Adres

K Nemocnici 1904, Kladno
Brain - Soultherapy s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 2 Více
312 24.....
602 43.....

Individuální psychoterapie (od 600 kč)

Rodinná psychoterapie (od 800 kč)

Partnerská psychoterapie (od 800 kč) + 20 Více

Kognitivně behaviorální terapie- 90 minut (od 700 kč)

Kognitivně behaviorální terapie ve skupině 10 lidí- 90 minut (od 150 kč)

Návštěva v domácím prostředí dle potřeb klienta – po vzájemné dohodě- 60 minut (od 1 000 kč)

V roce 1994, absolvovala Lékařskou fakultu University Karlové v Praze. Má bohaté klinické zkušenosti v oblasti psychiatrie a neurologie. Pracovala ve ...

• poruchy spánku
  • bolesti hlavy
  • závrať

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Slovenština, Francouzština, Ruština

Paní doktorka je maximálně profesionální a přitom tak úžasně lidská a laskavá. Jsem vděčná za její péči a vřele doporučuji každému, koho bolí dušička.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka je člověk na pravém místě. Je příjemná a milá. Jsem stoprocentně spokojena s profesním a hlavně lidským přístupem v této ordinaci.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka mi moc pomohla, děkuji. Je milá, chápající, dokáže poradit a přesně odhadla, v čem je můj problém. Návštěvy u ní probíhají v příjemné atmosféře.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní MUDr Klaudii Borzovou jsem poznal loni v lednu a to díky asistence paní doktorky paní Šantrůčkové.Tenkrát jsem si myslel,že jsem měl štěstí,ale postupem času jsem zjistil,že to je pochopením,obětavostí,trpělivostí a vysokém pracovním nasazením,které obě ženy mají.Záměrně říkám ženy,protože vím,že paní doktorka má malou holčičku a také paní asistentka má svou rodinu a při takovém vysokém pracovním úsilí je úžasné, jak to obě ženy všechno stačí.Na paní doktorce je mě sympatické,že stále hledá nové cesty,jak pomoci lidem,ať jsou to knihy,které napsala a nebo to,že se zapojila do celosvětového výzkumu výskytu serotoninu v lidském mozku.V ČR jsou jen tři místa kde se zaobírají tím to výzkumem.Praha,Brno a Kladno.Jsem rád,že mě byla dána možnost se také na tomto výzkumu podílet.Ale ze všeho nejvíc bych chtěl paní Klaudii poděkovat za to,že mě vrátila zpátky do života.Teď se těším na každý den a užívám si ho,ať je sluníčkový nebo zamračený.Paní Klaudie a paní Šantrůčková přeji vám i vašim milovaným hodně zdraví.Jsem rád,že jsem vás potkal.
Václav Landa

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

O paní primářce jsem si myslel, že patří mezi nejerudovanější a nejempatičtější lékaře ve svém oboru, ale i celkově mezi lékařskou veřejností. Bohužel, jaké pro mne bylo zklamání, když jsem požádal paní doktorku o pomoc. Sice jsme se domluvili na termínu návštěvy v její ordinaci, ale když jsem se za ní rozjel, její ordinace byla zamčená. Na ceduli bylo uvedeno, že v daný den se vůbec neordinuje. Čekal jsem na ni dlouho. I kdyby paní doktorka přišla na individuální konzultaci s menším zpožděním, mohla mne přeci alespoň kontaktovat, a ujistit mě, že dorazí. Mohl bych být v klidu a ještě bych se stačil z kladenského nádraží za ní do ordinace i vrátit. Přesto jsem ještě v daný den paní doktorku požádal o nový termín návštěvy. Bohužel odpovědi z její strany se mi již nedostalo. Takže k smrti unaven, v bolestech a utrápen mi nezbyde nic jiného než hledat pomoc jinde. Jestli vůbec...:-(
Tomáš Horáček, Chodov u K. Varů

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

je úplně úžasná již několikrát mi pomohla a věřím,že pomůže i nyní.Je prostě profesionálka na svém místě JANA ČERNÁ KLADNO HOLANDSKÁ 2437

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní MUDr.Klaudia Borzová - Vodičková,je lékař na svém místě,je to hodná , obětavá a pečlivá lékařka ,pomohohla mě i mé ženě a za to jí patří krásné slovo DĚKUJEME,jsme stále její pacienti.
Více nemusím dodávat,dojíždíme k ní až se Strakonic a to mluví za všecho.
Přejeme jí v práci a ale i osobním životě hodně úspěchů
Jana a Josef TALIÁNOVI Strakonice

C

p. doktorka je super, jako odborník i člověk. Moc mi pomohla a já pro ni mám jen slova chvály a vděku... DĚKUJI za všechno...

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdu kapacita ve svém oboru. Dokáže pomoci, povzbudit, je moc milá. I když se v čekárně čeká déle, tak to čekání za to opravdu stojí. Děkuji jí za její přístup a lidskost.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Tato paní doktora je nejen milá a chápající, ale také nekmompromisní. Mě doslova zachránila, když zvolila okamžitou hospitalizaci. Po prvotním hněvu a lítosti, vlastně i později jsem pochopila, jak profesionální byl její přístup. Velmi si paní doktorky vážím jako lékařky a jako člověka, který má tu nějkrásnější kombinaci srdce a rozumu. Na prvním místě je pro ni vždy snaha pomoci pacientovi. A že je skvělá jako maminka, dcera i "přítekyně" nás pacientů o tom není pochyb. Moc jí přeji, aby to nesmírné pracovní vytížení neubralo její lidskost a hlavně zdraví.

Běžný termín

Cena není uvedená

Cílené vyšetření vašich psychosomatických problémů a doporučení postupu léčby psychoterapeutickými i psychiatrickými prostředky

Individuální psychoterapie

Partnerská nedirektivní psychoterapie

Rodinná psychoterapie

Partnerská psychoterapie

od 800 kč

Rozhovor s vašimi nejbližšími tak, aby byli schopni vám také pomoci

Psychologické poradenství

Poruchy spánku

Poruchy bdění a paměti

Supervize

Cena není uvedená

Vypracování zpravy pro nezdravotnické instituce

Neurologické vyšetření

Kognitivně behaviorální terapie ve skupině 10 lidí- 90 minut

od 150 kč

od 150 kč

Návštěva v domácím prostředí dle potřeb klienta – po vzájemné dohodě- 60 minut

Internetové skype sezení po vzájemné tel. domluvě- 60 minut

od 1 000 kč

Telefonická konzultace po předchozí domluvě, výjimkou jsou samozřejmě telefonáty v rámci klasického provozu ambulance - 10 minut

od 50 kč

od 50 kč

Václav Landa

Tomáš Horáček, Chodov u K. Varů

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Více nemusím dodávat,dojíždíme k ní až se Strakonic a to mluví za všecho.
Přejeme jí v práci a ale i osobním životě hodně úspěchů
Jana a Josef TALIÁNOVI Strakonice