Karel Tejnora, chirurg Česká Lípa

Chirurg

Pod Holým Vrchem 3266, Česká Lípa
Chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Chci touto cestou poděkovat panu doktorovi a jeho sestřičce za velmi milé přijetí do ordinace .Následně pak za zákrok který mi byl proveden. Pan doktor velmi citlivě pracoval na odstranění velkého atheromu ve vlasech. Neustále se ptal on i sestřička zda to nebolí a jsem v pořádku. Velmi děkuji jsou oba velice příjemní.

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

U pana doktora jsem byla několikrát, naposledy v tomto měsíci a nebyla to pouze jedna návštěva. Odstranil, vysvětlil, pomohl, pomohl i psychicky, to je také velmi důležité, skvělá sestřička, držela mě za ruku, abych se nebála, pomohlo to, oba jsou příjemní, klidní, pohodoví, velmi děkuji za pomoc, podporu i přístup.

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Vše perfektní. Sestra i lékař příjemní a milí. Vše vysvětleno, ošetření bylo rychlé a naprosto v pohodě. Ještě jednou MOC děkuju a DOPORUČUJU :).

Umístění: Chirurgická ambulance Aterom, gigant, piha

Moc děkuji za velmi milé a příjemné chování. S panem doktorem jsem byla naprosto spokojená. Je to profesionál na svém místě. Také bych ráda poděkovala sestřičce, která je také moc milá a príjemná a já se díky ní ani tolik nebála ????. Mohu jen doporučit.

Umístění: Chirurgická ambulance odstranění pih

S p.doktorem má celá naše rodina jen nejlepší zkušenosti.Vždy jsme se setkali s příjemným a profesionálním přístupem.

zdravím,

měl jsem velkou tukovou bouli v bederní části zad, která hnisala.
po doporučení jsem se objednal k panu doktorovi, od vstupu do ordinace po odchod byl naprosto perfektní, komunikativní a měl příjemný přístup k pacientovi, nervozita po chvilce komunikace opadla a následný zákrok proběhl v pohodě
pan doktor se neustále ptal jestli necítím bolest a když jsem cítil lehké píchnutí tak mi znovu vpíchl lokálku

naprosto doporučuji

tak určitě sem nepíšu zbytečně s pocitem abych měl také dobrý pocit ale kvůli práci která mě nadchla a donutila psát jedině samé plus a poděkovat také mému doktorovi P.Prokopovi za toto doporučení..Měl jsem lipom kousek od kostrče s hnisajícím dalším lipomem který vznikl následkem zanedbání o velikosti cca 10 cm s poškozenou kůží,dost bolel takže si dovede každý představit na jak záludném místě a jak nepříjemný pocit to byl jít k P.Tej. už poprvé :-) od začátku byl pan doktor moc milí a ještě vtipkoval což mi dalo dost psychyckých sil,určitě jsem toto nečekal :-) a další návštěvy jsem se už nebál tam jít.při zákroku to nebyla vyjímka,je toho ještě moc co psát ale určitě nikam jinam už nechodte,jděte k němu! Velmi šetrné zacházení a těch 30 kč si určitě zaslouží.K.Š

S prací i přístupem pana doktora jsem velmi spokojená.... už jsem u něj byla několikrát, když jsem měla bolesti břicha, na odstranění pihy, bradavic, tukové bouličky a nemohu si na nic stěžovat... k nikomu jinému bych nešla :)

Oproti přístupu střídajících se doktorů (a v některých případech i řezníků) na ambulanci v českolipské nemocnici je pan doktor prostě nesrovnatelný. On i sestřička velice milí, přesto profesionální! Můžu jen doporučit, s problémem už jedině k němu!

Byla jsem zde na odstranění pih. Jedna na doporučení od kožní, že by mohla být rakovinotvorná. To dopadlo naštěstí ok. Bohužel už ne zásah dr. Pihy odstranil, to bylo vše v pořádku. Problém nastal se stehy. Na vyndavání jsem šla 3x, bohužel přesto mi tam kus stehu zůstalo. To se zanítilo a až na můj popud odstranilo téměř po měsíci od počátku celé akce. Dr. se k tomu stavěl s vtípky a ještě jako bych ho tím obtěžovala. Tento postup se mi nelíbí, pro mě nepříjemná zkušenost a příště zvolím raději jiného dr.

MUDr. Karel Tejnora

Asi podstatné je, že to nebylo obráceně.

114 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, je mi 34, od mala mam na krku (pod uchem doleji na krku) bulku, uzlinku. Ted me tak 2 mesice poboliva. Ne na dotek, proste z niceho nic zacne bolet a zase to prejde, takto nekolikrat denne. Nejsem nemocna, zadna viroza, zanet v tele, nic. Krevni obraz mi byl delan nedavno (na gastru pri pravidelne kontrole), vse v poradku az na snizene bile krvinky, ty mam casto pod spodni hranici. Jinac se citim dobre. Kam pripadne zajit a jak to resit? Bojim se aby z toho nebylo neco spatneho.. Dekuji.

Pokud je pod kůží nejpřesnější by bylo dát ven a na histologii. Pokud to je mízní uzlina spádově tam připadá zánět středního ucha - objednejte se na chirurgii.

MUDr. Karel Tejnora

• Dobrý den, počátkem května jsem utrpěla úraz kolene, kdy jsem si po pádu na ostrý kámen rozsekla kůži až na čéšku, kus čéšky jsem si "svlékla z kůže" a došlo i k natnutí patelární šlachy v rozsahu 1 cm. Obojí bylo zašito na chirurgii cca 2 hodiny po úrazu, vše je bez komplikací a nebolestivé. Ve šlaše to stále ještě trošku "táhne" a tak jsem se chtěla zeptat,jak dlouho se může hojit patelární šlacha poraněná a sešitá v takovém rozsahu a kdy je přibližně možné ji naplno zatěžovat. Děkuji.

Šlachy se všeobecně hojí pomalu - počítejte s 6-8 týdny i více - tohle je 4 týdny.