Kateřina Strnadová, fyzioterapeut Říčany

Fyzioterapeut

Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Hotovost

Balneologie (zábaly: rašelina, bahno z mrtvého moře) • 90 Kč

Kineziotaping - 20 cm • 20 Kč

Komplexní rehabilitace a fyzioterapie • 300 Kč +1 Více

Manuální lymfodrenáž • 700 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

www.fyzioterapie-fit.cz-------Terapie akutních i chronických diagnóz, manuální lymfodrenáže.

• chirurgické, ortopedické, neurologické a další diagnózy

• fyzioterapeut

Balneologie (zábaly: rašelina, bahno z mrtvého moře)

90 Kč

Kineziotaping - 20 cm

20 Kč

Komplexní rehabilitace a fyzioterapie

300 Kč

Manuální lymfodrenáž

700 Kč

Fyzioterapie-Fit

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

je mi 26 let a posledních pár měsíců mne trápí bolest kolene.

Zkoušel jsem uvolňujicí protahující cviky, uvolnění masážním míčkem, masáž i návštěvu u fyzioterapeuta - zatím bez požadovaného výsledku. Zabývám se kulturistikou a problém s koleny jsem nikdy neměl. Sám se domnívám zda problém může být jinde např. ztuhlost kyčlí - při dřepu totiž cítím, že mne jedna strana kyčle pustí dál než druhá.
    Při samotné chůzi spíše cítím takový divný tlak v koleni a v podkolenní.

Nyní jsem si nechal vypsat žádanku na vyšetření k ortopedovi.

Poradí mi prosím někdo? Věřím že "oprava" kolene je možná i bez operace.

Mockrát děkuji.

Nutno dovyšetřit ortopedem. Krom výše uvedených patologií různě po těle a vadných stereotypů to může být prostě patologie ve vazech a meniscích kolene apod. Takže v tom případě by na vás mohl fyzioterapeut ruce nechat, ale nemusí to nikam vést. K větě "nikdy jsem neměl potíže s kolenem" jenom tolik: všechno je jednou poprvé. Vzhledem k tomu, že dost zatěžujete (kulturistika), dá se předpokládat vznik potíží rychlejším procesem optřebovávání než je tempo následné regenerace. Schopnost regenerovat opotřebovávané struktury klesá s věkem... Více opravdu u ortopeda.

Bc. Kateřina Strnadová

• Dobry den, v pátek na tréninku (akrobatický rokenrol) jsem se špatně rozcvicila a při rozkopavani mi pichlo v trisle. Spadla mi noha a poté i já, po tomto zranění jsem nemohla doslapnout na zem, teď je pondělí a už chodim, ale pořad to dost boli. Matu si to masti, která mi nohu zahřeje, ale bolesti mě vedou až ke koleni (rozšířilo se to). Zkoušela jsem to lehce protáhnout, ale potom mě noha boli ještě víc. Nevíte, co by to mohlo být?

Dobrý den,fyzioterapie teď nestačí - mohlo dojít k ruptuře svalů nebo šlach,nebo vazů nebo všeho. Podrobné zobrazení jedině na mag.rezonanci (nebo snad CT). Chtělo by to sportovního lékaře nebo ortopeda,který to nepodcení. Někdy je nutný úplný klid nejméně 3 měsíce, jinak nikdy nedojde k úplnému zotavení a návratu do původní kondice. Takže nejlépe doktora, ale rozhodně absolutní klid, a to dlouho. (Dlouho není 14 dnů, absolutní klid je klid, a ne tu plavat,tam kolo,tam trochu trénink - mám totéž za sebou před 25 lety, nedoléčeno, průšvih...) Držím palce, když tak se stavte. Kateřina Strnadová

• chirurgické, ortopedické, neurologické a další diagnózy

• fyzioterapeut