Pod Holým Vrchem 3266, Česká Lípa
Chirurgická ambulance

Umístění: Chirurgická ambulance Aterom, gigant, piha

Moc děkuji za velmi milé a příjemné chování. S panem doktorem jsem byla naprosto spokojená. Je to profesionál na svém místě. Také bych ráda poděkovala sestřičce, která je také moc milá a príjemná a já se díky ní ani tolik nebála ????. Mohu jen doporučit.

Umístění: Chirurgická ambulance odstranění pih

S p.doktorem má celá naše rodina jen nejlepší zkušenosti.Vždy jsme se setkali s příjemným a profesionálním přístupem.

zdravím,

měl jsem velkou tukovou bouli v bederní části zad, která hnisala.
po doporučení jsem se objednal k panu doktorovi, od vstupu do ordinace po odchod byl naprosto perfektní, komunikativní a měl příjemný přístup k pacientovi, nervozita po chvilce komunikace opadla a následný zákrok proběhl v pohodě
pan doktor se neustále ptal jestli necítím bolest a když jsem cítil lehké píchnutí tak mi znovu vpíchl lokálku

naprosto doporučuji

tak určitě sem nepíšu zbytečně s pocitem abych měl také dobrý pocit ale kvůli práci která mě nadchla a donutila psát jedině samé plus a poděkovat také mému doktorovi P.Prokopovi za toto doporučení..Měl jsem lipom kousek od kostrče s hnisajícím dalším lipomem který vznikl následkem zanedbání o velikosti cca 10 cm s poškozenou kůží,dost bolel takže si dovede každý představit na jak záludném místě a jak nepříjemný pocit to byl jít k P.Tej. už poprvé :-) od začátku byl pan doktor moc milí a ještě vtipkoval což mi dalo dost psychyckých sil,určitě jsem toto nečekal :-) a další návštěvy jsem se už nebál tam jít.při zákroku to nebyla vyjímka,je toho ještě moc co psát ale určitě nikam jinam už nechodte,jděte k němu! Velmi šetrné zacházení a těch 30 kč si určitě zaslouží.K.Š

S prací i přístupem pana doktora jsem velmi spokojená.... už jsem u něj byla několikrát, když jsem měla bolesti břicha, na odstranění pihy, bradavic, tukové bouličky a nemohu si na nic stěžovat... k nikomu jinému bych nešla :)

Oproti přístupu střídajících se doktorů (a v některých případech i řezníků) na ambulanci v českolipské nemocnici je pan doktor prostě nesrovnatelný. On i sestřička velice milí, přesto profesionální! Můžu jen doporučit, s problémem už jedině k němu!

Byla jsem zde na odstranění pih. Jedna na doporučení od kožní, že by mohla být rakovinotvorná. To dopadlo naštěstí ok. Bohužel už ne zásah dr. Pihy odstranil, to bylo vše v pořádku. Problém nastal se stehy. Na vyndavání jsem šla 3x, bohužel přesto mi tam kus stehu zůstalo. To se zanítilo a až na můj popud odstranilo téměř po měsíci od počátku celé akce. Dr. se k tomu stavěl s vtípky a ještě jako bych ho tím obtěžovala. Tento postup se mi nelíbí, pro mě nepříjemná zkušenost a příště zvolím raději jiného dr.

MUDr. Karel Tejnora

Asi podstatné je, že to nebylo obráceně.

velmi dobrý chirurg

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi Tejnorovi za ošetření. K panu doktorovi,když máme nějaký problém,chodí celá naše rodina a vždy jsme maximálně spokojeni. Je to velmi milý erudovaný lékař a je velmi šikovný. Také tentokráte chirurgický zákrok u pana doktora nebolel a navíc mě potěšilo, že i přes velký nález mám malou jizvu.Ještě jednou, děkuji Vám pane doktore a děkuji také Vaší sestřičce.

29.3.2000 jsem byla v Mladé Boleslavi na chirurgii u Mudr.Nwelatiho se zánětem šlach.Doporučil mi ruku ledovat a šetřit.Do zpávy mi napsal,že si mě pozvou poštou na ambulantní operaci.Čekala bych do dneška 20.1.2011. Jelikož si mě ani do třech týdnech nepozvali,tak jsem se objednala k Mudr.Karlovi Tejnarovi,který mě moc pomohl a celých 11let se mi zánět nevrátil.Podle mě je skvělí lékař.Korduliaková

63 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den je mi 22 let a trpim na caste bolesti zad. Trpim hlavne na bolesti krcni patere,ale posledni dobou me boli cela zada-obcas me vystreluje bolest i pod zebra a boli me zaludek i hrudni pater se mi blokuje casto,ale posledni dobou me nejvic boli dole v kříži a casto se mi i trochu blokuji a soucasne i v podbřišku a soucasne chodim casto na wc a nekdy kdyz se vymocim,chce se mi hned znova jako bych se dostacne nevymocila.bolesti zad mame v rodine-matka i deda take trpi na bolesti zad. Nevim co mam uz delat. Chtela bych poradit zda zajit za obvodni lekarkou-aby me poslala na vysetreni jako RTG zad nebo sono bricha a nebo se mam rovnou objednat na neurologii? Moc mi vysetrovali pred mesicem kdyz uz jsem tyto problemy mela a byla v poradku.Na neurologii jsem driv uz chodila pro bolesti hlavy od krcni patere a migreny a nevim zda jit k obvodnimu lekari,zda myslite ze nejake vysetreni(sono,rtg) je vhodne nebo me rovnou poslou na neurogii. Myslite ze bolesti v podbrisku i obcas zaludku by mohli byt spojene s bolesti zad a tudiz by to mohlo byt pricinou a i toho ze chodim casteji na wc i presto,ze moc mam v poradku? Predem moc dekuji za odpoved.

RTG ani sono asi moc nepřinese - spíše základní laboratoř - k vyloučení zánětlivého, infekčního postižení a pak k neurologovi-

MUDr. Karel Tejnora

• Dobrý den. Může se vyskytovat za uchem v blízkosti kosti boulička? Je tvrdá, nebolestivá, nepohyblivá, cca 1 cm velká v průměru, nijak nevadí. Před 8 dny probíhala rýma a kašel a dosud ještě kašel mírně je. Může se jednat o zvětšenou uzlinu? Popř. jak dlouho může trvat její zmenšení? Je nějakým způsobem nebezpečná? Moc děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Ano může to byt uzlina. Měla by během týdnů postupně ustupovat, pokud ne, pak vyšetření ucha u ORL.