Pod Holým Vrchem 3266, Česká Lípa
Chirurgická ambulance (mapa)

Umístění: Chirurgická ambulance Aterom, gigant, piha

Moc děkuji za velmi milé a příjemné chování. S panem doktorem jsem byla naprosto spokojená. Je to profesionál na svém místě. Také bych ráda poděkovala sestřičce, která je také moc milá a príjemná a já se díky ní ani tolik nebála ????. Mohu jen doporučit.

Umístění: Chirurgická ambulance odstranění pih

S p.doktorem má celá naše rodina jen nejlepší zkušenosti.Vždy jsme se setkali s příjemným a profesionálním přístupem.

zdravím,

měl jsem velkou tukovou bouli v bederní části zad, která hnisala.
po doporučení jsem se objednal k panu doktorovi, od vstupu do ordinace po odchod byl naprosto perfektní, komunikativní a měl příjemný přístup k pacientovi, nervozita po chvilce komunikace opadla a následný zákrok proběhl v pohodě
pan doktor se neustále ptal jestli necítím bolest a když jsem cítil lehké píchnutí tak mi znovu vpíchl lokálku

naprosto doporučuji

tak určitě sem nepíšu zbytečně s pocitem abych měl také dobrý pocit ale kvůli práci která mě nadchla a donutila psát jedině samé plus a poděkovat také mému doktorovi P.Prokopovi za toto doporučení..Měl jsem lipom kousek od kostrče s hnisajícím dalším lipomem který vznikl následkem zanedbání o velikosti cca 10 cm s poškozenou kůží,dost bolel takže si dovede každý představit na jak záludném místě a jak nepříjemný pocit to byl jít k P.Tej. už poprvé :-) od začátku byl pan doktor moc milí a ještě vtipkoval což mi dalo dost psychyckých sil,určitě jsem toto nečekal :-) a další návštěvy jsem se už nebál tam jít.při zákroku to nebyla vyjímka,je toho ještě moc co psát ale určitě nikam jinam už nechodte,jděte k němu! Velmi šetrné zacházení a těch 30 kč si určitě zaslouží.K.Š

S prací i přístupem pana doktora jsem velmi spokojená.... už jsem u něj byla několikrát, když jsem měla bolesti břicha, na odstranění pihy, bradavic, tukové bouličky a nemohu si na nic stěžovat... k nikomu jinému bych nešla :)

Oproti přístupu střídajících se doktorů (a v některých případech i řezníků) na ambulanci v českolipské nemocnici je pan doktor prostě nesrovnatelný. On i sestřička velice milí, přesto profesionální! Můžu jen doporučit, s problémem už jedině k němu!

Byla jsem zde na odstranění pih. Jedna na doporučení od kožní, že by mohla být rakovinotvorná. To dopadlo naštěstí ok. Bohužel už ne zásah dr. Pihy odstranil, to bylo vše v pořádku. Problém nastal se stehy. Na vyndavání jsem šla 3x, bohužel přesto mi tam kus stehu zůstalo. To se zanítilo a až na můj popud odstranilo téměř po měsíci od počátku celé akce. Dr. se k tomu stavěl s vtípky a ještě jako bych ho tím obtěžovala. Tento postup se mi nelíbí, pro mě nepříjemná zkušenost a příště zvolím raději jiného dr.

MUDr. Karel Tejnora

Asi podstatné je, že to nebylo obráceně.

velmi dobrý chirurg

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi Tejnorovi za ošetření. K panu doktorovi,když máme nějaký problém,chodí celá naše rodina a vždy jsme maximálně spokojeni. Je to velmi milý erudovaný lékař a je velmi šikovný. Také tentokráte chirurgický zákrok u pana doktora nebolel a navíc mě potěšilo, že i přes velký nález mám malou jizvu.Ještě jednou, děkuji Vám pane doktore a děkuji také Vaší sestřičce.

29.3.2000 jsem byla v Mladé Boleslavi na chirurgii u Mudr.Nwelatiho se zánětem šlach.Doporučil mi ruku ledovat a šetřit.Do zpávy mi napsal,že si mě pozvou poštou na ambulantní operaci.Čekala bych do dneška 20.1.2011. Jelikož si mě ani do třech týdnech nepozvali,tak jsem se objednala k Mudr.Karlovi Tejnarovi,který mě moc pomohl a celých 11let se mi zánět nevrátil.Podle mě je skvělí lékař.Korduliaková

37 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,chtěl jsem se zeptat ohledně vyříznutí lipomů.Kolik si jich mohu nechat odstranit a jak dlouho s tím mohu marodit ? Děkuji za odpověď

Kolik si jich můžete nechat odstranit, je otázka dobré vůle operátora. U mne vychází úhrada zdravotní pojištovny v ne celé výši jednoho za rok. A vykázat lze jeden denně. Pokud jsou mnohočetné podkožní a menší tak 4-5 - to z důvodu sterility.
    Pokud nejsou komplikace a máte běžné povolání, PN netřeba.

• Dobry den,
    pred nejakym casem jsem si podvrkla kotník.
    Kotník je jiz v pořádku, ale zacala me hodne bolet holen a nárt. Bolest jeden den ustala, ale druhy den to bylo zpet, na holeni je jakoby boule. Chtela jsem se zeptat na radu co by to mohlo byt pripadne zda je lepsi navstivit lekare.

Byla pevná fixace kotníku ? Buď jde o zánět šlachy předního tibiálního svalu, nebo i zánět povrchních žil, ale nemusí to ani souviset s úrazem. Při trvání se asi obraťte na svého lékaře.