Adresa

Pod Holým Vrchem 3266, Česká Lípa
Chirurgická ambulance (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
20 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
K
Ověřeny pacient
Umístění: Chirurgická ambulance Aterom, gigant, piha

Moc děkuji za velmi milé a příjemné chování. S panem doktorem jsem byla naprosto spokojená. Je to profesionál na svém místě. Také bych ráda poděkovala sestřičce, která je také moc milá a príjemná a já se díky ní ani tolik nebála ????. Mohu jen doporučit.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Chirurgická ambulance odstranění pih

S p.doktorem má celá naše rodina jen nejlepší zkušenosti.Vždy jsme se setkali s příjemným a profesionálním přístupem.


Ověřeny pacient

zdravím,

měl jsem velkou tukovou bouli v bederní části zad, která hnisala.
po doporučení jsem se objednal k panu doktorovi, od vstupu do ordinace po odchod byl naprosto perfektní, komunikativní a měl příjemný přístup k pacientovi, nervozita po chvilce komunikace opadla a následný zákrok proběhl v pohodě
pan doktor se neustále ptal jestli necítím bolest a když jsem cítil lehké píchnutí tak mi znovu vpíchl lokálku

naprosto doporučuji


K
Ověřeny pacient

tak určitě sem nepíšu zbytečně s pocitem abych měl také dobrý pocit ale kvůli práci která mě nadchla a donutila psát jedině samé plus a poděkovat také mému doktorovi P.Prokopovi za toto doporučení..Měl jsem lipom kousek od kostrče s hnisajícím dalším lipomem který vznikl následkem zanedbání o velikosti cca 10 cm s poškozenou kůží,dost bolel takže si dovede každý představit na jak záludném místě a jak nepříjemný pocit to byl jít k P.Tej. už poprvé :-) od začátku byl pan doktor moc milí a ještě vtipkoval což mi dalo dost psychyckých sil,určitě jsem toto nečekal :-) a další návštěvy jsem se už nebál tam jít.při zákroku to nebyla vyjímka,je toho ještě moc co psát ale určitě nikam jinam už nechodte,jděte k němu! Velmi šetrné zacházení a těch 30 kč si určitě zaslouží.K.Š


P
Ověřeny pacient

S prací i přístupem pana doktora jsem velmi spokojená.... už jsem u něj byla několikrát, když jsem měla bolesti břicha, na odstranění pihy, bradavic, tukové bouličky a nemohu si na nic stěžovat... k nikomu jinému bych nešla :)


I
Ověřeny pacient

Oproti přístupu střídajících se doktorů (a v některých případech i řezníků) na ambulanci v českolipské nemocnici je pan doktor prostě nesrovnatelný. On i sestřička velice milí, přesto profesionální! Můžu jen doporučit, s problémem už jedině k němu!


1
Ověřeny pacient

Byla jsem zde na odstranění pih. Jedna na doporučení od kožní, že by mohla být rakovinotvorná. To dopadlo naštěstí ok. Bohužel už ne zásah dr. Pihy odstranil, to bylo vše v pořádku. Problém nastal se stehy. Na vyndavání jsem šla 3x, bohužel přesto mi tam kus stehu zůstalo. To se zanítilo a až na můj popud odstranilo téměř po měsíci od počátku celé akce. Dr. se k tomu stavěl s vtípky a ještě jako bych ho tím obtěžovala. Tento postup se mi nelíbí, pro mě nepříjemná zkušenost a příště zvolím raději jiného dr.

MUDr. Karel Tejnora

Asi podstatné je, že to nebylo obráceně.


velmi dobrý chirurg


Chtěla bych poděkovat panu doktorovi Tejnorovi za ošetření. K panu doktorovi,když máme nějaký problém,chodí celá naše rodina a vždy jsme maximálně spokojeni. Je to velmi milý erudovaný lékař a je velmi šikovný. Také tentokráte chirurgický zákrok u pana doktora nebolel a navíc mě potěšilo, že i přes velký nález mám malou jizvu.Ještě jednou, děkuji Vám pane doktore a děkuji také Vaší sestřičce.


29.3.2000 jsem byla v Mladé Boleslavi na chirurgii u Mudr.Nwelatiho se zánětem šlach.Doporučil mi ruku ledovat a šetřit.Do zpávy mi napsal,že si mě pozvou poštou na ambulantní operaci.Čekala bych do dneška 20.1.2011. Jelikož si mě ani do třech týdnech nepozvali,tak jsem se objednala k Mudr.Karlovi Tejnarovi,který mě moc pomohl a celých 11let se mi zánět nevrátil.Podle mě je skvělí lékař.Korduliaková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

52 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den. Po delším šťourání v pupíku mě bolela celá oblast - nejspíše díky ztrhnutí neumytych nečistot. Po 2 dnech to ustálo. Uvnitř pupíku se bojí akorát je zde pár cervenych nebolestivých flíčků. Už asi 5 dnů mírně píchá v podbřišku, někdy na levé někdy na pravé, a jen občas, pokud se na to nesoustředím tak o tom ani nevím. Začíná se to zlepšovat. Mohlo by se o něco jednat nebo to skutečně mohlo souviset se silnějším šťourání v pupíku? Mockrát děkuji.

  Šťourat se v pupíku není dobrý nápad. Desinfekce a jemně vytřít vatovým tamponkem.

  MUDr. Karel Tejnora

 • Dobrý den, před rokem mi lékaři zjistili karpální tunel v obou rukou, na pravé ruce hodnota 5,20 a na levé 4,95. V nemocnici mi řekli že to není na operaci a doporučili mi obstřiky a rehabilitace, každý týden chodím k praktickému lékaři na kolagenové injekce ale moc to nepomáhá, rehabilitace mám už taky za sebou ale stále mě bolí šlachy a předloktí. Už nevím co s tím, uvažovala jsem že bych zašla k jinému chirurgovi ať se na to podívá.

  Máte zánět šlach - "carpální" tunel je sekundární od otoku šlach a kompresi. Pokud zánět ustoupí,upraví se i "tunel".
  Jinak ale zánět šlach se špatně léčí. V podstatě musí ustoupit sám.

  MUDr. Karel Tejnora

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti