Panelová 6116/1 Ostrava Poruba, Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

• neurologie

Umístění: Neurologická odborná ambulance Jiný

Paní doktorku navštěvuji již několik let. Je vždy milá, vstřícná, empatická. Vše mi pěkně vysvětlí, navrhne léčbu. Jsem s ní velmi spokojená. Takových lékařů by mělo být více. Přeji jí pevné zdraví a sílu!

Umístění: Neurologická odborná ambulance Jiný

Paní doktorka má neskutečně precizní přístup v léčbě pacienta a velkou snahu pacientovi pomoci. V rámci mojí léčby učinila vše co mohla a díky jejímu trvání na některých vyšetřeních byla odhalena příčina mého onemocnění, které bylo následně řešeno zákrokem v Třinci. Bez této precizní pomoci paní doktorky bych již tuto recenzi s největší pravděpodobností nemohla napsat. Pomohla mi rovněž s problémy s páteří, ale je pravdou, že bez toho, abych se začala páteři věnovat formou pravidelného cvičení a zavedením chůze do svého života, by nemohla paní doktorka dělat nic víc, než mi předepisovat léky a posílat mne na vyšetření. Pokud si někdo na přístup paní doktorky stěžuje, pak toto nechápu. Ale je potřeba si uvědomit, že pokud my pacienti sami nebudeme pro svou páteř něco dělat (resp. svaly kolem ní), tak léky a vyšetřeními se to samo nespraví. Za mne velká jednička s hvězdičkou, a kéž by bylo takovýchto doktorů více.

Paní doktorka je velmi vstřícná a má pochopení pro problémy pacientů. Velmi ji děkuji, že mi umožnila spojit kontrolní návštěvu s jiným vyšetřením, přestože je to pro ni časově náročné. Odstěhovala jsem se do jiného města a mám problémy s dojížděním. Protože jsem s léčením u paní doktorky spokojena, nechci v žádném případě měnit lékaře v novém bydlišti. Proto jsem paní doktorce vděčná za její pochopení.

MUDr. Kateřina Nováková

Paní Václavíková, děkuji a přeji hezký den. Nováková

Umístění: Neurologická odborná ambulance ultrazvuk

Od vstupu do čekárny, sesterny a také ordinace paní doktorky Novákové můžete očekávat klidný, přesný a empatický přístup při plánovaných kontrolách a vyšetřeních; po externím vyšetření opět následovalo detailní seznámení se zdravotním stavem, rozbor a přirovnání s možnostmi následné léčby, doporučení pomůcek a v neposlední řadě optimismus, který v současné době některým lékařům pochyběl. Dále hodnotím "týmovou" spolupráci lékařky a sestry při včasném zpracování, předávání výsledků-zpráv i objednávek pro další léčbu a to i elektronicky. Přeji úspěch a vytrvání i v nelehkých podmínkách!

Umístění: Neurologická odborná ambulance Jiný

Mám často problémy s blokádou krční páteře. Jednou jsem byla tak zablokovana, že jsem trpěla opravdu velkými bolestmi. Chodila jsem na fakultni nemocnici na urgent na obstřiky i na infůze. Nic mi nepomohli. Až jsem se dostala k paní doktorce Novákové. Moc mi pomohla. Její přístup je užasný, tak lidský. Všechno umí skvěle vysvětlit. Nikdy mě neodbyla. Je velmi pečlivá. Díky ní se přišlo i na výhřez plotýnky na krční páteři. Kdykoliv mám problémy se zády vždy mi pomůže. Kdyby bylo víc takových lékařů jako je paní doktorka.

Umístění: Neurologická odborná ambulance Jiný

Paní doktorka mě jako první z mnoha lékařů poslala místo k psychiatrovi pro antidepresiva do nemocnice na hospitalizaci a podrobné vyšetření a díky tomu včasná diagnóza roztroušené sklerózy. Paní doktora má velkou empatii a ochotu pomoci.

Umístění: Neurologická odborná ambulance Jiný

Chtěli bychom poděkovat paní doktorce, za velmi dobrý přístup k řešení zdravotních problémů svých pacientů.
Jsme s manželem její dlouholetí pacient. Když se u naší dcery začaly projevovat zdravotní problémy, tak ji paní doktorka svým profesionálním pečlivým a nic nepodcenitelným přístupem hodně pomohla.
Poděkování směřujeme i zdravotnímu personálu ,který je super.
Dorňákovi

Umístění: Neurologická odborná ambulance Bolest nohou

Za mě na 1* /školní hodnocení/, resp. 5 hvězdiček zde :)
Paní doktorka příjemná, komunikativní, má snahu člověku pomoci, což se v mém případě hned stalo a vyřešila mi dlouhodobý problém, který jinde - jiný lékař - neřešil.
Sestřička rovněž super, příjemná, pomůže s domluvou termínu odborného vyšetření.
Není to restaurace, abych ji doporučoval, ale když už k lékaři musíte, k paní doktorce Novákové se bát nemusíte :)
Jan Baštínský, Ostrava

Jsem velice spokojen s pristupem pani doktorky i velmi milou sestrickou a s jejim osobnim pristupem ke me, jako obycejnemu pacientovi.Moc dekuji a doporucuji

K paní Dr. chodím již několik let, od r. 2010 léčila mě na výhřez ploténky, dělala co mohla, abych ve 30 letech na operaci nemusela, ač bohužel mě to stejně neminulo, vděčím jí za uzdravení a za to že zas normálně chodím.Mužů říct, že je to velmi ochotná doktorka a snaží se pomoci ve všem v čem jen pomoci ve své ordinaci lze. Jen doporučuji.