Ladislav Cienciala, gynekolog Třinec

MUDr. Ladislav Cienciala

Uložit

Gynekolog Více

43 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař gynekolog
Erbenova 33, Třinec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař gynekolog

Pan Cienciala je profesional a jsem rada, ze uz radu let chodim k nemu. Vzdy me vyslechne, poradi, vysvetli a resi profesionalne kazdy muj problem. Je to take mily a prijemny clovek a muzu ho jen doporucit. J.O.

U
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem chodila cca 10 let, nicméně po posledním měsíci jsem nucena ordinaci změnit.
Všem, kdo pana doktora navštěvují silně doporučuji zkontrolovat si výkony, které účtuje pojišťovně. V mém případě jsem objevila hned několik neoprávněných úkonů. Místo omluvy jsem dostala téměř vynadáno, že teď s tím budou mít problémy.
Od té doby mi paní Ciencialová (která zřejmě dle podpisu v emailech vyvdala funkci jednatele ordinace) dělá slušné peklo s čímkoli, co potřebuji zařídit. Situace vygradovala porušením Zákona o zdrav. službách, kdy mi pí Ciencialová odmítla zaslat kopii/výpis karty s tím, že tyto služby nebude jejich ordinace nikdy poskytovat. Nu dobrá, třeba se jich zákon netýká.
Při mé poslední návštěvě sestřičce zvonil ordinační telefon, řekla jsem, ať si to klidně vezme, že na ten recept počkám, nicméně telefon nevzala a odvětila "Já už toho mám dneska dost...", což mě uzemnilo.
Rovněž mi přijde nepřípustné, aby jakékoli nálezy z vyšetření komunikovala telefonicky sestra bez většího odborného komentáře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřený profil

Pan doktor Jan Cienciala, Ph. D. mně operoval spondololistézu.Posun obratle o 14mm. Pan doktor volil operaci přední i zadní cestou. operace se povedla. Pan doktor je velice šikovný operatér. Jsem pacientka s DMO a po operaci nastaly výrazné spasmy, ale prý to s operací nemá nic společného tak doufám že se to brzy ustálí.
Trošku mě mrzí že pan doktor neumí komunikovat s pacienty o jejich provedeném zákroku ale nakonec pan doktor pochopil že mi šlo jen o to abych dostala informace o svém zdravotním stavu a já byla nakonec spokojená.

P
Ověřený profil

Pan doktor je zkušený, jedná profesionálně. Cítím ale v ordinaci napětí ze strany sester, jedna je zvláště nepříjemná (možná jenom můj subjektivní názor). Jedná odměřeně, když jsem se na něco zeptala, tak až arogantní, raději už tam se sestrami ani moc nemluvím. Sestry jsou jedním z důvodu, proč asi gynekologa vyměním, vyloženě mi ten přístup vyloženě vadí. Ale je tam jedna zlatá sestřička - paní Gryczová myslím, tu tam potkávám zřídka - je lidská, promluví s vámi pár vět, uklidní, vysvětlí, usměje se. Taky je tam ještě jedna mladší, ta je taky moc hodná. Taky mi trochu vadí, že se tam často mění lékaři a kolikrát ani nevím, kdo tam zrovna bude. Pana doktora Ciencialu ale hodnotím velmi kladně.

.
Ověřený profil

Pan dr. Ciencala je opravdu dobrý lékář, všechno vysvětlí a poradí. V těhotenství posílá na různá vyšetření což je super. Na celé ordinaci mi snad vadí jen sestřičky, u kterých máte pocit, že je otravujete a taky často Vás přeobjednávají k jinému doktorovi, jelikož tam neordinuje jen pan dr. Ciencala a už se mi víckrát stalo, že když jsem byla objednaná, tak volali, že mě musí přeobjednat.

I
Ověřený profil

Velmi dobrý,perfektní :)

C
Ověřený profil

JSEM TAM JIZ ROKY A JSEM NAD MIRU SPOKOJENA.

K
Ověřený profil

Pan Mudr.Cinciala je velice dobrý doktor a dám za něj ruku do ohně- dostal mě z mnoha problémů, které byli pro můj život velmi podstatné!!!!!

dr.cienciala je opravdu jeden z nejlepších gynekologů které znám.Opravdu neznám lepšío.

Ověřený profil

pište si tady všechny co chcete ale jsou to pouze a jen lidé a nejde všem pomoci tak jak bychom chtěli medycína není všemocná a lékaři taky ne !!! já za sebe mohu říci a za tím si stojím že co se týče pana DOKTORA Ciencaly jsem nad míru šťastná že je díky bohu za profesionály kteří nám jsou na blízku a abych nezapoměla že jsou lékaři arogantní v této branži všimněte že i my jsme podrážděné a nikdo nás tady nezhazuje lituji lidí kteří musí denně pracovat s naštvanými pacienty kteří nedokáži uznat že lékař udělal opravdu co bylo v jeho silách a zapomětlivost se dámy dotkne nebo už dotýká každé z nás ruku na srdce!!
Vám pane doktore Ciencalo mohu jen přát mnoho spokojených pacientek a mnoho úspěchů ve vaší praxi :-)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti