Praktický lékař pro dospělé
B. Egermanna 231, Nový Bor

Dr. Hodečka pokládám za velmi kvalitního, moderního lékaře ve všech směrech. Příjemný, pečlivý, důsledný, a nic neponechá náhodě (s rýmou k lékaři nechodím). Sestřičky jsou také velmi příjemné, vstřícné a ochotné.
Čekání bez objednání pro mě není zdaleka tak dlouhé, jako u předchozí praktické lékařky.

Zatím jsem s panem doktorem spokojená. Důkladně vás prohlédne, což tedy znamená, že tam strávíte dost času. Po zkušenosti s předchozí mojí praktickou lékařkou, u které jsem byla hotova do 3 minut s receptem na prášky na bolest, mi toto nevadí. A že se při prohlídce musí sundat i podprsenka? Pokud se jedná o preventivní prohlídku, tak je to v pořádku, vždyť je to přeci praktický lékař!

Z chovani pana doktora jsem byla velmi prekvapena v negativnim slova smyslu. Na muj dotaz , kvuli vysetreni,mi byla dana velmi povysena a arogantni odpoved, kdy pan doktor vcetne sester ze me udelali naprosto nesvepravneho cloveka. Vubec nedoporucuji tohoto lekare bez spetky pokory a ucty.

s panem doktorem jsem velmi spokojena.ma lidsky pristup,dokaze poradit,podporit...a to jak nekteri pisi,ze nejdrive nastuduje dioagnozu...lepsi,kdyz se podiva do knih,kdyz si neni jisty s diagnozou a pote doporuci vysetreni k tomu patricna.ani nevite kolik nemoci ma podobne priznaky...me pan doktor moc pomaha svym pristupem

Arogantni chovani u tohoto lekare?! Mozna tak pokud vy sam/a jste arogantni. Na me byl vzdy privetivy, mily, ochotny, podal mi na privitanou i na rozloucenou ruku a pomohl do kabatu. S jeho peci jsem velmi spokojena.

až na to že jsem tam vždy strávila půl dne tak dobrý mě vždy poradil i uzdravil :)

Celkem nechápu ten objem negativní kritiky. Já s ním mám nejlepší zkušenost. Pečlivý, vstřícný, nic nezanedbává a nepodceňuje. Co se týče ordinačních hodin, má je jasně rozčleněné a když objednává, tak se u něj nečeká.

Moje zkušenost s panem doktorem. Je trošku zvláštní ale moje problémy zvládl vyřešit a i když jsem zprvu nesouhlasila, na jeho doporučení došlo. Podle komunikace se známými, opravdu "dobrého" praktického lékaře je těžké potkat.
Proveďte srovnání těch všech v Novém Boru.

Dlouhá čekací doba,arogantní chování,chabé znalosti medicíny,roztržitost,dává najevo,že je obtěžován pacientem,setra musí nejprve zjistit ,s jakými potížemi pacient přichází,pan "doktor " si vše nejprve nastuduje,ale pak je to stejně k ničemu,ve 30 stupních vám doporučí teplé ponožky!

Po asi třech návštěvách, kdy jsem trpěl bolesmi žaludku, mi naznačil že pokud se pořebuju uvolnit ze školy, že mi napíše omluvenku, abych neplýtval jeho časem.