Kateřina Hladíková, dermatolog Klatovy

MUDr. Kateřina Hladíková

Dermatolog Více

61 názorů

Uložit


Adresa

Dukelská 101/III, Klatovy
Ambulance pro choroby kožní a pohlavní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
61 názorů

Názor přidán dne 15.04.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorku Hladíkovou mohu jenom doporučit!!! Trpěla jsem velmi silnou alergickou reakcí, byla jsem 3x na kapačce a navštěvovala jsem alergologii, kde mi nebyli schopni jakýmkoliv způsobem pomoci. Nedostala jsem žádné léky ani mastičku, pouze mi vzali krev a 3 týdny jsem čekala na výsledky. Měla jsem oteklý celý obličej a krk, kde se mi i objevila velice svědivá vyrážka, která se mi neustále vracela a bohužel to bylo tak bolestivé, že už se to nedalo vůbec vydržet. Až paní doktorka byla jediná, která mě z toho dokázala dostat a jediná, která mi pomohla. Za to bych jí chtěla moc poděkovat. Každý mi akorát říkal, co je špatně a co né, ale nikdo mi nedokázal pomoci, až ona!!


A
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem se setkala před čtyřmi lety, kdy jsem k ní šla s ekzémem. Čekala jsem asi přes hodinu i když jsem byla objednaná. A jakmile jsem si před ní sedla s tím že mám ekzém, ani se na mě nepodívala a začala mi doporučovat novou metodu vyhlazení akné laserem asi za tři tisíce korun. Ekzém úplně zazdila a celou dobu tam povídala o akné. Má krásné moderní vybavení, příjemné prostředí, ale z pacientů tahá jen peníze. Rozhodně nedoporučuji.


I
Ověřeny pacient

Paní doktorka se pacientovi věnuje s velkou péčí. Byl jsem s vyšetřením velmi spokojen. Ing. Josef Duchek


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá, ochotná, záleží jí na pacientech a nedělá mezi nimi rozdíly - snáží se pomoci opravdu každému. Na nic si nehraje a nevyvyšuje se nad pacienty. Vždy nám vyléčila, co jsme potřebovali, je poznat, že se dál vzdělává a vybavuje ordinaci moderními přístroji na léčbu. Líbí se mi i prostředí ordinace, sestŕičky jsou příjemné i když někdy mají hodně plnou čekárnu,dlouho se nečeká. Jsem ráda, že jsem dostala doporučení právě na ní, chodíme k ní už 7 let a doporučuji ji s klidným svědomím všem dalším.


W
Ověřeny pacient

Příjemná, milá, odborně 100%. Její přístup k pacientům je rovněž 100%. Není to ten typ doktora, co se vykecává a ostatní musejí čekat. Je rychlá, spolehlivá a se vším si ví rady. Nikdy se v léčbě nemýlila. Doporučuji lidem v jakémkoliv věku.... Jen tak dál paní doktorko. Děkuji. Doporučuji.


B
Ověřeny pacient

Řekl bych jedna z mála opravdu schopných lékařek na svém místě. Chytrá a příjemná, hlavně však efektivní, což je účel návštěvy. Jinde jsem utrácel peníze a hlavně čas bez výsledků, což tady opravdu říct nemůžu. Nejen, že je šikovná, ale návštěva je ještě navíc příjemná díky celé ordinaci, která je pěkně zařízená a hlavně má kvalitní přístroje na diagnostiku i léčbu, takže si poradí skoro se vším a nikam vás neposílá. A jako bonus připisuji příjemné sestřičky v ordinaci. Jsem moc rád, že jsem dostal doporučení právě na ní, pomohla mi vždy. Takže DOPORUČUJI.


P
Ověřeny pacient

Jsme s paní doktorkou Hladíkovou moc spokojeni. Chodíme k ní s rodinou už deset let a nikdy se nám nestalo, že by nás odbyla nebo snad dokonce nevyšetřila. Stejnou zkušenost s ní má i mnoho mých přátel i kolegů v práci. Je milá, ochotná a opravdu se snaží pomoci. Samozřejmě nejvíce si cením jejích odborných kvalit. Pomohla nám vždy.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka se cítí nejspíš jako mistr ve svém oboru. Prohlídka mého syna, jestli se to tak dá nazvat, probíhala tímto způsobem : Paní doktorka přiběhla do ordinace, sedla za stůl, syna nepotřebovala ani svléknout, ani prohlédnout a bez jakýchkoliv pochyb diagnostikovala atopický ekzém. Nevyslechla si nás, vypsala kartu a spěchala k dalšímu pacientovi. Takto rychlou prohlídku jsem ještě nikdy nezažila.
Ordinace je sice v moc pěkně zařízené budově, bez objednání, ale paní doktorka má čekárnu tak přeplněnou, že kmitá od jednoho k druhýmu, aby všechny stihla, ale na nikoho si pořádně čas neudělá. Tento přístup se mi opravdu nelíbí.
Příště půjdeme rozhodně jinam.
Paní Hladíkovou rozhodně nedoporučuji!!!


N
Ověřeny pacient

MUDr. Hladíkovou nedoporučuji. Léčí od stolu. Vaše pocity a názory jí nezajímají. Sice luxusní budova, moderní vybavení, ale to bohužel někdy nestačí. Nevím co se lidem líbí na 3 ordinacích, mezi kterými pobíhá jak splašená... Nejradši na všechno předepisuje mastičky, které jsou drahé a ve finále k ničemu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobrý den, rad bych se zeptat co mám dělat s Kopřivkou vyskytující se více jak měsíc na penisu a oblastech varlat. Jako nezkušený 15 letý člověk se bojím ze by to uz nemuselo zmizet a tak bych se rad zeptal jak bych se toho mohl zbavit. Příčinu vyskytnutí bohužel nevim. Mohla by jste mi prosim pomoci? Kolik se platí pokud bych k vám prisel na kontrolu? Moc dekuji

    Bylo by dobré, aby jste se přišel nechat vyšetřit, o co se opravdu jedná. Pak Vám mohu teprve doporučit léčbu. Vyšetření hradí zdravotní pojišťovna, vy neplatíte nic.

    MUDr. Kateřina Hladíková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti