Kateřina Nováková, neurolog Ostrava

MUDr. Kateřina Nováková

Neurolog

Neurologická odborná ambulance

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

• neurologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Konzultace online

Ostatní služby

Ultrazvuk

Umístění: Neurologická odborná ambulance Jiný

Paní doktorka mě jako první z mnoha lékařů poslala místo k psychiatrovi pro antidepresiva do nemocnice na hospitalizaci a podrobné vyšetření a díky tomu včasná diagnóza roztroušené sklerózy. Paní doktora má velkou empatii a ochotu pomoci.

Umístění: Neurologická odborná ambulance Jiný

Chtěli bychom poděkovat paní doktorce, za velmi dobrý přístup k řešení zdravotních problémů svých pacientů.
Jsme s manželem její dlouholetí pacient. Když se u naší dcery začaly projevovat zdravotní problémy, tak ji paní doktorka svým profesionálním pečlivým a nic nepodcenitelným přístupem hodně pomohla.
Poděkování směřujeme i zdravotnímu personálu ,který je super.
Dorňákovi

Umístění: Neurologická odborná ambulance Bolest nohou

Za mě na 1* /školní hodnocení/, resp. 5 hvězdiček zde :)
Paní doktorka příjemná, komunikativní, má snahu člověku pomoci, což se v mém případě hned stalo a vyřešila mi dlouhodobý problém, který jinde - jiný lékař - neřešil.
Sestřička rovněž super, příjemná, pomůže s domluvou termínu odborného vyšetření.
Není to restaurace, abych ji doporučoval, ale když už k lékaři musíte, k paní doktorce Novákové se bát nemusíte :)
Jan Baštínský, Ostrava

Jsem velice spokojen s pristupem pani doktorky i velmi milou sestrickou a s jejim osobnim pristupem ke me, jako obycejnemu pacientovi.Moc dekuji a doporucuji

K paní Dr. chodím již několik let, od r. 2010 léčila mě na výhřez ploténky, dělala co mohla, abych ve 30 letech na operaci nemusela, ač bohužel mě to stejně neminulo, vděčím jí za uzdravení a za to že zas normálně chodím.Mužů říct, že je to velmi ochotná doktorka a snaží se pomoci ve všem v čem jen pomoci ve své ordinaci lze. Jen doporučuji.

Dobrý den. Paní doktorka Nováková mi velice pomohla. Měla jsem závažné zdravotní problémy, které se stupňovaly. Paní doktorka neváhala a poslala mě okamžitě na potřebná vyšetření. Výsledek odhalil příčinu... Následovala akutní operace a následná léčba... Dnes nejenže žiju, ale normálně chodím, jsem soběstačná a dále si můžu užívat života. Je skvělá, moc jí děkuji. Měla jsem štěstí, že jsem potkala tak výbornou neuroložku.

Ano ,výstižné pojmenování.....velmi dobrá.Paní doktorka se snaží pomoc jen jak může.Jsem velmi spokojen.Miran Horkel

Paní doktorka je velice milá a trpělivá. Vždy pacienta pozorně vyslechne a snaží se podle toho poradit, předepsat léky, poslat na vyšetření. U neurologických problémů je diagnostika asi nejsložitější. Je potřeba zapojit pacienta, aby spolupracoval, sledoval své problémy a snažil se přijít na jejich příčinu. A paní doktorce se to daří. V případě akutních problémů pacienta neodmítne a pomůže.
A sestřička je úžasná, moc hodná a pozorná, trpělivá se starými lidmi.
Tuto ordinaci jsem doporučila i mamince kamarádky, která je zde také velmi spokojená. LV

Dobrý den,
ordinaci paní dr. Novákové navštěvuji již cca 4 roky. Jsem velmi spokojená s jejím odborným a laskavým přístupem. Taky sestřička je ochotná, vždy se mi snaží vyjít vstříc a najde vhodný volný termín. Doporučuji !!!

Dobrý den,dcera navštěvuje tuto neurologickou ambulanci a je velice spokojena jak s přístupem lékařky tak sestry i celým objednávkovým systémem.Kdykoli potřebuje vezmou jí i mimo něj.

• neurologie