MUDr.

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatr, Neurolog, Psychoterapeut

25 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

V roce 1994, absolvovala Lékařskou fakultu University Karlové v Praze. Má bohaté klinické zkušenosti v oblasti psychiatrie a neurologie. Pracovala ve vedoucích funkcích na prestižních… Více

Adresy

• Brain - Soultherapy s.r.o.

K Nemocnici 1904
    272 01 Kladno, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Více

Služby

Kognitivně behaviorální terapie ve skupině 10 lidí- 90 minut od 150 kč
    Internetové skype sezení po vzájemné tel. domluvě- 60 minut od 1 000 kč
    Poruchy bdění a paměti
    Vypracování zpravy pro nezdravotnické instituce
    Partnerská nedirektivní psychoterapie
    Léčba psychofarmaky
    Rozhovor s vašimi nejbližšími tak, aby byli schopni vám také pomoci
    Kognitivně behaviorální terapie- 90 minut od 700 kč
    Návštěva v domácím prostředí dle potřeb klienta – po vzájemné dohodě- 60 minut od 1 000 kč
    Telefonická konzultace po předchozí domluvě, výjimkou jsou samozřejmě telefonáty v rámci klasického provozu ambulance - 10 minut od 50 kč
    Běžný termín
    Supervize
    Poruchy spánku
    Cílené vyšetření vašich psychosomatických problémů a doporučení postupu léčby psychoterapeutickými i psychiatrickými prostředky
    Rodinná nedirektivní psychoterapie

Hodnocení pacientů

• Paní doktorka je maximálně profesionální a přitom tak úžasně lidská a laskavá. Jsem vděčná za její péči a vřele doporučuji každému, koho bolí dušička.

• P

Paní doktorka je člověk na pravém místě. Je příjemná a milá. Jsem stoprocentně spokojena s profesním a hlavně lidským přístupem v této ordinaci.

• E

Paní doktorka mi moc pomohla, děkuji. Je milá, chápající, dokáže poradit a přesně odhadla, v čem je můj problém. Návštěvy u ní probíhají v příjemné atmosféře.

• Paní MUDr Klaudii Borzovou jsem poznal loni v lednu a to díky asistence paní doktorky paní Šantrůčkové.Tenkrát jsem si myslel,že jsem měl štěstí,ale postupem času jsem zjistil,že to je pochopením,obětavostí,trpělivostí a vysokém pracovním nasazením,které obě ženy mají.Záměrně říkám ženy,protože vím,že paní doktorka má malou holčičku a také paní asistentka má svou rodinu a při takovém vysokém pracovním úsilí je úžasné, jak to obě ženy všechno stačí.Na paní doktorce je mě sympatické,že stále hledá nové cesty,jak pomoci lidem,ať jsou to knihy,které napsala a nebo to,že se zapojila do celosvětového výzkumu výskytu serotoninu v lidském mozku.V ČR jsou jen tři místa kde se zaobírají tím to výzkumem.Praha,Brno a Kladno.Jsem rád,že mě byla dána možnost se také na tomto výzkumu podílet.Ale ze všeho nejvíc bych chtěl paní Klaudii poděkovat za to,že mě vrátila zpátky do života.Teď se těším na každý den a užívám si ho,ať je sluníčkový nebo zamračený.Paní Klaudie a paní Šantrůčková přeji vám i vašim milovaným hodně zdraví.Jsem rád,že jsem vás potkal.
    Václav Landa

• T

O paní primářce jsem si myslel, že patří mezi nejerudovanější a nejempatičtější lékaře ve svém oboru, ale i celkově mezi lékařskou veřejností. Bohužel, jaké pro mne bylo zklamání, když jsem požádal paní doktorku o pomoc. Sice jsme se domluvili na termínu návštěvy v její ordinaci, ale když jsem se za ní rozjel, její ordinace byla zamčená. Na ceduli bylo uvedeno, že v daný den se vůbec neordinuje. Čekal jsem na ni dlouho. I kdyby paní doktorka přišla na individuální konzultaci s menším zpožděním, mohla mne přeci alespoň kontaktovat, a ujistit mě, že dorazí. Mohl bych být v klidu a ještě bych se stačil z kladenského nádraží za ní do ordinace i vrátit. Přesto jsem ještě v daný den paní doktorku požádal o nový termín návštěvy. Bohužel odpovědi z její strany se mi již nedostalo. Takže k smrti unaven, v bolestech a utrápen mi nezbyde nic jiného než hledat pomoc jinde. Jestli vůbec...:-(
    Tomáš Horáček, Chodov u K. Varů

• J

je úplně úžasná již několikrát mi pomohla a věřím,že pomůže i nyní.Je prostě profesionálka na svém místě JANA ČERNÁ KLADNO HOLANDSKÁ 2437

• J

Paní MUDr.Klaudia Borzová - Vodičková,je lékař na svém místě,je to hodná , obětavá a pečlivá lékařka ,pomohohla mě i mé ženě a za to jí patří krásné slovo DĚKUJEME,jsme stále její pacienti.
    Více nemusím dodávat,dojíždíme k ní až se Strakonic a to mluví za všecho.
    Přejeme jí v práci a ale i osobním životě hodně úspěchů
    Jana a Josef TALIÁNOVI Strakonice

• C

p. doktorka je super, jako odborník i člověk. Moc mi pomohla a já pro ni mám jen slova chvály a vděku... DĚKUJI za všechno...

• K

Paní doktorka je opravdu kapacita ve svém oboru. Dokáže pomoci, povzbudit, je moc milá. I když se v čekárně čeká déle, tak to čekání za to opravdu stojí. Děkuji jí za její přístup a lidskost.

• Tato paní doktora je nejen milá a chápající, ale také nekmompromisní. Mě doslova zachránila, když zvolila okamžitou hospitalizaci. Po prvotním hněvu a lítosti, vlastně i později jsem pochopila, jak profesionální byl její přístup. Velmi si paní doktorky vážím jako lékařky a jako člověka, který má tu nějkrásnější kombinaci srdce a rozumu. Na prvním místě je pro ni vždy snaha pomoci pacientovi. A že je skvělá jako maminka, dcera i "přítekyně" nás pacientů o tom není pochyb. Moc jí přeji, aby to nesmírné pracovní vytížení neubralo její lidskost a hlavně zdraví.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• V roce 1994, absolvovala Lékařskou fakultu University Karlové v Praze. Má bohaté klinické zkušenosti v oblasti psychiatrie a neurologie. Pracovala ve vedoucích funkcích na prestižních českých klinikách (Psychiatrické centrum Praha a Psychiatrická klinika Praha, Neurologická klinika FN Bulovka), a přednášela na četných neurologicko-psychiatrických kongresech a konferencích. Je autorkou desítek článků v české i mezinárodní odborné literatuře, autorkou třech odborných knih a kapitol v několika publikacích.

Má atestace a specializace v oborech psychiatrie, neurologie a gerontopsychiatrie. Dominantním odborným zájmem jsou poruchy paměti, poruchy spánku a mezní neurologicko-psychiatrickou problematika. Mimo farmakoterapie uplatňuje v léčbě psychoterapeutické postupy, zejména kognitivně – behaviorální a systematickou psychoterapii.

V roce 2008 založila soukromé zdravotnické zařízení BRAIN-SOULTHERAPY s.r.o., jehož jednou z pracovních aktivit je provádění farmakologických výzkumných studií v oboru psychiatrie, gerontopsychiatrie a neurologie a od roku začátku roku 2011 zahájila soukromou neurologicko-psychiatrickou praxi s cílem poskytovat co nejpřesnější diagnostiku a péčí dle nejmodernějších medicínských – farmakologických i nefarmakologických přístupů. Stejně ráda jako lékařkou je i matkou skvělé 11leté dcerky Sáry-Anny, čtyřměsíční dcerky Stelly Johanky a manželkou jednoho správného muže Milana.

V současné době má uzavřenou smlouvu s Průmyslovou zdravotní pojišťovnou, Zaměstnaneckou pojišťovnou Škoda, Vojenskou zdravotní pojišťovnou a Všeobecnou zdravotní pojišťovnou.

• psychiatrie
  • psychoterapie