Stomatologická a ortodont.ordinace
Havanská 6, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Stomatologická a ortodont.ordinace Jiný

Jak tu čtu ty starší komentáře, tak za sebe nesouhlasím. S oběma jsem spokojená na maximum. Účinnost léčby jsou až neuvěřitelné, což je účel.
Podle mě paní doktorka je třeba i protivná ja ty pacienty, kteří nedodržují její instrukce, pokyny a podobně. To se pak není čemu divit, když si pacient nedbá na rovnátka, že jo.
Za mě spokojená, paní doktorku doporučuji, kde se dá.

Silně nedoporučuji! Nejdřív osvětlím pozitivní hodnocení ostatních... Čekací doba opravdu bývá celkem v pohodě, občas se jí léčba vyvede a když nic neříkáte a nechce nic extra, může se vám přístup zdát normální. V případě sebemenšího problému však spadne klec! Při změnách ordinačních dob, otázkách atd. je paní doktorka i sestra nehorázná. Zvláště si dovolí na mě, šestnáctiletou holku, když jsem tam bez rodičů. Například, když jsem tam v době vyučování, půlhodinu mě nechá ležet a čekat zatímco oni si povídají a svačí -_-. A co je nejhorší. V září jsem měla odletět na studijní pobyt do zahraničí. Paní doktorky jsem na to s více než půlročním předstihem upozornila a ona slíbila, že vše bude hotovo před prázdninami. Chyba lávky! Za týden mám letět a paní doktorka je na dovolené a mezi 2 a 3 díra, že bych tam narvala sedum trpaslíků i se Sněhurkou. Odlet tedy odložen na neurčito. Moc mě to mrzí a tak bych komukoli, kdo se hodlá navštěvovat paní doktorku doporučila, aby si to rozmyslel. Nejspíš není úplně neschopná a ve spoustu případech se dobere výsledku, ale naprosto jí nezajímáte a alespoň já jsem s ní na prášky.

Paní doktorka umí pouze vynadat svému dětskému pacientovi a potažmo i jeho rodiči a to i za to,že přilepená rovnátka nedrží na zubech ani měsíc a polovina jich odpadne a dva horní zuby nebyly řádně vyčištěnéné,náš dvanáctiletý syn už kvůli tomu nechodí na žádný sport a podle paní doktorky by měl asi jíst pouze nějaké pyré,krupicovou a bramborovou kaši,umí nám pouze vynadat a jen jednou se do rovnátek obula tak,že vydržela celý měsíc,nyní marodila a i přes to jsme dostali vynadáno,že rovnátka nevydržela téměř dva měsíce a čtyři zámečky odpadly.Také nám připoměla,že platíme málo,přestože z počátku šly náklady do tisíců.Podle ní by měl náš pubescent sedět nebo ještě lépe ležet doma a nejíst.Půjdeme jinam,dnešní návštěva mě v tom už definitivně utvrdila!

Paní doktorku K. Podlešákovou také nemohu doporučit, i když jsme k ní chodili dva roky než jsme se odhodlali se synem odejít. Je neochotná, nerada něco vysvětluje a nedodržuje základní hygienické normy. NEPRACUJE V RUKAVICÍCH, když jsem ji požádala aby si je k mému synovi vzala, odpověděla,že v rukavicích nepracuje. Jsem dětská sestra a proto jsem to déle nemohla vydržet. Mohu jen varovat další rodiče, aby si z ordinace neodnesli také nějakou nákazu, které se mohli klidně vyhnout u jiného zodpovědnějšího lékaře. Je to typ lékaře, kterého se bojíte na cokoli zeptat. Asi toto povolání dělá moc dlouho. Ale naopak na vzhledu a vybavení ordinace si velmi zakládá. Má to zkrátka opačně. Zdravím všechny rodiče, kteří se nebojí komunikovat s tzv. autoritami.

ano, musím uznat, že paní doktorka je odbornice, ALE! Chování je hrozné, jediné, co se dozvíte, je, že to děláte špatně. Že vám to nesedí? To není její problém. Dost mi vadí dlouhá čekací doba a hlavně, že je schopná, přestože člověk sedí na křesle s otevřenou pusou, začít telefonovat nebo krafat se sestrou... Uh...

Popravdě nechápu, co zde ostatní na této lékařce kritizují. Mám dojem, že si jí asi spletli s někým jiným. Je milá, vstřícná, pracuje rychle a v čekárně se čeká jako kdekoliv jinde. Ortodontistů je málo a to je někdy znát. Ničeho se nebojte, poradí a pomůže.

Moc výborná paní doktorka.Jsem sní max.spokojena.

S paní doktorkou i se sestřičkou jsem velice spokojená,čekání je minimální jako u jiných lékařů,dodržujem léčbu a dceři se zuby rovnají.

Nejhorší doktorka co znám!!!!!!!!!

kdo umí ten umí a to je právě případ paní doktorky, profesně na jedna podtržená a i přístupem super, doporučuji, se sestřičkou je výborný tandem