Praktický zubní lékař
Sušilova 478, Holešov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

C

Včera jsem přešel k tomuto zubaři a už ve dveřích na mě dýchla pohoda a klid.Bez čekání s upřímným a vyrovnaným přístupem vše vysvětlí a profesionálně odvede svou práci.Jsem rád,že jsem se dostal k tak zkušenému zubaři který svou práci dělá s láskou.Přeju hodně zdraví a co nejvíc zdravých zubů každému :-)

Jsem naprosto spokojena s prací pana doktora.Je profesionál ,klidný a velmi šarmantní .Má osobní kouzlo a to nám pacientkám pomáhá překonat strach.Je to můj zubní lékař již asi 18 let a za celou dobu se o mně velmi dobře staral.V loňském roce mi musel v mých šedesáti letech vytrhat všechny zuby a udělal mi zubní náhrady.Byla to strastiplná čtyřměcíční cesta, ale dbala jsem jeho rad,a dnes se zase směju s krásným a citlivě vyrobeným a hlavně bílým chrupem.Jsem moc ráda že ho máme.Kéž by takových lékařů bylo více.Děkuji pane doktore za to že jste.

K panu zubaři chodíme s manželem i dětma. Jsme velmi spokojeni s jeho péčí a klidným přístupem k pacientovi. Dcera má velmi špatné mléčné zoubky a hodně často se nám stává, že ji bolí zoubek.......takže telefonujeme do ordinace a sestřička je vždy velmi ochotná a milá a řekne aby jsme ještě ten den přijeli k panu zubaři.. Nikdy se nestalo, že by nás nevzali, jsou vždy velmi ochotní a na děti velmi hodní. Můžeme všem jen doporučit :)

super zubák

Naprosto souhlasím se všemi klady, které tu byly uvedené. Za jeden z největších považuji to, že u pana doktora nečekáte, nýbrž on čeká na vás. Ještě se nám nikdy nestalo, aby jsme museli čekat. Stejně tak kladně hodnotím jeho přístup k pacientům - ať už k nám dospělým, či našim malým dětem. No a samozřejmě jako zubař je také skvělý - nikdy jsme neměli sebemenší problém :-)) Vřele DOPORUČUJI!!!!

Musím tomuto lékaři jedině poděkovat.Měla jsem panickou hrůzu ze zubařů,zažila jsem dost špatného.Pan doktor klidným a vstřícným přístupem mě strachu zbavil.Neměla jsem nikdy ani problém s kvalitou ošetření,prostě jsem moc spokojená.

Absolvoval jsem čištění kanálků v zubu moudrosti. Bolest jen u zavádění umrtvovací vložky, zub prozatím zachráněn a zaplombován. Zákroky rychlé a pro jistotu podložené rentgenovým snímkem. Jsem spokojený. Mohu doporučit.

po traumatech se zubařkou, kterou jsem měla na základní škole, si u tohohle zubaře nemůžu stěžovat. A souhlasím, že se zde vůbec nečeká, navíc pěkná, moderní ordinace je také pozitivní.

Velmi doporučuji tohoto lidsky i odborně zdatného zubaře. Jsem vždy spokojena s jeho přístupem k pacientům, k dobře vykonaným stomatologickým zákrokům a hlavně se u něj v čekárně nesedím dlouhé hodiny než přijdu na řadu, což je kvalitně odvedená práce sestry, která vše organizuje!