Soukromá ordinace
Bolevec, Plzeň 1, Plzeň

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Bolevec, Plzeň

Soukromá ordinace

Při práci využívám jemné techniky jako je viscerální manipulace, kraniosakrální terapie a Fyzioterapie funkce, které respektují hranice těla i klienta...

Umístění: Soukromá ordinace fyzioterapeutické konzultace

Díky šikovným rukám a znalostem Týna dokázala ulevit od problému, se kterým si nikdo nevěděl rady. Děkuji!

Umístění: Soukromá ordinace fyzioterapeutické konzultace

Po nešťastném pádu, při kterém jsem prodělala otřes mozku s pohmožděním krční a zádové páteře, což mi navíc způsobilo narušení dynamiky páteře, jsem byla léčena ale bohužel vlastně neléčena odborným neurologem pouze léky na bolest, nic víc. Lékař se mnou vlastně ani nekomunikoval, nevysvětlil, jak si mám případně pomoc, abych byla opět zdravá. Po čtyřech měsících utrpení a bolestí, kdy mě ještě ke všemu léky na bolest způsobily žaludeční reflux, jsem se konečně dostala na rehabilitace, kde mi bylo doporučeno docházet i na fyzioterapie.
A už po první kraniosakrální terapii u slečny Kristýnky Lányové jsem uvěřila, že se uzdravím. Dokázala to, co lékař nedokázal, zbavila mi postupně silných bolestí a tlaku v hlavě a páteři, a to bez léků. Je to velmi empatická a laskavá fyzioterapeutka, která skutečně léčí tělo i duši. Od samého začátku, kdy k ní docházím, mi vždy vysvětlí jednotlivé děje, které se s tělem po mém úrazu dějí a co bude po další terapii následovat. A protože se tak jak řekne vždy stane, tak je to pro mne nejdůvěryhodnější člověk, za kterého jsem nesmírně ráda, že je a že pomáhá nemocným lidem. K slečně Kristýnce Lányové docházím třičtvrtě roku a jen díky ní jsem opět bez bolestí a zdravá.

Umístění: Soukromá ordinace fyzioterapeutické konzultace

Ke Kristýně jsem docházela na kraniosakrální terapii. Terapie byla vždy individuálně vedená, terapeutka je velmi empatická a profesionální. Na terapiích i po nich jsem se vždy cítila moc dobře a pomohly mi na cestě k lepšímu poznání mého těla.

Umístění: Soukromá ordinace fyzioterapeutické konzultace

Skvělá terapeutka se schopností vnímat člověka komplexně a poskytnout mu profesionální ošetření těla i duše. Velmi příjemné prostředí, ve kterém se člověk může opravdu uvolnit a s důvěrou se svěřit do rukou slečny Lányové. Velmi doporučuji.

Umístění: Soukromá ordinace Jiný

U Týnky jsem byla na kraniosakrální terapii. Prostředí, milý přístup i profesionalita byla pro mne velice příjemná a prospěšná. Moc děkuji

Umístění: Soukromá ordinace fyzioterapeutické konzultace

Šla jsem cíleně na viscerální terapii. Dostala jsem výbornou péči, ochotu vše vysvětlit a zájem o to jak se cítím Opravdu mi pomohla a mohu jen doporučit.

Umístění: Soukromá ordinace fyzioterapeutické konzultace

Slečna je skvělá, aktivně komunikuje, příjemná atmosféra a velice profesionální ošetření. Moc doporučuji.

Umístění: Soukromá ordinace fyzioterapeutické konzultace

Velmi empatická terapeutka, profesionální, výborný mezilidský přístup a zkušenosti ve svém oboru. Opravdu mi pomohla. Doporučuji.