Kateřina Nováková, neurolog Ostrava

MUDr. Kateřina Nováková

Neurolog

Panelová 6116/1 Ostrava Poruba, Ostrava
Neurologická odborná ambulance

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická odborná ambulance Bolest nohou

Za mě na 1* /školní hodnocení/, resp. 5 hvězdiček zde :)
Paní doktorka příjemná, komunikativní, má snahu člověku pomoci, což se v mém případě hned stalo a vyřešila mi dlouhodobý problém, který jinde - jiný lékař - neřešil.
Sestřička rovněž super, příjemná, pomůže s domluvou termínu odborného vyšetření.
Není to restaurace, abych ji doporučoval, ale když už k lékaři musíte, k paní doktorce Novákové se bát nemusíte :)
Jan Baštínský, Ostrava

Jsem velice spokojen s pristupem pani doktorky i velmi milou sestrickou a s jejim osobnim pristupem ke me, jako obycejnemu pacientovi.Moc dekuji a doporucuji

K paní Dr. chodím již několik let, od r. 2010 léčila mě na výhřez ploténky, dělala co mohla, abych ve 30 letech na operaci nemusela, ač bohužel mě to stejně neminulo, vděčím jí za uzdravení a za to že zas normálně chodím.Mužů říct, že je to velmi ochotná doktorka a snaží se pomoci ve všem v čem jen pomoci ve své ordinaci lze. Jen doporučuji.

Dobrý den. Paní doktorka Nováková mi velice pomohla. Měla jsem závažné zdravotní problémy, které se stupňovaly. Paní doktorka neváhala a poslala mě okamžitě na potřebná vyšetření. Výsledek odhalil příčinu... Následovala akutní operace a následná léčba... Dnes nejenže žiju, ale normálně chodím, jsem soběstačná a dále si můžu užívat života. Je skvělá, moc jí děkuji. Měla jsem štěstí, že jsem potkala tak výbornou neuroložku.

Ano ,výstižné pojmenování.....velmi dobrá.Paní doktorka se snaží pomoc jen jak může.Jsem velmi spokojen.Miran Horkel

Paní doktorka je velice milá a trpělivá. Vždy pacienta pozorně vyslechne a snaží se podle toho poradit, předepsat léky, poslat na vyšetření. U neurologických problémů je diagnostika asi nejsložitější. Je potřeba zapojit pacienta, aby spolupracoval, sledoval své problémy a snažil se přijít na jejich příčinu. A paní doktorce se to daří. V případě akutních problémů pacienta neodmítne a pomůže.
A sestřička je úžasná, moc hodná a pozorná, trpělivá se starými lidmi.
Tuto ordinaci jsem doporučila i mamince kamarádky, která je zde také velmi spokojená. LV

Dobrý den,
ordinaci paní dr. Novákové navštěvuji již cca 4 roky. Jsem velmi spokojená s jejím odborným a laskavým přístupem. Taky sestřička je ochotná, vždy se mi snaží vyjít vstříc a najde vhodný volný termín. Doporučuji !!!

Dobrý den,dcera navštěvuje tuto neurologickou ambulanci a je velice spokojena jak s přístupem lékařky tak sestry i celým objednávkovým systémem.Kdykoli potřebuje vezmou jí i mimo něj.

Dobrý den,je mi moc líto, když se tady dozvídám o nevhodném chování pani doktorky Novákové.Škoda jen,že pisatelka neměla tolik odvahy,aby podepsla svůj absolutně nevhodný komentář..Mám úplně jiné zkušenosti.Paní doktorka je velice příjemná,ochotná a má obrovskou snahu pacientům pomoci.Kdykoli cokoli potřebuji i mimo objednání jsou tam pro nás.Není třeba házet špínu tam kde není!!!!!Přejí pani doktorce i sestřičce jen pacienty kteří si budou vážit jejich nelehké práce.

S paní doktorkou Novákovou jsem nebyla vůbec spokojena a proto jsem přesla k jinému neurologovi. Ke komentáři jiné přispivatelky "Paní doktorka má velmi zvláštní přístup k pacientům, jak je člověk starý tak je zbytečné se jím zabývat." musím doplnit, že stejně přistupuje i k mladým lidem, kteří jsou podle jejího názoru naopak příliš mladí na to, aby mohli být nemocní. O empatii se nedá v případě paní Novákové hovořit - opakovaně mě odbyla hláškou "přijďte až vám bude sedmdesát a budete mít OPRAVDOVÉ problémy". Když jsem se nenechala paní doktorkou odbýt, neměla problém vstát a otevřít mi přímo dveře, abych už odešla.
Dalším minusem paní Novákové je fakt, že ji nejde téměř vůbec rozumět - nevím, zda je její artikulace důsledkem lenosti, nebo neschopnosti, ale pravdou je, že jsem měla co dělat, abych s napnutýma ušima zaslechla alespoň každé páté slovo.
Jednoduše - nedoporučuji.