Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Nové město 277, Dubá

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil

Jsem s panem doktorem maximálně spokojená. Vždy mi poradí, vysvětlí, kdykoliv jsem měla problém, buď problém vyřešil on, nebo mne poslal na vyšetření k jinému lékaři. Nikdy nad ničím nemávl rukou. A navíc, je to vtipálek.

K
Ověřený profil

Chodím k tomuto lékaři 35 let a ten názor,že je špatný to může říct jen nevzdělanec a je mě smutno,když to čtu.Nemám slov

Nevím jaký názor mají ostatní, já mohu jen říct, že ke mě, mé rodině a rodičům se choval vždy profesně a slušně. Touto cestou mohu jen pochválit.

Ověřený profil

O panu doktoru mohu rict jen to nejlepsi. Jsem uz v duchodovem veku a marodila jsem s vice ci mene zavaznymi problemy a pan doktor mi vzdy poradil a pomohl a vse vysvetlil. Nesouhlasim s jeho kritikou, chodim k nemu jiz leta mohu potvrdit, ze je velice erudovany a problemy se snazi vzdy resit. Jsem naprosto spokojena.

Ověřený profil

Tento doktor by měl vrátit diplom a ještě by měl sedět. Jen pár příkladů: 1.Důchodce, který nikdy není nemocný, přijde s tím, že mu je strašně zle, dusí se, zvrací...pan doktor neprovede žádné vyšetření s tím, že to je nějaká viróza. Pár dnů na to zemřel v nemocnici na plicní embolii a selhání jater.
2.Důchodce, kterému na hlavu spadla kárka připevněná na zdi stodoly. Pan doktor opět prakticky nic nedělal a neposlal pacienta ani na rentgen. Ač by u důchodců neměl nic podceňovat. Minimálně pro podezření poranění lebky, oka nebo otřes mozku.
3. Důchodkyně, srdcařka (což ví, má to v dokumentaci)...a on jí píchne injekci, kterou srdcaři nesmí. A v ostré kritice lékařů ze záchranky zaznělo, že jde přeci o základní medicínské znalosti. Pacientka byla poté hospitalizována v nemocnici s ledvinovou kolikou a srdeční slabostí.
Opravdu nemyslím, že by tento doktor měl vykonávat praxi, protože dle těchto příkladů a mnohých další, je to životu nebezpečné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Je naprosto super!!!

J
Ověřený profil

No tak.....PAN doktor je fakt super. Nikdy jsem s ním neměla žádnou špatnou zkušenost ba naopak!Vždy mi pomohl a i poradil!Takže - fakt super!

M

výborný přístup k pacientovi,je i vtipný. Poradí i v jiných věcech. Prostě dost dobrej doktor

ok

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti