Alšova 462, Neratovice
Neratovice nemocnice (mapa)

Boleslavská třída 425/9, Nymburk
Nemocnice Nymburk (mapa)

1.5

Čtu recenze a nemůžu uvěřit, že mě vyšetřoval ten stejný doktor, jako tu popisujete.Pan doktor je velice hodný,vstřícný a ještě se mě sám ptal, zda mám nějaké otázky.Na vše rád odpoví,pečlivě vyšetří ultrazvuk.
Za mě absolutní spokojenost.Patří mezi ty nejhodnější lékaře, co jsem poznala.

Dobrý den, nevím zda-li se jedná o téhož lékaře, ale byla jsem u něj dnes v poradně v Nymurce, takové arogantní chování jsem již dlouho nezažila, nejen , že s pacientkou jedná jako s nesvéprávnou, ale také se ptá na informace, které má před sebu v průkazce.

Mudr Muška mi dělal akutní císařský řez a asi dvakrát mě vyšetřoval mě v rámci hospitalizace před porodem. Vše vysvětlil, působil důvěryhodně a empaticky a velice pečlivě, synovi asi zachránil život, byl natolik namotaný do pupeční šňůry, že nebyl schopen se vymotat z břicha. Za mě v pořádku.

K panu doktorovi jsem přišla s podezřením na syndrom t.š. Jediné, za co nedávám minimální hodnocení, je fakt, že mě dobře a poctivě vyšetřil ultrazvukem. Nicméně jeho nelidský přístup zcela převažuje v mém rozhodování. Jednal se mnou jako s malým dítětem, neustále trousil nevhodné poznámky. Nakonec mě poslal vyčůrat se do kelímku, a když jsem měla krev v moči (druhý den menstruace, proč asi...), tak se zhrozil a okamžitě mě chtěl poslat na urologii a nemohl pochopit, že je to menstruační krev. To myslím hovoří za vše.

Pan doktor je velmi arogantni, bez empatie a spatny profesional. Neni schopen pruzne zareagovat, opovrhuje porodnimi asistentkami. Neumi rozpoznat komplikace, ktere provazeji porod. Pri kontrakcich ma hlouoe a nemistne radoby vtipne prupovidky. Opakovane se divil, ze kontrakce boli a ze se zena nesmeje, ze po celem dnu zena nemuze pri stazich tlacit, jelikoz je vycerpana. Absolutne nedoporucuji, porod s nim byl otresny zazitek.

Zkušenost s Mudr. Muškou u porodu mám dost negativní, při kontrakcích se ptá na věci, které má u sebe v průkazce (např.datum poslední menstruace); naprosto nerespektuje porodní plán a je evidentně odpůrce přirozeného porodu. chová se hodně arogantně a necitlivě.

Tohoto člověka jsem měla u porodu a doufám, že už ho nikdy nepotkám, u porodu ještě méně. Nerespektoval moje přání a při samotném porodu na mě křičel, že nemůžu změnit polohu a on to ví, neboť tuto práci dělá už 30 let. Každý, kdo někdy rodil chápe, že to nebylo na místě. Zároveň se při příjmu choval arogantně a byl velmi nepříjemný, což při kontrakcích také není nic moc. Za mě, rozhodně nedoporučuji.

1.5

Za mě absolutní spokojenost.Patří mezi ty nejhodnější lékaře, co jsem poznala.