Ordinace praktického lékaře
Osvobozených politic. vězňů 241/2, Benátky nad Jizerou

Ordinace praktického lékaře
č.d. 163, Benátky nad Jizerou

Nechci hodnotit lekare jako takoveho, ale arogance s jakou pristupuji k pacientum je ohromna. Maji otevreno od 6:30, je 7:40 a jeste nevzali jedineho pacienta. Pokud ma pan doktor administrativni praci at si ji vyridi mimo ordinaci dobu, nebo at tu dobu zmeni. Z meho pohledu je neseriozni otevrit ordinaci v 6:30 a pak nebrat vice jak hodinu pacienty.

Vinikající lékař mám štěstí že je můj Dr.
Pane Doktore děkuji za profesionální péči a perfektní přístup
Pastorek Miroslav

já jsem byla u pana doktora asi čtyřikrát a zatím bylo vše v naprostém pořádku takže bych doporučila vybírala jsem si ho podle hodnocení tady na té stránce ,akorát je špatný systém s těmi čísly to se mi nelíbí ve spořitelně budiž ale u dr.nic moc, dvě hodinky čekání jsou minimální

C

Vinikající doktor

Ano hrubé až arogantní jednání.Tohoto lékaře v žádném případě nedoporučuju.Jsem ráda,že už u něj nejsem.

Dobrý den,pan doktor Karen je můj obvodní lékař již od mala, je to vynikající lékař, který vždy ví co je nejlepší a vždy vám pomůže jak nejlépe umí!Vždy mě dostal i z těch nejhorších nemocí a mohu ho jen vřele doporučit, kéž by bylo více takových doktorů!Lucie Horáková

Opravdu velmi dobrý lékař!!!

Velice příjemné chování, pěkné prostředí ordinace, srozumitelná komunikace.

Dobry den,
co se tyce popisu zde komentovaneho praktickeho lekare MUDr. Igora Karena, chci jen v kratkosti uvest, ze se jedna o velmi vzdelaneho a inteligentniho cloveka, ktery se obklopil skvelym personalem , jak svych doktorskych kolegu, tak zejmena sester, se kterymi spolupracuje jiz delsi dobu. Nikdo z pacientu zde, ani v realu nemuze kritizovat jeho pristup,ale naopak.Verim, ze nejen me vyhovuje jeho strohost, avsak pohotovost. Neni preci dulezite, aby lekar vykladal pacientum pohadky, ale zejmena to, aby vyresil probelm ( zdravotni ), ktery pacient ma a tim skutecne pomohl. Dalsi vec, kterou by si meli vsíchni uvedomit, ze prakticky lekar neni od toho, aby v ordinaci operoval od A do Z, kazdy ma moznost pozadat ho o vysetreni u daneho specialisty a myslim si, ze neni potreba, protoze tak ucini sam. Pral bych Vam vsem, mit v hlave to, co ma pan doktor a stihnout vse tak, jak stiha, i kdyz vestine pripada, ze nestiha. O jeho kvalitach vypovida i navstevnost cekaren, ktera mi niukdy nepripadla nizka, takze nejen panu doktorovi, ale celemu jeho kolektivu, preji vse nej do Noveho roku a jen tak dal, jedete spravnym a modernim smerem a je fakt, ze se nejde zavdecit vsem, vask jak vetsina Vasich priznivcu pise, maji moznost zmenit lekare , ale pak budou vecne sedet o PC a psat jeste delsi pripominky, nejspis to zpusobilo to, ze nikdy nemeli moznost poznat jineho, aby tak mohli posoudit, co je a neni dobre, nebo naopak spatne. Omlouvam se za chyby v diakritice, nebot mi prestala klavesnice psat hacky, carky. Jiri Bambuch

Nemám žádné připomínky k jeho práci, jsem maximálně spokojená s jeho přístupem ...zatím je to jediný doktor který mě vždy vyšel vstříct snad to doufám taky tak zůstane ....tak jen chvála a děkuji za jeho přístup....mohu jen doporučit