Kateřina Strnadová, fyzioterapeut Říčany

Balneologie (zábaly: rašelina, bahno z mrtvého moře) • 90 Kč

Kineziotaping - 20 cm • 20 Kč

Komplexní rehabilitace a fyzioterapie • 300 Kč +1 Více

Manuální lymfodrenáž • 700 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

www.fyzioterapie-fit.cz-------Terapie akutních i chronických diagnóz, manuální lymfodrenáže.

• Chirurgické, ortopedické, neurologické a další diagnózy

• fyzioterapeut

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

90 Kč

20 Kč

300 Kč

700 Kč

Fyzioterapie-Fit

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidat

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, v pátek na tréninku (akrobatický rokenrol) jsem se špatně rozcvicila a při rozkopavani mi pichlo v trisle. Spadla mi noha a poté i já, po tomto zranění jsem nemohla doslapnout na zem, teď je pondělí a už chodim, ale pořad to dost boli. Matu si to masti, která mi nohu zahřeje, ale bolesti mě vedou až ke koleni (rozšířilo se to). Zkoušela jsem to lehce protáhnout, ale potom mě noha boli ještě víc. Nevíte, co by to mohlo být?

Dobrý den,fyzioterapie teď nestačí - mohlo dojít k ruptuře svalů nebo šlach,nebo vazů nebo všeho. Podrobné zobrazení jedině na mag.rezonanci (nebo snad CT). Chtělo by to sportovního lékaře nebo ortopeda,který to nepodcení. Někdy je nutný úplný klid nejméně 3 měsíce, jinak nikdy nedojde k úplnému zotavení a návratu do původní kondice. Takže nejlépe doktora, ale rozhodně absolutní klid, a to dlouho. (Dlouho není 14 dnů, absolutní klid je klid, a ne tu plavat,tam kolo,tam trochu trénink - mám totéž za sebou před 25 lety, nedoléčeno, průšvih...) Držím palce, když tak se stavte. Kateřina Strnadová

Bc. Kateřina Strnadová

• Dobrý den, před třemi měsíce jsem si při fotbalovém tréninku natrhnul přední stehenní sval na levé noze. Do dnes se se mnou zranění stále vleče. Zranění jsem si už dvakrát obnovil, pokaždé po 3 týdnech pauzy. Od posledního obnovení jsem měl pauzu 4,5 týdnů. Zkusil jsem opět lehčí trénink. Dalo by se říct, že sval držel i když jsem stále cítil v něm mírný tlak. Po chvíli jsem si opět natrhnul přední stehenní sval, ovšem na druhé noze. Chtěl bych se zeptat, čím to může být. Nikdy jsem se svaly problémy neměl. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,jak víte,že je sval natržený a ne třeba natažený? V jakém rozsahu je natržený? Prošel jste diagnostikou u lékaře? Lékař určí rozsah poranění,podle toho určí dobu a způsob terapie (obvykle 6 týdnů absolutní!! klid a pak pozvolná!! zátěž) a lékař i určí,kdy je potřeba začít s fyzioterapií. Určitě to nikdo neudělá na netu. Vzhledem k chronickému charakteru obtíží (nedoléčeno, vrací se) doporučuji co nejdříve dobrého ortopeda nebo sportovního lékaře. Kateřina Strnadová

• Chirurgické, ortopedické, neurologické a další diagnózy

• fyzioterapeut