Kateřina Nováková, neurolog Ostrava

MUDr. Kateřina Nováková

Neurolog Více

18 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Panelová 6116/1 Ostrava Poruba, Ostrava
Neurologická odborná ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • neurologie

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Panelová 6116/1 Ostrava Poruba, Ostrava

Neurologická odborná ambulance

Ostatní služby


Panelová 6116/1 Ostrava Poruba, Ostrava

Neurologická odborná ambulance

Názory

5

Obecné skóre
18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Umístění: Neurologická odborná ambulance ultrazvuk

Od vstupu do čekárny, sesterny a také ordinace paní doktorky Novákové můžete očekávat klidný, přesný a empatický přístup při plánovaných kontrolách a vyšetřeních; po externím vyšetření opět následovalo detailní seznámení se zdravotním stavem, rozbor a přirovnání s možnostmi následné léčby, doporučení pomůcek a v neposlední řadě optimismus, který v současné době některým lékařům pochyběl. Dále hodnotím "týmovou" spolupráci lékařky a sestry při včasném zpracování, předávání výsledků-zpráv i objednávek pro další léčbu a to i elektronicky. Přeji úspěch a vytrvání i v nelehkých podmínkách!


A
Ověřeny pacient
Umístění: Neurologická odborná ambulance Jiný

Mám často problémy s blokádou krční páteře. Jednou jsem byla tak zablokovana, že jsem trpěla opravdu velkými bolestmi. Chodila jsem na fakultni nemocnici na urgent na obstřiky i na infůze. Nic mi nepomohli. Až jsem se dostala k paní doktorce Novákové. Moc mi pomohla. Její přístup je užasný, tak lidský. Všechno umí skvěle vysvětlit. Nikdy mě neodbyla. Je velmi pečlivá. Díky ní se přišlo i na výhřez plotýnky na krční páteři. Kdykoliv mám problémy se zády vždy mi pomůže. Kdyby bylo víc takových lékařů jako je paní doktorka.


M
Umístění: Neurologická odborná ambulance Jiný

Paní doktorka mě jako první z mnoha lékařů poslala místo k psychiatrovi pro antidepresiva do nemocnice na hospitalizaci a podrobné vyšetření a díky tomu včasná diagnóza roztroušené sklerózy. Paní doktora má velkou empatii a ochotu pomoci.


D
Umístění: Neurologická odborná ambulance Jiný

Chtěli bychom poděkovat paní doktorce, za velmi dobrý přístup k řešení zdravotních problémů svých pacientů.
Jsme s manželem její dlouholetí pacient. Když se u naší dcery začaly projevovat zdravotní problémy, tak ji paní doktorka svým profesionálním pečlivým a nic nepodcenitelným přístupem hodně pomohla.
Poděkování směřujeme i zdravotnímu personálu ,který je super.
Dorňákovi


Ověřeny pacient
Umístění: Neurologická odborná ambulance Bolest nohou

Za mě na 1* /školní hodnocení/, resp. 5 hvězdiček zde :)
Paní doktorka příjemná, komunikativní, má snahu člověku pomoci, což se v mém případě hned stalo a vyřešila mi dlouhodobý problém, který jinde - jiný lékař - neřešil.
Sestřička rovněž super, příjemná, pomůže s domluvou termínu odborného vyšetření.
Není to restaurace, abych ji doporučoval, ale když už k lékaři musíte, k paní doktorce Novákové se bát nemusíte :)
Jan Baštínský, Ostrava


Ověřeny pacient

Jsem velice spokojen s pristupem pani doktorky i velmi milou sestrickou a s jejim osobnim pristupem ke me, jako obycejnemu pacientovi.Moc dekuji a doporucuji


M
Ověřeny pacient

K paní Dr. chodím již několik let, od r. 2010 léčila mě na výhřez ploténky, dělala co mohla, abych ve 30 letech na operaci nemusela, ač bohužel mě to stejně neminulo, vděčím jí za uzdravení a za to že zas normálně chodím.Mužů říct, že je to velmi ochotná doktorka a snaží se pomoci ve všem v čem jen pomoci ve své ordinaci lze. Jen doporučuji.


J
Ověřeny pacient

Dobrý den. Paní doktorka Nováková mi velice pomohla. Měla jsem závažné zdravotní problémy, které se stupňovaly. Paní doktorka neváhala a poslala mě okamžitě na potřebná vyšetření. Výsledek odhalil příčinu... Následovala akutní operace a následná léčba... Dnes nejenže žiju, ale normálně chodím, jsem soběstačná a dále si můžu užívat života. Je skvělá, moc jí děkuji. Měla jsem štěstí, že jsem potkala tak výbornou neuroložku.


M
Ověřeny pacient

Ano ,výstižné pojmenování.....velmi dobrá.Paní doktorka se snaží pomoc jen jak může.Jsem velmi spokojen.Miran Horkel


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice milá a trpělivá. Vždy pacienta pozorně vyslechne a snaží se podle toho poradit, předepsat léky, poslat na vyšetření. U neurologických problémů je diagnostika asi nejsložitější. Je potřeba zapojit pacienta, aby spolupracoval, sledoval své problémy a snažil se přijít na jejich příčinu. A paní doktorce se to daří. V případě akutních problémů pacienta neodmítne a pomůže.
A sestřička je úžasná, moc hodná a pozorná, trpělivá se starými lidmi.
Tuto ordinaci jsem doporučila i mamince kamarádky, která je zde také velmi spokojená. LV


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • neurologie