L. Podéště 12/1971, Ostrava
Dětský lékař - Poruba MUDr. Květoslava Kacířová ,Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vyšetření moči

Strep test

Crp +5 Více

Nácvik kojení

Homeopatická konzultace

Aplikace náušnic klasickou formou i nastřelením

Promovala jsem v roce 2003 na Lékařské fakultě v Olomouci. Mám 2 atestace - Dětské lékařství, Praktické lékařství pro děti a dorost. Neustále se vzd...

Naprosto doporučuji.
Několikaleté pozitivní zkušenosti. Odborník na svém místě. Takové profesionály si naše zdravotnictví zaslouží.

Umístění: Dětský lékař - Poruba MUDr. Květoslava Kacířová ,Praktický lékař pro děti a dorost Nemocné dítě

Po dnešní zkušenosti musím konstatovat, že jsem velmi zklamán přístupem k pacientům. Dnes jsem jel přes celé město ráno s nemocným 4-letým klukem, který má horečky skoro 39, vstávali jsem kvůli tomu brzy ráno a v 7:40 a.m. jsme byli posláni z ordinace domů (nepřijmuti), protože dostali přednost objednaní (ne akutně nemocní) pacienti. Takový přístup pokládám za nepřípustný a s největší pravděpodobností přejdeme k jinému dětskému lékaři.

Vřele doporučuji ordinaci paní doktorky. Společně s vždy usměvavou sestřičkou tvoří skvělíý tým dokáží poradit a mají rozumný a lidský přístup. Ordinace je k dispozici i na telefonu a o víkendech, takže rady poskytují takměř non-stop. Jsme maximálně spokojeni.

K paní doktorce s naší holčičkou docházíme už 4 měsíce a jsme velmi spokojeni. Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé, pozorné, člověk se nemusí bát se na cokoliv zeptat. Kladně hodnotím kombinaci klasické léčby a homeopatie. Zatím jsme neřešili žádný větší zdravotní problém, ale věřím, že pokud taková situace nastane, paní doktorka nic nezanedbá. Kromě výše uvedeného se mi také velmi líbí, že v ordinaci bývá legrace a to je při práci s dětmi velmi důležité. Ordinaci paní doktorky můžu vřele doporučit!

Tuto ordinaci navštěvujeme od začátku tohoto roku a jsem vděčná, že nás paní doktorka se sestřičkou přijaly.Při příchodu se na nás usměje sestřička, která vnímá i dítě jako takové ... Není problém se ji na cokoliv zeptat od termínů dalších očkování až po preventivní prohlídky..vždy nám vstřícně a ochotně odpovídá :-) . Co se týká paní doktorky, s tou jsem měla již zkušenost v porodnici, kdy se mi starala o staršího syna se stejnou péčí, jako to dělá dnes. Je velmi ochotná, nejde daleko od pohlazení, kterým dítě povzbudí, věnuje dostatek času při vyšetření, s dítětem komunikuje a nemáte pocit, že tzv. jedete na běžícím páse. Vysvětlí dávkování, varuje např. při očkování, jak máte reagovat na to či ono.. Opravdu s čistým svědomím mohu tuto lékařku ohodnotit jako velmi velmi dobrou.

Paní doktorka i sestřička jsou užasné .Jsem rada ,že do této ordinace mohu chodit s oběma dětmi .S mladší dcerkou jsme u paní doktorky dost často .Malá se na paní doktorku i sestřičku vždy moc těší ,i když je nemocná a není jí dobře .Moc děkujeme paní doktorko i sestřičko za vše .A přejeme vše nejlepší do nového roku ať mate pořad jen samé spokojené pacienty a rodiče .Pekařovi

Paní doktorka je naprosto úžasná. Chodím tam se třemi dětmi a všichni jsme spokojeni. Jak už je tady psáno, má výborný přístup jak k dětem, tak i k rodičům. Stejně tak mohu ohodnotit i vstřícnost sestřičky. Více takových pediatrů u nás by bylo třeba. Za nás mohu jen doporučit.

Paní doktorka je vstřícná, příjemná, vždy velmi ochotná a pečlivá. Vím, že je naše dcerka u paní doktorky v těch správných rukou, a to je přeci nejdůležitější. O sestřičce nemluvě, jsou skvělá dvojka.

U paní doktorky nejsme dlouho. Ona i sestřička mají úžasný přístup. Děti jsou zde spokojené. Paní doktorka jim dopředu vysvětlí, co se s nimi bude dít.
Za mě dávám velké plus ještě za homeopatii, kterou v případě potřeby, kombinuje s klasickou léčbou.

K paní doktorce chodíme od narození mého syna. Zatím "pouhých" 6 měsíců. Neměnili bychom, jsme hodně spokojeni a oba. :-) Vlastně všichni 3, i tatínek. Paní doktorka to umí nejen se svými malými pacienty, ale i s jejich rodiči. Je vždy dobře naladěná a usměvavá a všem našim "problémům" se věnuje důkladně, i když to mohou být jen maličkosti nebo i banality. Oceňuji i to, že uznává alternativní medicínu, homeopatii. No a sestřička? Taky poklad! Prostě super tým!

Vyšetření moči

Nácvik koupání miminek v kyblíku TUMMY TUB

Možnost zapůjčení kojenecké váhy

Naprosto doporučuji.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den paní doktorko, prosím není nějaké homeo na silné skřípání zoubku? Syn 5 a půl let, skřípe tak, že mu vypadávají plomby. Sedalia nepomáhá, asi na měsíc nám zabral hořčík s B- Komplexem, ale těď je nachlazený a i hořčík přestal zabírat. Zvýšila jsem mu dávku na 100mg. Vím, že může tedy až 150mg. Děkuji

Dobrý den,

ke správné léčbě bych potřebovala více informací - podrobnou anamnézu. Ev. se objednejte přes naše webové stránky do poradny.

MUDr. Květoslava Kacířová

Dobrý den,

nechala bych dítě vyšetřit dětským neurologem vč EEG, poté bych udělala celkový závěr, jakým způsobem pokračovat v očkování. Nejlépe Vám poradí Váš dětský lékař, který zná Vaše dítě nejlépe. Souvislost zde může i nemusí být. Na 2. dávku očkování máte ještě spoustu času.
    Zdravím a přeji ať vše dobře dopadne.
    Kacířová

MUDr. Květoslava Kacířová