MUDr. Kathrin Bínová

Gynekolog Více

Mariánské Lázně 1 adresa

U zastávky 334, Mariánské Lázně

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce Bínové chodím už 19 let. Od samého začátku k ní mám naprostou důvěru, díky jejímu vždy příjemnému a zároveň profesionálnímu jednání, kdy vše pečlivě vysvětlí, poradí, pomůže. Před deseti lety mě zachránila, když jsem měla negativní změny na děložním čípku a i přes to, že v Plzni to nepovažovali za nijak akutní, poslala mě na další vyšetření a na konec jsem podstoupila zákrok, díky němuž tady teď jsem. Když jsme se snažili s manželem o miminko a nedařilo se nám, byla mi oporou a vždy všechno se mnou probrala, řešila a pomohla. Když jsem pak přišla do její ordinace s tím, že mi vyšel pozitivní těhotenský test, měla opravdovou radost se mnou. Celé těhotenství mi pomáhala a opravdu skvěl se o mě starala. Když mi umírala maminka na rakovinu a musela na nutnou operaci, paní doktorka ji bez problémů přijala na předoperační vyšetření, i když maminka nebyla její pacientkou a velice si vážím jejího chování k mojí mamince i přímého jednání se mnou ohledně maminčiny prognózy. Nedovedu si představit lepší lékařku, než je paní doktorka Bínová. Jsem jí za spoustu věcí vděčná a opravdu si jí velice vážím.

Paní doktorka se za 12 let co k ní chodím hodně změnila je neskutečně pečlivá a rozhodně jí doporučuji!

Velmi pečlivá a důsledná doktorka. Cítím se být v její péči v dobrých rukou, absolutně nechápu níže popsané nepochopitelně negativní výpovědi. Je smutné jakou některé nevděčnice mají potřebu pomlouvat dobrého lékaře.

S ordinaci MUDr.Binove i MUDr.Krepely jsem spokojena uz 13let.
Podle me neni dulezite,jak doktor vypada,ale jak se o pacienty stara. Taky jsem jednu chvili byla zoufala z komunikace,ale poslali me oba lekari na zakrok,ktery byl nutny i po dohode s lekari v Plzni a diky teto doktorce a i doktorovi mam syna,ktereho bych bez nich nemela.
Znam mnoho zen,ktere diky temto dvema doktorum otehotnely a hlavne miminko donosily,bohuzel tyto stranky nezna kazdy,tak zde plno nazoru chybi.
Stezovat si umi kazdy,ale poslouchat doktory jen tak nekdo neumi,i kdyz je nejaka pece nebo vysetreni zbytecne,je prece lepsi mit jistotu !!!

Je báječná, mě osobně zachránila život, včas našla zárodky, a to jsem byla u 2 dalších v Mariánkách ! malý zákrok a tedˇ to mám za sebou, třetí kontrolu i jsem si to ověřila v nemocnici na Homolce v Praze je to bez následků.
Jsem vyděšená z těch řečí tady, paní doktorku Bínovou tady nepoznávám, Je profesionální, milá a když jsem nepřišla na domluvený termín osobně mi volala, že je to důležité, dnes ji zato děkuji.

Mám podobný názor. Já jsem chodila k paní doktorce 6 let. Napsala mi prášky a nazdar. Když jsem se jí ptala na tělísko, řekla mi že není pro mě vhodné. Ale proč to už jsem se nedozvěděla. Dvě děti mám. Víc jich nechci. Celou dobu mi psla stejný prášky, kdž jsem jí říkala že po nich tloustnu, řekla i že to není možné. Při poslední návštěvě mi řekla: "vy jste k nám začla chodit s 60 kilama a ted jste nám o 20 narostla..." Panebože celou dobu jsem í to říkala. Paní doktorce se prosím obloukem vyhněte, i když chápu že třeba v TACHOVĚ najít schopného gynekolog je boj...

Souhlasím s negativnímy názory.K paní doktorce jsem chodila pár let.Nejprve mě při špatných výsledkách nechtěla poslat na zákrok a pak mě do něj zase tlačila.Díkybohu jsem zašla ke 2 vynikajícím lékařům v Praze.Víc hlav víc ví.Nakonec mě primářka gynekologie ujistila,že není možné co mám v lék.zprávě.Rok a půl mě sledovala a zákrok se nekonal.Mám vynikající gynekoložku a s paní Bínovou se to nedá srovnat.Je velmi milá,přátelská.Již nemám stres jít ke gynekologovi.

Mé zkušenosti z ordinace, jsou velmi dobré. Docházím k paní doktorce již 8 let a celkový dojem mám za tu dobu jen nejlepší. Tak, jak to někteří popisují, jí vůbec neznám a nechápu. Musím se paní doktorky zastat!

S paní doktorkou Bínovou, u které jsem zaevidována přes deset let, jsem maximálně spokojena. V mém okolí mám dvě známé, kterým se díky jejím léčebným postupům podařilo otěhotnět a které na ni nedají dopustit.Já osobně mohu potvrdit, že vyšetření u ní je velice důkladné (stěry, sono,) , zajímá se o pacienta a případné dotazy ochotně vysvětlí.Já bych ji jiným gynekologem v Mar. Lázních nenahrazovala! To je moje zkušenost. Ostatně, k vyšetření se objednáváte a třeba na preventivní vyšetření čekáte 2 měsíce. To také snad o něčem svědčí, pokud by byla nejhorší, měla by problém sehnat pacientky.

Docela koukám, co se to tu píše za zkazky. Já mám s paní doktorkou zatím jen dobrou zkušenost. Možná má na první dojem trochu chladný přístup, ale za ta léta, co k ní chodím, musím říct, že je fajn, je klidná a rozvážná. Nemůžu si stěžovat! A co se sestřiček týče, jsou obě naprosto príma - vše v klídku a pohodě. Dojíždím sem už tři roky přes 100km a jsem spokojená. :-)