Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

B. Egermanna 231, Nový Bor
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Dr. Hodečka pokládám za velmi kvalitního, moderního lékaře ve všech směrech. Příjemný, pečlivý, důsledný, a nic neponechá náhodě (s rýmou k lékaři nechodím). Sestřičky jsou také velmi příjemné, vstřícné a ochotné.
Čekání bez objednání pro mě není zdaleka tak dlouhé, jako u předchozí praktické lékařky.

H
Ověřeny pacient

Zatím jsem s panem doktorem spokojená. Důkladně vás prohlédne, což tedy znamená, že tam strávíte dost času. Po zkušenosti s předchozí mojí praktickou lékařkou, u které jsem byla hotova do 3 minut s receptem na prášky na bolest, mi toto nevadí. A že se při prohlídce musí sundat i podprsenka? Pokud se jedná o preventivní prohlídku, tak je to v pořádku, vždyť je to přeci praktický lékař!

N
Ověřeny pacient

Z chovani pana doktora jsem byla velmi prekvapena v negativnim slova smyslu. Na muj dotaz , kvuli vysetreni,mi byla dana velmi povysena a arogantni odpoved, kdy pan doktor vcetne sester ze me udelali naprosto nesvepravneho cloveka. Vubec nedoporucuji tohoto lekare bez spetky pokory a ucty.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

N
Ověřeny pacient

s panem doktorem jsem velmi spokojena.ma lidsky pristup,dokaze poradit,podporit...a to jak nekteri pisi,ze nejdrive nastuduje dioagnozu...lepsi,kdyz se podiva do knih,kdyz si neni jisty s diagnozou a pote doporuci vysetreni k tomu patricna.ani nevite kolik nemoci ma podobne priznaky...me pan doktor moc pomaha svym pristupem

T

Arogantni chovani u tohoto lekare?! Mozna tak pokud vy sam/a jste arogantni. Na me byl vzdy privetivy, mily, ochotny, podal mi na privitanou i na rozloucenou ruku a pomohl do kabatu. S jeho peci jsem velmi spokojena.

Ověřeny pacient

až na to že jsem tam vždy strávila půl dne tak dobrý mě vždy poradil i uzdravil :)

Celkem nechápu ten objem negativní kritiky. Já s ním mám nejlepší zkušenost. Pečlivý, vstřícný, nic nezanedbává a nepodceňuje. Co se týče ordinačních hodin, má je jasně rozčleněné a když objednává, tak se u něj nečeká.

Ověřeny pacient

Moje zkušenost s panem doktorem. Je trošku zvláštní ale moje problémy zvládl vyřešit a i když jsem zprvu nesouhlasila, na jeho doporučení došlo. Podle komunikace se známými, opravdu "dobrého" praktického lékaře je těžké potkat.
Proveďte srovnání těch všech v Novém Boru.

Dlouhá čekací doba,arogantní chování,chabé znalosti medicíny,roztržitost,dává najevo,že je obtěžován pacientem,setra musí nejprve zjistit ,s jakými potížemi pacient přichází,pan "doktor " si vše nejprve nastuduje,ale pak je to stejně k ničemu,ve 30 stupních vám doporučí teplé ponožky!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Po asi třech návštěvách, kdy jsem trpěl bolesmi žaludku, mi naznačil že pokud se pořebuju uvolnit ze školy, že mi napíše omluvenku, abych neplýtval jeho časem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti