Dělnická 120, Dolní Břežany

K paní doktorce chodím teprve rok. Poprvé mi velmi pomohla, poslala mě na výbornou ORL, kde mi pomohli s ošklivým zánětem dutin. Poslední návštěva mě ale velmi zklamala. Jsem těhotná a několik dní mám střevní problémy takového charakteru, že neudržím v těle ani dietní stravu jako je rýže nebo suchary. Jsem už úplně zesláblá a vyčerpaná. Do toho se starám o malou dcerku. Mezi nemocné pacienty se mi moc nechtělo, bála jsem se, že se nakazím ještě něčím jiným a každá nemoc je v těhotenství komplikace. V těhotenství nemohu užívat téměř žádné léky, takže jsem se snažila vše řešit telefonicky. Paní doktorka mi ale řekla, že pokud se můj stav nezlepší, chce mě následující den vidět. Tak jsem se dostavila pět minut před začátkem ordinačních hodin. To už byla bohužel čekárna plná lidí až k východu. Chvíli jsem čekala venku, ale bylo mi zima a bylo mi jasné, že v tomhle stavu tam dlouho nevydržím. Zavolala jsem sestřičce a vysvětlila jí svou situaci a obavy, abych se takhle oslabená nenakazila. Sestra mi sdělila, že to určitě nebude na dlouho a ať vyčkám. Na konec jsem čekala hodinu. Asi 20 minut u východu, kde se větrá a 40 minut uprostřed chrchlajících pacientů. To jsem tedy v prvním těhotenství s bývalou paní doktorkou nezažila. Dokonce když přijdete na odběry na Karlově náměstí, těhotné mají přednost. Konzultovala jsem tento problém s několika lékaři a všichni mi potvrdili, že není v pořádku, aby těhotné ženy čekaly mezi infekčními pacienty. Myslím, že není důležité, zda se Vás někdo usmívá, ale jak s vámi jedná.

Paní doktorku mohu doporučit, sice tady nebydlíme dlouho, ale po zkušenostech jsme s manželem spokojeni, je důsledná, ochotná a zodpovědná. Co více si můžeme od lékaře přát. Děkujeme Rücková

šikovná a starostlivá pani doktorka

Lékařka mi opětovně vnucovala léky na vysoký krevní tlak, který jsem nikdy neměl a nemám - byl jsem nedávno měsíc hospitalizován a byl mi denně měřen krevní tlak, který byl vždy zcela v normě (120/70). Přichází ordinace špinavá (silný tělesný zápach již v 8:00 ráno), v ordinaci špína - v umyvadle kde si má mít ruce špinavé nádobí, atd.

Velice prijemna doktorka.

Paní doktorka ztratila při stěhování ordinace nejen mou kartu, ale i manželovu. Obvinila dokonce pana dokora, po kterém převzala praxi, že ji má doma a kartu mi nevydá. To jsem osobně diskutovala s panem doktorem, ten mi ukazoval předávací protokol a figurujeme na něm oba. Na kartě máme údaje osobní a také ohledně očkování.

Pro nás to znamená, že jsou pryč údaje za celých 40 let. Co na to říct?? Jen to, že je fajn, že je paní doktorka hodná a milá.

Dostalo se nám ale omluvy. Údaje tím zpět nezískáme. Takových pacientů ale bude víc, jelikož i nám se dostalo odpovědi, že kartu si vzal domů pan doktor, což se nezakládá na pravdě.

Toto je spíše takové info pro další pacienty, kteří svou kartu hledají všude možně.

Moc prijemna a ochotna pani doktorka, nedava antibiotika na vsechno, ale udela nejdrive krevni test, zda jsou nutna.

S paní doktorkou jsme moc spokojení. Je moc milá a posílá k odborným lékařům nesnaží se všechno vyléčit sama, což je skvělé. Neléčí všechno antibiotiky :)

Perfektní doktorka! Vřele doporučujeme!