Ladislav Dzan, chirurg Liberec

MUDr. Ladislav Dzan

Chirurg, Zubař Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Husova 10, Liberec
Krajská nemocnice Liberec - Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Krajská nemocnice Liberec - Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie Jiný

Pan doktor je skvělý odborník , také je velmi komunikativní s lidským přístupem k pacientům. Každému mohu doporučit.


Ověřeny pacient

Moc děkuji panu doktorovi za dnešní ošetření mého syna. Velmi si vážím jeho profesionální práce, kterou odvádí ve stresujícím prostředí zubní pohotovosti.


G
Ověřeny pacient

Pan Mudr.chirurg primář Dzan Ladislav je odborník na svém místě a svoji práci vykonává úžasně, svým lidským přístupem a trpělivostí, dokáže člověka nadmíru uklidnit a velmi mu děkuji za vyřešení mého problému a užasně provedenou chirurgickou práci. Děkuji za profesionalitu ze strany doktora i jeho zd.sestry.Lipnická


Ověřeny pacient

Navštívila jsem pana primáře Dzana ohledně konzultace k případnému zavedení implantátů. Setkala jsem se s obdivuhodnou empatií. Podrobně mi vše vysvětlil na mé dotazy - i ty ne zcela související s implantáty - odpovídal velmi ochotně a skutečně jsem měla pocit, že je tam v ten čas opravdu pro mě. Věnoval mi poměrně hodně času, vyhotovil zprávu pro moji zubní lékařku a překvapivě mě "netlačil" do implantátů, s tím, že si možná na protézu zvyknu jako mnoho jiných lidí a uvidím...prostě jsem byla jeho profesionálním a lidským jednáním úplně dojata.
Několik dnů před tím jsem konzultaci absolvovala u jiného nejmenovaného zubaře, který mi věnoval max 8 minut a jednal se mnou arogantně a zřejmě měl pocit "že na to finance nemám". Prostě se potvrzuje, že když 2 dělají totéž není to totéž a pan primář Dzan je pro mě člověk na svém místě, kéž by takových lékařů bylo více ve všech oborech!!! Také musím pochválit vlídnou a příjemnou sestřičku!!! Skutečně jsem odcházela v úplné euforii, s takovým přístupem se člověk setká vyjímečně.
Děkuji pane primáři Bauerová Jana


I
Ověřeny pacient


Tohoto lékaře mohu vřele doporučit, bezvadné jednání a odborný rozhled mi velice pomohl v řešení dceřinných problémů se zuby. Mohu jen litovat, že se jedná o odborníka a nikoli o stomatologa pro prevenci. Neváhala bych mu svěřit do péče chrup celé rodiny.


N
Ověřeny pacient

Absolutně neprofesionální chování jak ze strany pana doktora, tak jeho sestry. Nepříjemné vystupování, které mne naprosto odradilo od toho, abych jim svěřila své dítě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti