Bankovní převod, Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Bělení zubů

Běžný termín

Dětská stomatologie +5 Více

Estetická stomatologie

Dr. Kocman ukončil studium na 1.LF UK v Praze v roce 1978. V období 1978 – 1988 pracoval jako praktický zubní lékař a zároveň se připravoval na atesta...

Bělení zubů

Běžný termín

Dětská stomatologie

Ortodontická konzultace

LK Medical s.r.o.

K panu doktorovi jsem chodil před 14 lety (to mi bylo 12 let). Potvrzuji, že po lidské stránce opravdu velmi příjemný. Nechal mi vytrhnout čtyři zuby (nebudu hodnotit, zda správně, či nikoli, protože to nevím a nechci nikomu křivdit) a nasadil fixní rovnátka. Sundal mi je už po jednom roce!!!! Sundavací mi pak nedal. Zuby se mi brzy rozlezly...

Nyní po 14 letech jsem začal navštěvovat nového ortodontistu a budu opět léčen fixními rovnátky. Problém je, že fixní rovnátka vám pojišťovna proplatí pouze jednou za život na každou čelist. Tedy budu si je muset hradit kompletně sám (tj. nejen materiál, ale i úkony lékaře), a to jen kvůli odfláknuté péči MUDr. Kocmana!!! Všichni, včetně VZP, se diví, jak mi mohl sundat rovnátka po jednom roce a ještě mi nedat sundavací. Dnes na VZP mi řekli, že díky vykázaným úkonům si přišel doktor na slušné peníze, ale já si teď musím znovu platit kompletní rovnátka. Prostě kvůli němu teď řeším problémy, které vůbec neměly nastat.

Pan doktor je naprosto skvělý.Nosím rovnátka teprve druhý měsíc a můj dlouhodobý problém s čelistním kloubem je téměř vyřešený. Místo rozšiřování čelistí a rozsáhlé plastiky dásně jen čtyři vytržené zuby :) Přišla jsem vystresovaná z toho, co všechno mě bude čekat, teď jsem v pohodě a s rovnátky nemám jediný problém.Navíc hodnějšího doktora opravdu neznám.
L H

Pan doktor je velmi milý a
sympatický, ale bohužel co se týka léčby musím so stěžovat. Průhledná rovnátka mne u něj stála opravdu hodně peněz a pan doktor mi je sundal po dvou letech a
nedal mi žádné sumdavací na noc, nic takového, proto se mi zuby opět zkřivily. Poprvé co jsem
u něj byla, chtěl mi kvůli rovnátkům vytrhnout 4 zuby, což jsem odmítla. Po nějakém čase jsem
u něj byla
podruhé a řekl mi, že
mi vlastně zuby trhat nemusí, což je dle mého názoru hrubá chyba, že by mi vytrhl 4 zuby pro nic za nic... Shrnuto po lidské stránce je opravdu výborný, ale co se týče profese, to musím bohužel hodnotit negativně.

K panu doktorovi jsem chodila spoustu let, na návštěvy k němu jsem se vesměs těšila. Pan doktor je příjemný, vtipný akorát jsem nechápala proč jsem si musela nechat vytrhnout 4 zdravé zuby kvůli horním rovnátkům. Během nošení rovnátek jsem také dostala zánět dásní a od své zubařky jsem se dozvěděla že to bylo kvůli tomu, že mě pan doktor dostatečně nevysvětlil hygienu a čištění zubů během nošení fixních rovnátek. Rovnátka mi tedy předčasně sundal a posléze se mi již narovnané zuby rozlezly (prý kvůli chybějícím osmičkám) a nyní mám mezeru a budu mít opět fixní rovnátka, již ale u jiného ortodontisty. Jinak ale nemám s panem doktorem Kocmanem žádné špatné zkušenosti a na návštěvy u něj vzpomínám ráda :)

K panu doktorovi jsem začala chodit ve 22ti letech s velmi křivými zuby. Dva roky jsem měla fixní rovnátka na obě patra a nyní mám konečně rovné zuby. Jen lituji, že jsem do nich nešla dřív. Nikdy jsem neměla problém s upadlým zámečkem atp., jako jsem slyšela ve svém okolí. Pan doktor má sice sem tam svojí řeč, ale který doktor jí nemá. Je vtipný a na otázky vždy odpověděl. Můžu jen dopororučit a to i po finanční stránce.

K panu doktorovi Kocmanovi chodím od mala, je opravdu zlatý, milý a veškeré zákroky proběhli hladce, bez komplikací. Díky němu jsem nemusela nosit rovnátka i když jsem měla jeden čas zubů "plnou hubu", že se mi tam nevešli a různě se kroutili. Jak říkáme doma, má zlaté ruce. Předtím jsem prý chodila k dvěma jiným zubařům a ty jsem vždy pokousala. Díky panu Kocmanovi jsem pak už nikdy co pamatuji neměla ze zubařů strach.

Opravdu skvělý lékař, navíc vtipný, rychlý, vše co vás čeká, dopředu vysvětlí. Mohu všem jen doporučit.

Pana doktora mohu jen chválit. Zuby mi srovnal úžasně. Jsem moc spokojená! Fixní rovnátka jsem nosila 2 a půl roku a to jsem měla zuby opravdu hodně křivé. Pan doktor je komunikativní, vtipný a příjemný. A díky němu pro mě návštěva u zubaře přestala být noční můrou.

S léčbou a přístupem pana doktora jsem byla velice spokojena. Fixní rovnátka jsem ve svých 30-ti letech nosila 2 roky, snímatelná přes rok a za tu dobu, po kterou mi pan doktor zuby srovnával, jsem neměla jediný problém. S péči pana doktora jsem byla maximálně spokojená. Hodnotím za 1. Klára Truhlářová

K dr. Kocmanovi jsem chodila před léty(BYLA JSEM ZA NĚHO VDĚČNÁ, VZHLÍŽELA K NĚMU:-)), ale s odstupem času na něho pohlížím hodně nedůvěřivě.Zuby po rovnátkách mám i přesto křivé, zničené a nekvalitní.

• ortodoncie