Mgr. Kateřina Ožanová - klinická psychologie
Tyršova 1438/38, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Pacienti se zdravotním pojištěním

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

www.psycholozka-ostrava.cz

• klinická psychologie

Umístění: Mgr. Kateřina Ožanová - klinická psychologie Jiný

Asi vše, co byste od psychologa čekali. Mohu jen doporučit. Předtím jsem chodil ke dvěma jiným psychologům a až na potřetí jsem byl jednak spokojený a také se vše nakonec zlepšilo.

Paní psycholožka mi velice pomohla a stále pomáhá. Jenom díky ní jsem si dokázala uvědomit, že se mnou doopravdy není něco v pořádku a začala jsem tak bojovat s mou nepřítelkyní začínající anorexií. Právě paní Ožanová mi vždy dokáže poradit, protože někdy mám stále zkreslený pohled na věci a nevím, co je normální a co ne. Velmi ji za vše děkuji, je úžasná :-)

Bez této skvělé ženy bych dodnes bloudila v kruhu zoufalství a závislosti. Otevřela mi dveře a nabídla cestu k novému já. Velké díky, paní Kateřino.

Výborný profesional, úžasný člověk! Přesně, uděla zázraky pokud jen chcete. Vřelé doporučuji! Až je mi někdy líto, že už sem terapii ukončila ( úspěšně :))

Ocenuji především lidský přístup paní doktorky. MK.

Výborně pomůže na sobě zapracovat,pokud chcete.