Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Stuchlík je vážně vynikající lékař a jsem moc rád, že jsem přešel přímo k němu. Vždy vyslechne, dobře poradí i vyléčí. Navíc je dost milý a empatický stejně jako jeho sestřička. Vřele doporučuji! Takových doktorů je v dnešní době bohužel stále méně a méně..


K
Ověřeny pacient

Pan doktor Stuchlík je výborný lékař,ač je časově vytížený-záchranka, několik ordinací- tak se s ním dá vždy domluvit aj návštěva doma,a to ruku na srdce-který jiný lékař obětuje tolika času pacientům a ještě k tomu vždy s milým přístupem a úsměvem.vždy si pacienta vyslechne a poté určí vhodnou léčbu.


pane doktore dekuju za vsechno jitka


Přešla jsem od svého praktického lékaře k panu MUDr. Stuchlíkovi a jsem s panem doktorem nadmíru spokojena. Kdo není je blázen nebo ať tam neleze!!!


M

Opravdu obětavý lékař. Snaží se pomoci každému.


M

Pan doktor Stuchlík je opravdu moc ochotný lékař, ale je taky pravda že toho má asi moc. Při tom počtu pacientů,služeb na RZS a návštěv pacientů doma, se může stát že předepíše lék který nezabírá nebo udělá drobnou chybu (i když by jako lékař neměl), je to přece jen člověk. Přesto zůstanu rád jeho pacientem.


..no nevím, ti, rádoby pisálci, co si dokáží postěžovat, mohli alespoň dávat pozor na základce. Pokud už někam a něco píšu, mohlo by to být aspoň bez chyb. Pokud Vám dal Paralen, tak Vám asi zas tak moc nebylo, a do té lékárny jste mohli jít hned a nevytvářet zbytečné fronty, pak by se Vám nezdály krátké ord.hodiny. Já myslím, kdyby lékaři mohli psát stejně jako Vy hodnocení přímo na Vás, asi by jste je žalovali.
Jen kdyby se psalo veřejné hodnocení na Váš pracovní výkon (pokud pracujete), to by bylo asi také velmi zajímavé, že?
..s pozdravem Szilágyi Ladislav


Z

Pan doktor umí vyslechnout pacienta,je ochotný,příjemný ,ale má toho moc/víc ordinací,jezdí na záchranné službě/.Potřeboval by víc času.


To co se píše o Mudr,je jen závist.Je to výborný lékař.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Z

Pan doktor umí narozdíl od jiných pacienta vyslechnout a potom (dle mého názoru) samozřejmě lépe určit diagnózu. Mě již několikrát pomohl - mohu jen doporučit...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti