U zastávky 334, Mariánské Lázně
Ordinace (mapa)

Paní doktorka se za 12 let co k ní chodím hodně změnila je neskutečně pečlivá a rozhodně jí doporučuji!

Velmi pečlivá a důsledná doktorka. Cítím se být v její péči v dobrých rukou, absolutně nechápu níže popsané nepochopitelně negativní výpovědi. Je smutné jakou některé nevděčnice mají potřebu pomlouvat dobrého lékaře.

S ordinaci MUDr.Binove i MUDr.Krepely jsem spokojena uz 13let.
Podle me neni dulezite,jak doktor vypada,ale jak se o pacienty stara. Taky jsem jednu chvili byla zoufala z komunikace,ale poslali me oba lekari na zakrok,ktery byl nutny i po dohode s lekari v Plzni a diky teto doktorce a i doktorovi mam syna,ktereho bych bez nich nemela.
Znam mnoho zen,ktere diky temto dvema doktorum otehotnely a hlavne miminko donosily,bohuzel tyto stranky nezna kazdy,tak zde plno nazoru chybi.
Stezovat si umi kazdy,ale poslouchat doktory jen tak nekdo neumi,i kdyz je nejaka pece nebo vysetreni zbytecne,je prece lepsi mit jistotu !!!

Je báječná, mě osobně zachránila život, včas našla zárodky, a to jsem byla u 2 dalších v Mariánkách ! malý zákrok a tedˇ to mám za sebou, třetí kontrolu i jsem si to ověřila v nemocnici na Homolce v Praze je to bez následků.
Jsem vyděšená z těch řečí tady, paní doktorku Bínovou tady nepoznávám, Je profesionální, milá a když jsem nepřišla na domluvený termín osobně mi volala, že je to důležité, dnes ji zato děkuji.

Mám podobný názor. Já jsem chodila k paní doktorce 6 let. Napsala mi prášky a nazdar. Když jsem se jí ptala na tělísko, řekla mi že není pro mě vhodné. Ale proč to už jsem se nedozvěděla. Dvě děti mám. Víc jich nechci. Celou dobu mi psla stejný prášky, kdž jsem jí říkala že po nich tloustnu, řekla i že to není možné. Při poslední návštěvě mi řekla: "vy jste k nám začla chodit s 60 kilama a ted jste nám o 20 narostla..." Panebože celou dobu jsem í to říkala. Paní doktorce se prosím obloukem vyhněte, i když chápu že třeba v TACHOVĚ najít schopného gynekolog je boj...

Souhlasím s negativnímy názory.K paní doktorce jsem chodila pár let.Nejprve mě při špatných výsledkách nechtěla poslat na zákrok a pak mě do něj zase tlačila.Díkybohu jsem zašla ke 2 vynikajícím lékařům v Praze.Víc hlav víc ví.Nakonec mě primářka gynekologie ujistila,že není možné co mám v lék.zprávě.Rok a půl mě sledovala a zákrok se nekonal.Mám vynikající gynekoložku a s paní Bínovou se to nedá srovnat.Je velmi milá,přátelská.Již nemám stres jít ke gynekologovi.

Mé zkušenosti z ordinace, jsou velmi dobré. Docházím k paní doktorce již 8 let a celkový dojem mám za tu dobu jen nejlepší. Tak, jak to někteří popisují, jí vůbec neznám a nechápu. Musím se paní doktorky zastat!

S paní doktorkou Bínovou, u které jsem zaevidována přes deset let, jsem maximálně spokojena. V mém okolí mám dvě známé, kterým se díky jejím léčebným postupům podařilo otěhotnět a které na ni nedají dopustit.Já osobně mohu potvrdit, že vyšetření u ní je velice důkladné (stěry, sono,) , zajímá se o pacienta a případné dotazy ochotně vysvětlí.Já bych ji jiným gynekologem v Mar. Lázních nenahrazovala! To je moje zkušenost. Ostatně, k vyšetření se objednáváte a třeba na preventivní vyšetření čekáte 2 měsíce. To také snad o něčem svědčí, pokud by byla nejhorší, měla by problém sehnat pacientky.

Docela koukám, co se to tu píše za zkazky. Já mám s paní doktorkou zatím jen dobrou zkušenost. Možná má na první dojem trochu chladný přístup, ale za ta léta, co k ní chodím, musím říct, že je fajn, je klidná a rozvážná. Nemůžu si stěžovat! A co se sestřiček týče, jsou obě naprosto príma - vše v klídku a pohodě. Dojíždím sem už tři roky přes 100km a jsem spokojená. :-)

Na paní doktorku opravdu nemám dobré vzpomínky. Nejenže jsem u ní byla několikrát objednaná na přesný termín a ona mě nejednou vzala až třeba o hodinu a půl později, ale celková doba kterou jsem s ní strávila byla vždy zhruba kolem 5min., kdy se mě zeptala jestli jsem v pořádku a když jsem řekla že žádné problémy konkrétní nemám, tak mě v podstatě vyhodila ven. O nějakém ultrazvuku nemohla být ani řeč a dokonce ani o stěrech. Navíc byla velmi nepříjemná. Když mi napsala hormonální antikoncepci, ani se mě nezeptala jestli jsem kuřačka, nebo jaká je má rodinná anamnéza, jestli třeba nemám křečové žíly... atd. atd. Po roce jsem odešla, protože tento přístup mi přišel naprosto otřesný a teď jsem u jiného doktora, kde jsem absolutně spokojená. K ní ale už nikdy. Navíc, špatných ohlasů je na ní víc než dost, ale nechtěla jsem to sem tahat, a chtěla jsem mluvit jen sama za sebe, i když těm ostatním není po mých zkušenostech těžké uvěřit.