Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Liberecká 15, Jablonec nad Nisou
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřeny pacient

Jako doktor je profesionál a objetavý.Jeho pracovní nasazení.je příkladné oproti většině lékařů,kteří neradi dodržují ordinační hodiny a velice často jsou mimo ordinace.

F
Ověřeny pacient

Podle mého názoru velmi dobrý lékař. Dobrý diagnostik. Rychlý, vstřícný,neznám lepšího

Z
Ověřeny pacient

Pan doktor Jeníček je jedním slovem skvělý. Nečeká se v čekárně, věnuje se Vám a ochotně poradí. Bohužel celkový dojem kazí nová sestra, která je naprostý opak. Nepříjemná, hrubá, krev Vám odebírá tak neskutečně hrubě, jak když jdete na porážku. Škoda staré sestřičky, která byla ochotná a milá. :-(

Ověřeny pacient

Věcný, přesný, přátelský, vždy (nemohu soudit za ostatní, ale v mém případě) s bezchybným úsudkem. Doktor jak má být... :)

Velmi pečlivý.

Je to lékař, který má zájem o pacienta, komunikuje s ním a vysvětlí veškerá pro i proti. Znala jsem ho jako lékaře mých prarodičů a následně se stal i mým lékařem. Jsem s jeho péči velice spokojená. Přestupovala jsem od Mudr. Popové. Nesrovnatelný rozdíl k lepšímu, Mudr. Jeníček je v mých očích v současné době nejlepší praktický lékař v Jablonci nad Nisou.

Nesouhlasím s špatnými hodnoceními na této stránce. K Mudr. Jeníčkovi mám důvěru, s pacienty jedná šlušně. Někomu nemusí vyhovovat, že pracuje rychle a v podstatě se "nevykecává", ale pro studenty a pracující je to ideální, protože se v čekárně nikdy moc dlouho nečeká. Na druhou stranu, pokud má člověk závažnější problém, mám pocit, že se s tím dostatečně dlouho zabývá, aby nic nepodcenil. Velmi doporučuji!

skvělý diagnostik,velmi slušný v jednání

Jsem v jeho péči 20 let a mám k němu důvěru.

Po více než dvaceti letech v jeho ošetřování jsem s péčí MUDr.Jeníčka o moje zdraví naprosto spokojen.Má osobní přístup a nešetří radou i výtkou,když je to třeba,jako v mém případě-nadváhy.Původně jako závodní lékař ve firmě LIAZ i později po osamostatnění si výsledky své práce a díky erudici získal velmi dobrou pověst.Je navíc velmi výkonný a pracovitý,je fantazie sledovat i jeho zručnost.Kéž by takových služebníků zdraví pacientů bylo víc.
Děkuji za možnost přispět se svým názorem.František,66 let.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti