MUDr. Květoslava Kovaříková

Zubař Více

Klatovy 1 adresa

Praktický zubní lékař
5. května 112/IV, Klatovy

Paní doktorka je velice příjemná a sestřička též. Přešla jsem k ní od jiné zubařky, která nebyla schopna za celý rok přijít na to, proč mi zub bolí. Kromě ní jsem navštívila snad všechny klatovské a část plzeňských lékařů, ale MUDr. Kováříková byla z nich jediná, která na to přišla a zub vyléčila. Přiznám se, že k zubaři se bojím chodit, ale u ní v ordinaci je vždy příjemná atmosféra, veškerý zákrok vysvětlí, takže ten strach ze mě opadne. Pokud potřebuji ošetření i mimo ordinační dobu nebo objednání, není problém. Vřele doporučuji.

Přístup paní doktorky je velmi milý, ale odvedená práce je velice špatná. Kdo by neocenil strávit pouhou chilinku v křesle?? Má to ale háček, paní doktorka nic nedotáhne dokonce. Tak dlouho se mi pošťourávala v zubu, až mi ho nakonec vytrhla, ale pozor - pouze jeho část celý kořen mi nechala kdesi v útrobách mých úst, kde samozřejmě časem dělal veliké nepříjemnosti. Když jsem musela navštívit jiného zubaře, aby mi tento problém odstranil, zjistil, že si paní doktorka Kovaříková nechala výkon od pojišťovny řádně uhradit, ale při tom odstranila pouze korunku zubu a to podstatné už jaksi neřešila. Moje nynější doktorka dává dohromady to, co paní doktorka napáchala cca za dva roky údržby mého chrupu. Tenhle názor berte pouze jako komentář - nechci nikoho pomlouvat, ale mě vážně neudělala v puse nic dobře a to už mi mrtvé a vytržené zuby bohužel nevrátí.

Velmi příjemná a pečlivá lékařka a moc fajn sestřička.