Nemocnice s poliklinikou Mělník a.s.
Pražská 528, Mělník

Jedna z nejlepších dětských lékařek jaké jsem poznal. Stará, dobrá škola. Velmi pěkný vztah k léčeným dětem, je vidět, že paní doktorka vykonává povolání a nejen zaměstnání :o).

Paní doktorka ještě profesně žije v socialismu a zastává socialistické názory na kojení a péči o novorozence. Když k ní přijdou novopečení rodiče, kteří by potřebovali poradit s rozjezdem kojení, tvrdí jim, že je úplně jedno, jestli matka kojí nebo ne, že mohou klidně dávat umělou výživu. Také zastává názor, že kojení nemá vliv na ochranu před alergiemi apod. O laktačních poradkyních si myslí, že je zbytečné za nimi chodit a že člověk by měl poslouchat jen svého pediatra, tedy ji. O odsávačkách mateřského mléka si myslí, že nemají žádný význam a rozhodně nemohou pomoci v rozvoji kojení.
Upřímně si myslím, že paní doktorka by měla přehodnotit své názory, začít se vzdělávat v problematice novorozenců a nových trendech, které se konečně zase otvírají přirozenosti péče o dítě a kojení, přirozenosti, která je stará jako lidstvo samo. Pokud toho není schopna, měla by se z tohoto pole profesně stáhnout. Potřebujeme tu doktory, kteří dovedou provozovat lékařskou vědu v souladu s lidskou přirozeností a kteří i dokáží naslouchat, ne přetrvávání socialistických zvyklostí!

Paní doktorka zastává staré principy, nerespektuje názory rodičů a uznává jen ten svůj. Přístup k dětem je velmi chladný a téměř neprofesionální. Při diskusi s rodiči dítě ani nevyšetří, pokud maji opačný názor než ona. Dítě se váží na staré ledové váze. My museli odejit.

lidský přístup,přehled,moc nám pomohla.

Velmi slabý. Rodila jsem na mělníku v září 2008. Porod byl těžký a děťátko po porodu potřebovalo pomoci. Pediatrička tam byla sice o půl hodiny dřív , ale nebýt anesteziologů a rychlého převozu, tak by malá už nebyla. O nemocné děti se neumí postarat.Malá byla na dýchacím přístroji, ale tato doktorka neuměla ani první pomoc. Nyní jsem rodila v Motole a i když porod byl koncem pánevním, tak si pediatry nemůžu vynachválit.

Odborník na svém místě,mohu jen doporučit.

Výborná lékařka!!! Chodíme k ní léta a jinou si už neumíme ani představit. Děkujeme"