozil a okamžitě mě chtěl poslat na urologii a nemohl pochopit, že je to menstruační krev. To myslím hovoří za vše.

Pan doktor je velmi arogantni, bez empatie a spatny profesional. Neni schopen pruzne zareagovat, opovrhuje porodnimi asistentkami. Neumi rozpoznat komplikace, ktere provazeji porod. Pri kontrakcich ma hlouoe a nemistne radoby vtipne prupovidky. Opakovane se divil, ze kontrakce boli a ze se zena nesmeje, ze po celem dnu zena nemuze pri stazich tlacit, jelikoz je vycerpana. Absolutne nedoporucuji, porod s nim byl otresny zazitek.

Zkušenost s Mudr. Muškou u porodu mám dost negativní, při kontrakcích se ptá na věci, které má u sebe v průkazce (např.datum poslední menstruace); naprosto nerespektuje porodní plán a je evidentně odpůrce přirozeného porodu. chová se hodně arogantně a necitlivě.

Tohoto člověka jsem měla u porodu a doufám, že už ho nikdy nepotkám, u porodu ještě méně. Nerespektoval moje přání a při samotném porodu na mě křičel, že nemůžu změnit polohu a on to ví, neboť tuto práci dělá už 30 let. Každý, kdo někdy rodil chápe, že to nebylo na místě. Zároveň se při příjmu choval arogantně a byl velmi nepříjemný, což při kontrakcích také není nic moc. Za mě, rozhodně nedoporučuji.