Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Praktický lékař gynekolog
Školní 3, Bruntál

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

45 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Byla jsem s paní doktorkou i sestřičkou velice spokojená, obě jsou moc milé a oceňuji příjemné prostředí. Z důvodu přestěhování se, jsem musela změnit lékařku, což mi je líto, protože tato paní doktorka byla ta nejlepší! Jen bych doporučila zavést online objednání.

L
Ověřený profil

Po čtyřech letech,co jsme se snažili o dítě a můj minulý doktor věci zanedbal (tudím jsem 2x potratila) jsem moc ráda,že můžu chodit k paní Poštulkové! Je milá,všechno vysvětlí i několikrát,poradí,pomůže,nic nezanedbá,prostě skvělá.Díky ní a její péči budu mít v únoru vytoužené miminko.A sestra není špatná,dá se s ní dobře popovídat,vyšla mi vždy vstříc a co je pro mě důležité - je citlivá při odběrech krve (velice špatně to snáším).A to,že si občas počkám pár minut,než mám jít na řadu,i když jsem objednaná mi nevadí - naopak,paní doktorka se věnuje každé pacientce individuálně a holt se to někdy malinko protáhne.
Lucie Koláčková

M
Ověřený profil

jako vždy spokojenost v pátek 5. jdeme opět a to s radostí


F
Ověřený profil

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti a co se sestřičky týká - ze začátku mi taky přišla taková odměřená, ale jakmile jsem poprvé otěhotněla, nemohla jsem si na ni stěžovat. Takže z mého pohledu: naprostá spokojenost s oběma ;-) A čekací lhůty? No, vzhedem k tomu, že je z místních doktorů nejlepší - má hold hodně pacientek.. A pro všechny případy má vyhrazenu i dobu pro akutní případy ;-)


K

Snaží se vždy svému pacientovi vždy pomoct a má důkladné prošetření. Výborná doktorka.


H
Ověřený profil

Velmi profesionální přístup, ochota jak od paní doktorky, tak od sestřičky, navíc krásná ordinace. Jen doba strávená v čekárně je někdy už moc dlouhá (což je ovšem pochopitelné u dobrého lékaře).


M

Skvělá paní doktorka,pokaždé poradí,když potřebuju,je milá a usměvavá.Sestřička taktéž,taky jsem ji moc nemusela,ale jak jsem otěhotněla a chodila tam na ozvy,tak jsme se setřičkou pokecaly a taky se zasmály...Takže jen doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))


I

SPOKOJENOST NEJVĚTŠÍ :)


M
Ověřený profil

Je složité vyhovovat všem pacientům, je to dvoustranný vztah. V každém případě paní doktorka Poštulková je pozorná, pečlivá a dobrá lékařka, mohu jasně zdůvodnit, sestra se podstatně vylepšila a umí se i usmívat! :o) a to jí sluší, děkujeme, chodíme tam rádi a to moc


Paní doktorka je velmi milá, dobře se s ní povídá, perfektně umí vše vysvětlit, že tomu člověk hned porozumí, ráda poradí. Jsem prostě spokojená :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti