Květoslava Herčíková, pediatr Poděbrady

MUDr. Květoslava Herčíková

Pediatr

17 názorů

Uložit


Adresa

Na dláždění 90, Poděbrady
Soukromá ordinace dětské lékařky

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

A
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem ze synem chodila a jsem velice ráda, že nyní máme jiného pediatra.. Její odměřený postoj jsem přehlížela, ale pohár jednou přetekl. Když syn brečel (neboť mu odebírali z prstu krev a paní doktorky se bál), pronesla "Je sice uřvaný a nepříjemný, ale angína to není"!! Potkat tuto paní doktorku na pohotovosti, okamžitě se otáčím!! Vůbec nechápu kladné recenze, znám více lidí, kteří sdílí můj názor!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Musím také reagovat. Paní doktorku jsem zažila na pohotovosti v kolínské nemocnici. Byla velice nepříjemná a odměřená. Ano, chápu, ono mít službu v neděli večer asi není žádná sláva, přesto si myslím, že by se mohla chovat trošku více lidsky. A bohužel také musím potvrdit názor jiné maminky zde - do krku se synkovy také nepodívala. Bohužel jsem z toho jejich povýšeného jednání byla tak rozhozená, že jsem si to uvědomila až v autě. Takže za mne rozhodně nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsme po přestěhování do nového místa /a po roce zkušeností/ velice spokojeni; sice se může na první pohled zdát trochu odměřeně, ale to je jen zdání. Je velmi pečlivá, vyslechne, se vším poradí (včetně kojení) a hlavně má neuvěřitelný přehled; ve svých doporučení je praktická; získala si mou důvěru. Vím, že mým dětem nebude předepisovat "preventivně" ATB a malé plus: k doplnění léčby vždy doporučí/připomene přírodní zdroje (med, cibule atp.) a zároveň je vyloženě nevnucuje. Velké plus: nikdy jsme u ní nemuseli čekat v přeplněné čekárně, v ordinační době byla vždy k zastižení a není vyznavačkou častých změn. Zároveň chválím i paní sestřičku, se kterou se dobře doplňují.


K paní doktorce Herčíkový jsem chodila celé dětství a vždycky byla úžasná!!!
Nedávno se mi narodila dceruška, kterou jsem tam samozřejmě přihlásila taky a paní doktorka nezklamala. Než mimčo začne prohlížet apod., tak si s ním pohraje, popovídá a pomazlí - a to je fakt super pro ty dětičky.
Můžu - vlastně MUSÍM - paní doktorku jen doporučit :)
Ověřeny pacient

Zdravim.. jak jiz tady u nektere z vas bylo zmineo, i ja mam negativni zkusenost s pediatrickou v Nymburce (vcetne ortopeda), a proto jsem velmi stastna, ze jsme se dostali k pani doktorce Hercikove. Vecna, pragmaticka, mila, poradi a snese krik meho syna, ktery spusti jen co zahledne bily plast:) K ruce ma bezvadnou sestricku, takze dokonaly tandem. DIKY!


Po negativních zkušenostech s lékařem, jsem ráda, že jsem se dostala k paní doktorce Herčíkové. Naprosto perfektní přístup, milá, komunikativní a ochotná přijet v jakou koliv dobu a den i domů. Děkuji a více lékařů s tímto přístupem!!!


K paní doktorce jsem chodila celé dětství nemůžu říct nic než, že je nejlepší doktorka v celých Poděbradech.


Z

Chodila jsem k paní doktorce celé dětství a garantuji, že moje děti tam budou taky chodit......... NEJLEPŠÍ!!!


A
Ověřeny pacient

Dr. Herčíkovou chválím.... nemá cenu to rozvádět, protože jsme spokojení, doporučuji


M

pani doktorka je velice ochotná a příjemná, s mimčem se i pomazlí a pohraje si. Chodila jsem k ní v dětství i já a vždy poskytovala perfektní péči.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti