Kroměříž
Ztracená 72, Kroměříž

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Kroměříž Jiný

Nejlepší oční na Moravě. V rodině máme už několik případů, které byly díky včasné a přesné diagnóze zachráněny.

Paní doktorka je nejen odborník ve své profesi,ale užasný člověk,všem doporučuji!!!!

Paní doktorka Nakládalová se jeví jako výborná odbornice. Možná za všechny komentáře mluví to, že se neztratí ve Ztracené uličce, i když jsou na tomto opravdu miniprostoru oční lékařky dvě!!! Z mé osobní praxe pro ni mluví i to, že zbytečně nezatěžuje pacienty "chemickými" léky, snaží se lidským očím pomoci na bázi přírodních preparátů a nesleduje oční problémy jako takové odděleně, nýbrž podle celkových dispozic, životního stylu a individuality pacienta.

Paní doktorka je skvělá ženská vždy ochotně pomůže!I sestřička je velmi příjemná :)Mohu je doporučit chodím tam už 7 let.

Také jsem spokojený. Už tři roky.

Velice příjemná, milá a ochotná paní doktorka. Moc pěkně přistupuje k dětem a rodičům všechno vysvětlí. Utekli jsme k ní od jiné a moc dobře jsme udělali. Rozhodně ji všem doporučuji!