Praktický lékař pro dospělé
U Smaltovny 2, České Budějovice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé At uz urazy, virozy, cokoli..

Navštěvuji lékaře od 19ti let (15 let) a vždy mi moc pomohl. Vždy je na mě milý, příjemný, ochotný. Je to jeden z Nejlepších lékařů a pro mě je čest k takovému docházet. Děkuji za Všechno.. S pozdravem L.M.

okouzlující doktor! :) velmi příjemně naladěný, nekouká na nikoho skrz prsty a vyhoví všem ve všem :)

Pan doktor má příjemný přístup, ale to je vše. Má zkušenost, do předoperační zprávy mi napsal BEZ ALERGIE, přitom jsem těžký alergik i na léky. Také zpráva o čistých dutinách mě překvapila, když mi provedl pouze EKG.

Pan doktor je skveli nevim jak někteři o nem takle mohou psat mě pokaždy pomohl,a nemohu oněm nic špatneho řict a sestra je taky moc přijemná.

Tento pan doktor je velice milý v jednání s pacienty, ovšem neléčí. Na kašel a horečku nedá ani paralen a pošle domů lehnout si a pít čaj. Na bolest kolenou řekne: ,,vrže Vám tam jako stařence,, a bez jakékoliv léčby pošle domů. Na alergii řekne, že otok a vyrážka přece za čas zmizí a opět pošle domů..atd. Nepatřím mezi lidi, kteří chtějí od lékaře odcházet s tisícem pilulek. Ale lékař by měl léčit a zjišťovat příčiny obtíží, né se stále usmívat a posílat lidi domů bez jakéhokoliv vyšetření.

Skvely a empaticky lekar.

Moc hodný a laskaví doktor na pacienty jen můžu doporučit i sestřička jehodná a milá.Kdyby takoví byli všichni svět by byl krásný Lenka

jsem s panem doktorem velmi spokojený jak po odborné tak i lidské stránce.

jsem spokojen

Příjemný lékař, jsem s jeho léčbou spokojená. Raději pošle na vyšetření, než aby něco zanedbal.Léčí šetrně co se medikace týká. Nedává hned na vše antibiotika a jiná svinstva jako většina lékařů.
Sestra je fajn.