Pod Holým Vrchem 3266, Česká Lípa
Chirurgická ambulance (mapa)

Umístění: Chirurgická ambulance Aterom, gigant, piha

Moc děkuji za velmi milé a příjemné chování. S panem doktorem jsem byla naprosto spokojená. Je to profesionál na svém místě. Také bych ráda poděkovala sestřičce, která je také moc milá a príjemná a já se díky ní ani tolik nebála ????. Mohu jen doporučit.

Umístění: Chirurgická ambulance odstranění pih

S p.doktorem má celá naše rodina jen nejlepší zkušenosti.Vždy jsme se setkali s příjemným a profesionálním přístupem.

zdravím,

měl jsem velkou tukovou bouli v bederní části zad, která hnisala.
po doporučení jsem se objednal k panu doktorovi, od vstupu do ordinace po odchod byl naprosto perfektní, komunikativní a měl příjemný přístup k pacientovi, nervozita po chvilce komunikace opadla a následný zákrok proběhl v pohodě
pan doktor se neustále ptal jestli necítím bolest a když jsem cítil lehké píchnutí tak mi znovu vpíchl lokálku

naprosto doporučuji

tak určitě sem nepíšu zbytečně s pocitem abych měl také dobrý pocit ale kvůli práci která mě nadchla a donutila psát jedině samé plus a poděkovat také mému doktorovi P.Prokopovi za toto doporučení..Měl jsem lipom kousek od kostrče s hnisajícím dalším lipomem který vznikl následkem zanedbání o velikosti cca 10 cm s poškozenou kůží,dost bolel takže si dovede každý představit na jak záludném místě a jak nepříjemný pocit to byl jít k P.Tej. už poprvé :-) od začátku byl pan doktor moc milí a ještě vtipkoval což mi dalo dost psychyckých sil,určitě jsem toto nečekal :-) a další návštěvy jsem se už nebál tam jít.při zákroku to nebyla vyjímka,je toho ještě moc co psát ale určitě nikam jinam už nechodte,jděte k němu! Velmi šetrné zacházení a těch 30 kč si určitě zaslouží.K.Š

S prací i přístupem pana doktora jsem velmi spokojená.... už jsem u něj byla několikrát, když jsem měla bolesti břicha, na odstranění pihy, bradavic, tukové bouličky a nemohu si na nic stěžovat... k nikomu jinému bych nešla :)

Oproti přístupu střídajících se doktorů (a v některých případech i řezníků) na ambulanci v českolipské nemocnici je pan doktor prostě nesrovnatelný. On i sestřička velice milí, přesto profesionální! Můžu jen doporučit, s problémem už jedině k němu!

Byla jsem zde na odstranění pih. Jedna na doporučení od kožní, že by mohla být rakovinotvorná. To dopadlo naštěstí ok. Bohužel už ne zásah dr. Pihy odstranil, to bylo vše v pořádku. Problém nastal se stehy. Na vyndavání jsem šla 3x, bohužel přesto mi tam kus stehu zůstalo. To se zanítilo a až na můj popud odstranilo téměř po měsíci od počátku celé akce. Dr. se k tomu stavěl s vtípky a ještě jako bych ho tím obtěžovala. Tento postup se mi nelíbí, pro mě nepříjemná zkušenost a příště zvolím raději jiného dr.

MUDr. Karel Tejnora

Asi podstatné je, že to nebylo obráceně.

velmi dobrý chirurg

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi Tejnorovi za ošetření. K panu doktorovi,když máme nějaký problém,chodí celá naše rodina a vždy jsme maximálně spokojeni. Je to velmi milý erudovaný lékař a je velmi šikovný. Také tentokráte chirurgický zákrok u pana doktora nebolel a navíc mě potěšilo, že i přes velký nález mám malou jizvu.Ještě jednou, děkuji Vám pane doktore a děkuji také Vaší sestřičce.

29.3.2000 jsem byla v Mladé Boleslavi na chirurgii u Mudr.Nwelatiho se zánětem šlach.Doporučil mi ruku ledovat a šetřit.Do zpávy mi napsal,že si mě pozvou poštou na ambulantní operaci.Čekala bych do dneška 20.1.2011. Jelikož si mě ani do třech týdnech nepozvali,tak jsem se objednala k Mudr.Karlovi Tejnarovi,který mě moc pomohl a celých 11let se mi zánět nevrátil.Podle mě je skvělí lékař.Korduliaková

52 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Po delším šťourání v pupíku mě bolela celá oblast - nejspíše díky ztrhnutí neumytych nečistot. Po 2 dnech to ustálo. Uvnitř pupíku se bojí akorát je zde pár cervenych nebolestivých flíčků. Už asi 5 dnů mírně píchá v podbřišku, někdy na levé někdy na pravé, a jen občas, pokud se na to nesoustředím tak o tom ani nevím. Začíná se to zlepšovat. Mohlo by se o něco jednat nebo to skutečně mohlo souviset se silnějším šťourání v pupíku? Mockrát děkuji.

Šťourat se v pupíku není dobrý nápad. Desinfekce a jemně vytřít vatovým tamponkem.

MUDr. Karel Tejnora

• Dobrý den, před rokem mi lékaři zjistili karpální tunel v obou rukou, na pravé ruce hodnota 5,20 a na levé 4,95. V nemocnici mi řekli že to není na operaci a doporučili mi obstřiky a rehabilitace, každý týden chodím k praktickému lékaři na kolagenové injekce ale moc to nepomáhá, rehabilitace mám už taky za sebou ale stále mě bolí šlachy a předloktí. Už nevím co s tím, uvažovala jsem že bych zašla k jinému chirurgovi ať se na to podívá.

Máte zánět šlach - "carpální" tunel je sekundární od otoku šlach a kompresi. Pokud zánět ustoupí,upraví se i "tunel".
    Jinak ale zánět šlach se špatně léčí. V podstatě musí ustoupit sám.