Praktický lékař pro dospělé
Liberecká 15, Jablonec nad Nisou

Jako doktor je profesionál a objetavý.Jeho pracovní nasazení.je příkladné oproti většině lékařů,kteří neradi dodržují ordinační hodiny a velice často jsou mimo ordinace.

Podle mého názoru velmi dobrý lékař. Dobrý diagnostik. Rychlý, vstřícný,neznám lepšího

Pan doktor Jeníček je jedním slovem skvělý. Nečeká se v čekárně, věnuje se Vám a ochotně poradí. Bohužel celkový dojem kazí nová sestra, která je naprostý opak. Nepříjemná, hrubá, krev Vám odebírá tak neskutečně hrubě, jak když jdete na porážku. Škoda staré sestřičky, která byla ochotná a milá. :-(

Věcný, přesný, přátelský, vždy (nemohu soudit za ostatní, ale v mém případě) s bezchybným úsudkem. Doktor jak má být... :)

Velmi pečlivý.

Je to lékař, který má zájem o pacienta, komunikuje s ním a vysvětlí veškerá pro i proti. Znala jsem ho jako lékaře mých prarodičů a následně se stal i mým lékařem. Jsem s jeho péči velice spokojená. Přestupovala jsem od Mudr. Popové. Nesrovnatelný rozdíl k lepšímu, Mudr. Jeníček je v mých očích v současné době nejlepší praktický lékař v Jablonci nad Nisou.

Nesouhlasím s špatnými hodnoceními na této stránce. K Mudr. Jeníčkovi mám důvěru, s pacienty jedná šlušně. Někomu nemusí vyhovovat, že pracuje rychle a v podstatě se "nevykecává", ale pro studenty a pracující je to ideální, protože se v čekárně nikdy moc dlouho nečeká. Na druhou stranu, pokud má člověk závažnější problém, mám pocit, že se s tím dostatečně dlouho zabývá, aby nic nepodcenil. Velmi doporučuji!

skvělý diagnostik,velmi slušný v jednání

Jsem v jeho péči 20 let a mám k němu důvěru.

Po více než dvaceti letech v jeho ošetřování jsem s péčí MUDr.Jeníčka o moje zdraví naprosto spokojen.Má osobní přístup a nešetří radou i výtkou,když je to třeba,jako v mém případě-nadváhy.Původně jako závodní lékař ve firmě LIAZ i později po osamostatnění si výsledky své práce a díky erudici získal velmi dobrou pověst.Je navíc velmi výkonný a pracovitý,je fantazie sledovat i jeho zručnost.Kéž by takových služebníků zdraví pacientů bylo víc.
Děkuji za možnost přispět se svým názorem.František,66 let.