ARNICA, ordinace pro děti a dorost
Jiráskova 9, Sokolov

Pan Doktor je empatický a odborný lékař, laskavý, lidský. vždy dobře léčil naši dceru. Taktéž sestřička je milá. Děkuji za péči.

Pan doktor Krupka byl mým lékařem celá dětská léta a ačkoliv jsem po dovršení osmnácti let přecházela k úžasné obvodní lékařce, pana Krupku budu vzpomínat ještě dlouho. To, jaký měl pan Krupka přístup je v našem zdravotnictví neobvyklé. Děkuji mu tímto a přeji mu mnoho klidných chvil při ordinování. Ještě jednou díky za veškerou péči :)

je uplne super se vsim poradi a pomuze chodila sem k nemu ja a tet i am dcera))

Ahojky, já jsem byla s panem doktorem Krupkou velice spokojená. Teď už k němu bohžel nechodím, jelikož jsem vyrostla z dětských let, ale dlouhou dobu se mi od něj nechtělo odejít... Už dva roky mám nového pana doktora, ale na pana Krupku nikdo nemá ... Moc děkuju za jeho nejlepší péči, které se mi vždy dostávalo !

S panem MUDr. Krupkou jsem velice spokojená. Chodila jsem k němu už jako malá holka a nyní k němu chodím se svojí dcerou.
Je stále stejný milý, přívětivý, a nikdy se mi nestalo, že by byl jakkoliv podrážděný. Nelze mu cokoliv vytknout, jedná se o odborníka na svém místě. Vždy dobře poradil a nemám ani já ani moje dcera s ním žádnou špatnou zkušenost. Jak se říká "co předepsal, to fakt fungovalo" . Pacientům věnuje náležitou péči.
Se svojí manželkou - zdravotní sestrou, v ordinaci tvoří úžasný pár a svým přístupem k pacientům přispívají oba k příjemnému pocitu z návštěvy lékaře, což se jen tak v dnešní době v některých ordinacích nestává.

Jsem ráda, že jej máme.

Je mi velice líto, že mi vyrostli děti..jen u Mudr Krupky jsem za celá ta léta měla jistotu, že v případě jakékoliv nemoci se jim dostane 100% péče.
Děkuji.

Doporučuji všem! Ke Krupkům chodím se svými (dnes již téměř dospělými) dětmi od jejich narození. Nikdy jsem ani na vteřinku neměla důvod pomyslet na změnu lékaře. Klidná příjemná atmosféra, ochota prodiskutovat zdravotní problémy, úsměv a pozdrav i mimo ordinaci,...... a celá řada dalších pozitivit = důvěra k našemu lékaři.

K panu doktorovi jsem chodila cele sve detstvi a jsem moc rada ze sem takoveho lekare mela vzdy byl velmi prijemny usmevavy a vzdy pomohl se vsemi neduhy .. jeho sestricka byla take velmi mila a hodna .. lekar jak ma byt :-)

Milý přístup k dětem i k rodičům. Pochopení, klid a správné řešení. Jsme moc spokojeni.Doporučuji.

Chodím k němu se dvěma dcerami už skoro 15let, celou tuto dobu je hodný i jeho sestrička.K dětem i rodičům má velmi dobrý a milý přístup.Vřele doporučuji.