Fyzioterapie-Fit (mapa)

Balneologie (zábaly: rašelina, bahno z mrtvého moře) • 90 Kč

Kineziotaping - 20 cm • 20 Kč

Komplexní rehabilitace a fyzioterapie • 300 Kč +1 Více

Manuální lymfodrenáž • 700 Kč

www.fyzioterapie-fit.cz-------Terapie akutních i chronických diagnóz, manuální lymfodrenáže.

• chirurgické, ortopedické, neurologické a další diagnózy

Balneologie (zábaly: rašelina, bahno z mrtvého moře)

90 Kč

Kineziotaping - 20 cm

20 Kč

Komplexní rehabilitace a fyzioterapie

300 Kč

Manuální lymfodrenáž

700 Kč

Fyzioterapie-Fit

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Mám takový pro mě velký problém, tahají mě svaly na vnějším berci při chůzi a běhání. Hraji fotbal a pohyb je pro mě důležitý i v moji práci, co mohu udělat pro odeznění problému? A muže mi pomoci např. Razova vlna?

Souhlasím s paní doktorkou - každopádně nestačí rázová vlna. Je potřeba se nechat vyšetřit ortopedem nebo rehabilitačním lékařem, který nejspíš navrhne mnohem šetrnější terapii s jistějším účinkem.

Bc. Kateřina Strnadová

• Dobrý den,

je mi 26 let a posledních pár měsíců mne trápí bolest kolene.

Zkoušel jsem uvolňujicí protahující cviky, uvolnění masážním míčkem, masáž i návštěvu u fyzioterapeuta - zatím bez požadovaného výsledku. Zabývám se kulturistikou a problém s koleny jsem nikdy neměl. Sám se domnívám zda problém může být jinde např. ztuhlost kyčlí - při dřepu totiž cítím, že mne jedna strana kyčle pustí dál než druhá.
    Při samotné chůzi spíše cítím takový divný tlak v koleni a v podkolenní.

Nyní jsem si nechal vypsat žádanku na vyšetření k ortopedovi.

Poradí mi prosím někdo? Věřím že "oprava" kolene je možná i bez operace.

Mockrát děkuji.

Nutno dovyšetřit ortopedem. Krom výše uvedených patologií různě po těle a vadných stereotypů to může být prostě patologie ve vazech a meniscích kolene apod. Takže v tom případě by na vás mohl fyzioterapeut ruce nechat, ale nemusí to nikam vést. K větě "nikdy jsem neměl potíže s kolenem" jenom tolik: všechno je jednou poprvé. Vzhledem k tomu, že dost zatěžujete (kulturistika), dá se předpokládat vznik potíží rychlejším procesem optřebovávání než je tempo následné regenerace. Schopnost regenerovat opotřebovávané struktury klesá s věkem... Více opravdu u ortopeda.

Bc. Kateřina Strnadová

• chirurgické, ortopedické, neurologické a další diagnózy