Praktický lékař pro dospělé
Nové město 277, Dubá

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Jsem s panem doktorem maximálně spokojená. Vždy mi poradí, vysvětlí, kdykoliv jsem měla problém, buď problém vyřešil on, nebo mne poslal na vyšetření k jinému lékaři. Nikdy nad ničím nemávl rukou. A navíc, je to vtipálek.

Chodím k tomuto lékaři 35 let a ten názor,že je špatný to může říct jen nevzdělanec a je mě smutno,když to čtu.Nemám slov

Nevím jaký názor mají ostatní, já mohu jen říct, že ke mě, mé rodině a rodičům se choval vždy profesně a slušně. Touto cestou mohu jen pochválit.

O panu doktoru mohu rict jen to nejlepsi. Jsem uz v duchodovem veku a marodila jsem s vice ci mene zavaznymi problemy a pan doktor mi vzdy poradil a pomohl a vse vysvetlil. Nesouhlasim s jeho kritikou, chodim k nemu jiz leta mohu potvrdit, ze je velice erudovany a problemy se snazi vzdy resit. Jsem naprosto spokojena.

Tento doktor by měl vrátit diplom a ještě by měl sedět. Jen pár příkladů: 1.Důchodce, který nikdy není nemocný, přijde s tím, že mu je strašně zle, dusí se, zvrací...pan doktor neprovede žádné vyšetření s tím, že to je nějaká viróza. Pár dnů na to zemřel v nemocnici na plicní embolii a selhání jater.
2.Důchodce, kterému na hlavu spadla kárka připevněná na zdi stodoly. Pan doktor opět prakticky nic nedělal a neposlal pacienta ani na rentgen. Ač by u důchodců neměl nic podceňovat. Minimálně pro podezření poranění lebky, oka nebo otřes mozku.
3. Důchodkyně, srdcařka (což ví, má to v dokumentaci)...a on jí píchne injekci, kterou srdcaři nesmí. A v ostré kritice lékařů ze záchranky zaznělo, že jde přeci o základní medicínské znalosti. Pacientka byla poté hospitalizována v nemocnici s ledvinovou kolikou a srdeční slabostí.
Opravdu nemyslím, že by tento doktor měl vykonávat praxi, protože dle těchto příkladů a mnohých další, je to životu nebezpečné.

Je naprosto super!!!

No tak.....PAN doktor je fakt super. Nikdy jsem s ním neměla žádnou špatnou zkušenost ba naopak!Vždy mi pomohl a i poradil!Takže - fakt super!

výborný přístup k pacientovi,je i vtipný. Poradí i v jiných věcech. Prostě dost dobrej doktor

ok