Chirurgická ambulance
Pod Holým Vrchem 3266, Česká Lípa

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Č
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Pan doktor je velmi sympatický, vtipný a šikovný. Děkuji za velmi profesionální a zaroveň i lidský a empatický přístup. Tak rychlé a bezbolestné vyndání stehů jsem zatím ještě nikde nezažila. P.s. sestřička je také velmi milá, i té patří mé velké díky.

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Za mě 1podtržená.Pan doktor si se mnou po celou dobu zákroku povídal, aby mě rozptýlit, milý, empatický a sestřička taky fajn.

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Ahoj všem, nejsem typ, co píše někam hodnocení, ale o tohle se podělit musím Dnes jsem byla u pana doktora Tejnory na odstranění pih, znamének, či co to bylo... Šla jsem tam vystresovaná, protože jsem trošičku srab a nervák, ale pan doktor byl prostě skvělej! Po profesní stránce i po té lidské. Je komunikativní, vtipnej, prostě sympaťák a než jsem se rozkoukala, bylo po všem. Až doma jsem zjistila, kolik mám vlastně na sobě náplastí Výsledek zákroku zatím hodnotit nemůžu, ale ošetření a vše kolem super. Díky patří i bezva sestřičce. Jsou skvělej tým Fakt se tam není čeho bát Takže pokud by toto četl pan doktor nebo sestřička, tak ještě jednou moc díky.

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Chci touto cestou poděkovat panu doktorovi a jeho sestřičce za velmi milé přijetí do ordinace .Následně pak za zákrok který mi byl proveden. Pan doktor velmi citlivě pracoval na odstranění velkého atheromu ve vlasech. Neustále se ptal on i sestřička zda to nebolí a jsem v pořádku. Velmi děkuji jsou oba velice příjemní.

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

U pana doktora jsem byla několikrát, naposledy v tomto měsíci a nebyla to pouze jedna návštěva. Odstranil, vysvětlil, pomohl, pomohl i psychicky, to je také velmi důležité, skvělá sestřička, držela mě za ruku, abych se nebála, pomohlo to, oba jsou příjemní, klidní, pohodoví, velmi děkuji za pomoc, podporu i přístup.

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Vše perfektní. Sestra i lékař příjemní a milí. Vše vysvětleno, ošetření bylo rychlé a naprosto v pohodě. Ještě jednou MOC děkuju a DOPORUČUJU :).

Umístění: Chirurgická ambulance Aterom, gigant, piha

Moc děkuji za velmi milé a příjemné chování. S panem doktorem jsem byla naprosto spokojená. Je to profesionál na svém místě. Také bych ráda poděkovala sestřičce, která je také moc milá a príjemná a já se díky ní ani tolik nebála ????. Mohu jen doporučit.

Umístění: Chirurgická ambulance odstranění pih

S p.doktorem má celá naše rodina jen nejlepší zkušenosti.Vždy jsme se setkali s příjemným a profesionálním přístupem.

zdravím,

měl jsem velkou tukovou bouli v bederní části zad, která hnisala.
po doporučení jsem se objednal k panu doktorovi, od vstupu do ordinace po odchod byl naprosto perfektní, komunikativní a měl příjemný přístup k pacientovi, nervozita po chvilce komunikace opadla a následný zákrok proběhl v pohodě
pan doktor se neustále ptal jestli necítím bolest a když jsem cítil lehké píchnutí tak mi znovu vpíchl lokálku

naprosto doporučuji

tak určitě sem nepíšu zbytečně s pocitem abych měl také dobrý pocit ale kvůli práci která mě nadchla a donutila psát jedině samé plus a poděkovat také mému doktorovi P.Prokopovi za toto doporučení..Měl jsem lipom kousek od kostrče s hnisajícím dalším lipomem který vznikl následkem zanedbání o velikosti cca 10 cm s poškozenou kůží,dost bolel takže si dovede každý představit na jak záludném místě a jak nepříjemný pocit to byl jít k P.Tej. už poprvé :-) od začátku byl pan doktor moc milí a ještě vtipkoval což mi dalo dost psychyckých sil,určitě jsem toto nečekal :-) a další návštěvy jsem se už nebál tam jít.při zákroku to nebyla vyjímka,je toho ještě moc co psát ale určitě nikam jinam už nechodte,jděte k němu! Velmi šetrné zacházení a těch 30 kč si určitě zaslouží.K.Š

100 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

v dubnu 2019 (33 let) jsem podstoupil laparoskopickou operaci levostranné, jednostranné tříselné kýly (TAPP, fixation free). Kýlu jsem měl cca 6 let, až do cca února 2019 bez bolestí, bez potíží.
Zhruba 1 měsíc po operaci začaly trávící potíže v podobě zvětšeného břicha, špatného odchodu plynů, obtížnějšího vyprazdňování. Zároveň přetrvávaly bolesti v místě kýly (v zevním anulu vlevo).

V červnu 2019 jsem se obrátil na jinou chirurgickou ambulanci. Při US vyšetření zobrazena přechodná invaginace (intususcepce) střeva se spontánní desinvaginací, ale bez recidivy kýly. Potíže přetrvávaly nadále, v srpnu 2019 CT vyšetření, kde se invaginace zobrazila znova. V září 2019 jsem proto podstoupil laparoskopickou revizi, kdy byla provedena desinvaginace, nalezeny dilatované tenké kličky v levém mezogastriu, dále několik úseků jejuna se ztluštělou stěnou. Odebral se vzorek s nálezem reaktivní změny. Operované tříslo po kýle se při této revizi údajně zdálo být v pořádku, síťka prorostlá, bez recidivy, bez srůstů.

Lékaři usuzovali na Crohnovu nemoc, která se nakonec nepotvrdila (neodpovídají laboratorní výsledky, opakovaně negativní calprotectin aj.). Zároveň byla zjištěna celiakie z krevního testu, následně (11/2019) i z gastroskopie.

Hypotéza lékařů tedy byla ta, že operace kýly "nastartovala" či zintenzivnila celiakii, která pak způsobila invaginace a gastro problémy.

Nicméně potíže se i přes přísnou 6měsíční bezlepkovou dietu a další opatření (probiotika, Hylak, Simethicon, vynechání laktózy, dobrý pitný režim, sport atd.) neupravily, spíše se zhoršují - krom zvětšeného břicha, omezeného odchodu plynů, nadýmání, se občas dostavují bolestivé křeče v břiše, malátnost, stavy připomínající střevní obstrukci, poruchu pasáže, hubnutí. Přetrvává i bolestivost operovaného třísla, zvláště po fyzické námaze.

Můj gastroenterolog tedy znovu zvažuje, zda se nejedná spíše o komplikaci způsobenou operací kýly, kterou vše vypuklo.
Protože mi potíže dost a dlouhodobě komplikují život, rozhodl jsem se věc nezávisle konzultovat s jiným, nezávislým chirurgem z okolí.

Vím, že je to možná trochu složitější případ, proto pochopím, pokud se jím nebudete chtít zabývat. I tak budu vděčný za jakékoli doporučení, radu.

dtto

MUDr. Karel Tejnora

Dobrý den, jsem týden po plastice nehtového lůžka a beru penicilin na angínu. Okolo stehů se mi začal dělat hnis a chci se zeptat jestli je dobře když vytéká nebo bych měla radši zajít k doktorovi.
Děkuji za odpověď

Já, pokud bylo šito, vyndávám stehy pátý den - tedy běžte hned.

MUDr. Karel Tejnora