Květuše Říhová, pediatr Rokycany

MUDr. Květuše Říhová

Pediatr

3 názory

Adresa

Srbova 216/II, Rokycany
Praktický lékař pro děti a dorost

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
3 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení

K paní doktorce jsem chodila už od mala a byla jsem vždy spokojená. Paní doktorka vždy uměla a umí dobře poradit a informovat o dané léčbě. Ono v dnešní době vzít nákýmu rozmazlenýmu dítěti krev není dvakrát jednoduchý. A každý jsme jiný a né každýmu člověk sedne. Zkuste se někdy vžít do lékaře co musí snášet. Přála bych vám to někdy zažít a hlavně zkusit si vzít krev rozmazlenýmu dítěti, který tropí histerické scény a rodiče jenom koukají a ani nezakročí. Podle mě by každý rodič měl dítěti vysvětlit co ho u lékaře čeká.


J

Já jsem s paní doktorkou spokojená, mám už tři odrostlé děti, chodila jsem s nimi coby s mrňousky, s nejmladší dcerou chodím dodnes. Nikdy jsem se nesetkala s negativním natož arogantním přístupem. Vždy ochotná a s velice hezkým přístupem, jen dodávám, že od nás z okolí chodí více dětí k této lékařce a vše v pohodě. K paní doktorce jsem přestoupila od jiné lékařky, s kterou jsem si nesedla já, ale v žádném případě to není důvod lékaře osočovat. To už si musí maminky spíše srovnat sami se sebou, trochu přivřít oči a nebrat odběr krve jako ublížení, je třeba s lékařem spolupracovat a ne se zlobit, když doktor na dítě houkne, protože ono to leckdy jinak nejde. A nezlobte se na mě, ale dnešní děti jsou hodně rozmazlené a je opravdu někdy pro jejich dobro nutný tvrdý zákrok lékaře.


Při návštěvě se sedmiletou dcerou při odběru krve nesnesitelně arogantní. Dítě bylo poprve na odběrech krve a lékařka se vyjádřila... Drž, nebo ti tu ruku propíchnu až na druhou stranu. Už jsme přeregistrovaní. Jedinečná věc...jako rodič jsem úžasem nestačila reagovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti