Praktický lékař pro děti a dorost
Srbova 216/II, Rokycany

K paní doktorce jsem chodila už od mala a byla jsem vždy spokojená. Paní doktorka vždy uměla a umí dobře poradit a informovat o dané léčbě. Ono v dnešní době vzít nákýmu rozmazlenýmu dítěti krev není dvakrát jednoduchý. A každý jsme jiný a né každýmu člověk sedne. Zkuste se někdy vžít do lékaře co musí snášet. Přála bych vám to někdy zažít a hlavně zkusit si vzít krev rozmazlenýmu dítěti, který tropí histerické scény a rodiče jenom koukají a ani nezakročí. Podle mě by každý rodič měl dítěti vysvětlit co ho u lékaře čeká.

Já jsem s paní doktorkou spokojená, mám už tři odrostlé děti, chodila jsem s nimi coby s mrňousky, s nejmladší dcerou chodím dodnes. Nikdy jsem se nesetkala s negativním natož arogantním přístupem. Vždy ochotná a s velice hezkým přístupem, jen dodávám, že od nás z okolí chodí více dětí k této lékařce a vše v pohodě. K paní doktorce jsem přestoupila od jiné lékařky, s kterou jsem si nesedla já, ale v žádném případě to není důvod lékaře osočovat. To už si musí maminky spíše srovnat sami se sebou, trochu přivřít oči a nebrat odběr krve jako ublížení, je třeba s lékařem spolupracovat a ne se zlobit, když doktor na dítě houkne, protože ono to leckdy jinak nejde. A nezlobte se na mě, ale dnešní děti jsou hodně rozmazlené a je opravdu někdy pro jejich dobro nutný tvrdý zákrok lékaře.

Při návštěvě se sedmiletou dcerou při odběru krve nesnesitelně arogantní. Dítě bylo poprve na odběrech krve a lékařka se vyjádřila... Drž, nebo ti tu ruku propíchnu až na druhou stranu. Už jsme přeregistrovaní. Jedinečná věc...jako rodič jsem úžasem nestačila reagovat.