Ladislav Kříž, zubař Havlíčkův Brod

MUDr. Ladislav Kříž

Zubař Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Plovárenská 482, Havlíčkův Brod
Privátní zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient
Umístění: Privátní zubní ordinace

Musím pana doktora pochválit. Dal mi dohromady všechny zuby, ktere dostaly těhotenstvím dost na frak a navíc mi jako jediný spravil i mrtvou nehezkou jedničku, což nikdo před ním udělat nechtěl. Po dvaceti letech jsem se konecne začala na všechny včetně fotografa zubit a jednomu z mých obrovskych mindraků udělala pápá :). Navíc vše vysvětlí a az u něj jsem se přestala bát bolesti. Az odejde do důchodu, tak me svihne.


V
Ověřeny pacient

Rozsáhlý kaz zasahující do dásně vyřešen za 5 minut tunou amalgámu. Bolest. Návštěva jiného profi zubaře = 4 hodiny v křesle, problém vyřešen, cena sice 6700Kč, zato 100% spokojenost. Sem už mě nikdo nedostane.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Souhlasím s tou starou školou, ale to je docela problém, pro mě zvlášť podstatná byla ta absence rentgenu. Pan doktor ke mně byl vždycky příjemný a žádný zákrok mě u něj nebolel, ale to bude asi taky tím, že mám dost zdravý zuby a skoro nic mi nikdy nedělal. Pak se ovšem objevila celkem zlá bolest, na kterou mi pan doktor pověděl, že mi jednoduše rostou moudráky a budeme čekat, až vyrostou. Já šla k jiné zubařce, která mi udělala rentgen a zjistila, že mi moudráky sice opravdu rostou, ale úplně špatně, že mi vrůstaj jakoby do sedmiček a tudíž když se nevyndají, zničí mi dva zdravý zuby, šla jsem k chirurgovi, moudráky mi vyřezal, sedmičky mi zůstaly, mám klid a už jsem zůstala u paní doktorky, která dělá rentgen pravidelně a preventivně jednou ročně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je pravda trochu drsnější a řekl bych trochu doktor ze staré školy (rentgen nezná, o zubní kámen se nezajímá, při čištění kanálků neumrtvuje - podle něj to nejde atd.), ale za těch 6 let co jsem k němu chodil a co mě dělal několik plomb jsem neměl nikdy žádný problém. Když mě bolel zub/dáseň, tak mě ihned přijal a kvalitně ošetřil tak, že jsem do 24 hodin měl po problému.
Kdyby pan doktor používal moderní technologie, postupy a dál se vzdělával, tak věřím, že by se mohl rovnat v Havlíčkově Brodě s těmi nejlepšími, ale takhle ne. Na druhou stranu mám několik známých, kteří jsou s ním spokojeni maximálně.


J

Hrozný necitelný,objednání a čekáte až si ošetří své známé, kteří objednáni nejsou. Paní seděla v ordinaci dvě hodiny s nateklou pusou a on si ošetřuje známým ulomený zub. Ktertý by mohl myslím počkat :((((( Už tam nejdu........

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ochotný,rychlý,trochu drsnější,občas,ale odborník kažým coulem,jsem rád,že ho mám.


Ověřeny pacient

Pan doktor je skvělý. S bolestí a zánětem mne okamžitě přijal, ikdyž jsem nebyla jeho pacientka a nebydlím v okolí HB. Od té doby jsem u něj zaregistrovaná a jen se obávám, kde jednou budu hledat tak skvělého zubaře, jako je pan doktor.


Je rychlý,objednává na čas a v čekárně se zbytečně nečeká.Pečuje o celou rodinu včetně našich dětí,kterým pravidelně posílá pozvánky na preventivní prohlídky,takže se o to nemusíme starat.


Ověřeny pacient

Moc nedoporucuji, mam umele zuby a barvu maji jak kdyby byly vyrobene z bananove slupky. Jinak klapaky jsou v poradku, ale velikosti spise vypadaji jak protezy pro kone. Karel H.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Od znameho vim ze opravdu pri cisteni kanalku neumrtvuje, na druhou stranu nevidim duvod proc by pri pozadani neumrtvil. Ja a par mych znamich k nemu chodi uz nekolik let a naprosto bez problemu. Hlavne ocenuji jeho rychlost a bezbolestnost. Z me strany zatim maximalni spokojenost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti