Adresa

Odborný lékař oftalmologie
Smetanova 11, Přerov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Paní doktorka by měla konečně více naslouchat pacientům.Už k ní chodit raději nebudu,neboď její chování mi přišlo neprofesioální.Zesměšnila mě svou připomínkou....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Š
Ověřený profil

Přišla jsem k Dr.Zemanové s okem podlitým krví. Paní doktorka tápala,vůbec netušila příčinu,nakonec usoudila,že se jedná o nějakou alergii a dala mi na to kapky...asi po týdnu pořád stejné,naštěstí měla dovolenou,tak jsem zašla k Dr. Nohejlové,která okamžitě poznala,že se jedná o příznak revmatického onemocnění a s doporučením mě poslala k revmatologovi. JEN DÍKY NÍ JSEM VLASTNĚ NEOSLEPLA! Takže Dr.Zemanová nemá žádné zkušenosti,znalosti...tuto ordinaci už nikdy více!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Y
Ověřený profil

Naše zkušenost s paní dokrotkou je velmi velmi rozpačitá. Moje babička od paní doktorky přišla s diagnozou " zákal" ( v letech babičky možná běžné onemocnění) Paní doktorka předepsala kapky " Optive allergan" (..jsou nové unikátní oční kapky s dvojím účinkem a dlouhotrvajícím komfortem...hydratují slzný film a vytváří tak ochranný štít na povrchu oka, který přispívá k dlouhotrvající lubrikaci a vyššímu komfortu..blebleble - kapky srovnatelné s očními kapkami české výroby za cca 50Kč) za cca 250Kč s tím, že by se babička měla tímto vyléčit a za měsíc se má přijít ukázat.... :) Sledujete kolik omylů v komunikaci a informovanisti mé babičky došlo? ptám se, jak si to tak "skvělá" doktorka může vůbec dovolit!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Jsem u paní doktorky krátce, ale také se mi jeví jako velmi vstřícná a příjemná. Totéž ale nemohu říci o sestře, která působí velice zaujatě, direktivně a nepříjemně, když mám přijít na kontrlolu mám už předed strach jakou bude mít náladu a jak bude ordinovat a machrovat už v čekárně - je to "divný paron" ...
Vždy doufám, že až půjdu na kontrolu bude tam nová sestra, přinejhorším bude alespoň nemocná....


R

K paní Zemanové chodím už velice dlouho a je to mimořádně zkušená a obětavá lékařka. Špatné hodnocení pana důchodce je naprostá lež.


P
Ověřený profil

příkladný přístup k pacientům, dobrá diagnostička, neobyčejná vstřícnost


Došlo k chybě, zkuste to znovu